Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

materiał o toruńskiej pseudohodowli- mordowni

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 17 lut 2011, 18:27

becze jak bóbr po tym co tam zobaczyłam...

--> http://www.tvp.pl/bydgoszcz/publicys...o/1302/3977408

film jest straszny...(przerażający i dramatyczny)a po obejrzeniu go jestem przerażona i ściekła jednocześnie
jak można???
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 9
Dołączył(a): 13 lut 2011, 16:04

Re: materiał o toruńskiej pseudohodowli- mordowni

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 17 lut 2011, 18:49

Qrcze, chyba nie mam siły oglądać :(
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Wiek: 43
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 29
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:11

Re: materiał o toruńskiej pseudohodowli- mordowni

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 22 lut 2011, 09:32

Nie byłem nawet w stanie tego włączyć. :oops::evil:
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 37
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: materiał o toruńskiej pseudohodowli- mordowni

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 02 mar 2011, 20:16

Obejrzałam :(Masakra, ja nie zdawałam sobie sprawy, że tak mogą wyglądać pseudochodowle. Szok! Mam nadzieję, że facetowi odbiorą psy i go posadzą. Oby dostał taką karę na jaką zasługuje!
Karoll
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Wiek: 34
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 5
Dołączył(a): 26 lut 2011, 21:01

Re: materiał o toruńskiej pseudohodowli- mordowni

Nieprzeczytany postprzez Donka » 06 mar 2011, 04:13

Koszmar :oI dlatego takich filmów powinno trafić do internetu jak najwięcej może wtedy ci co chcą zakupić psa w takiej pseudo hodowli zastanowią się nad tym i nie będą wpierać takiego barbarzyństwa :roll:
www.trojangold.pl
Donka
Avatar użytkownika
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Wiek: 41
Lokalizacja: Warszawa
Dołączył(a): 15 lut 2011, 18:56

Re: materiał o toruńskiej pseudohodowli- mordowni

Nieprzeczytany postprzez ladyantebellum » 09 kwi 2012, 15:31

to nie byla pseudohodowla nawet, tylko facet, ktory powinien od razu trafic na zamkniety oddzial intensywnej opieki psychiatrycznej, bez mozliwosci dozywotniego wypisu !!!!!!!!!!
ladyantebellum
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post