Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

OT o kupnie psa z pseudohodowli wydzielony z innych tematów

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 08 kwi 2012, 15:19

z jakiej hodowli mały jets?:)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 21
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: ARes - owczarek niemiecki długowłosy

Nieprzeczytany postprzez poldek » 08 kwi 2012, 16:20

no i tu jest problem - właściciel miał małą " wpadkę " i suka mu sie oszczeniła . ojca zdjęcie widzialem - wygląda jak owczarek ale nie ma papierów ani książeczki zdrowia . siedzi w gospodarstwie w kojcu i jedyne co ma to jedzenie .


Obrazek

Obrazek

jedno mama drugie tata. tata jest większy

na serio nie ma zdjęć ?
poldek
Losowy avatar

Re: ARes - owczarek niemiecki długowłosy

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 08 kwi 2012, 16:32

oj nie fajnie.. ale nie zapłaciłeś za chłopaka?
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 21
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: ARes - owczarek niemiecki długowłosy

Nieprzeczytany postprzez poldek » 08 kwi 2012, 17:02

mam nadzieje ze to zostaje na tym forum bo nie chce miec kłopotów. XYZ zł :)z książeczką ( szczepienie + odrobaczenie ) i wyżywieniem do 2 miesiąca życia . Myślę że to i tak niedużo . Dla mnie to jest owczarek i to najpiękniejszy na świecie :Pa z psów matka ma rodowód. będę się musiał dopytać co i jak kiedy w końcu właściciel odbierze. po prostu mam psa bez rodowodu i tyle ...
Ostatnio edytowano 08 kwi 2012, 17:15 przez poldek, łącznie edytowano 1 raz
poldek
Losowy avatar

Re: ARes - owczarek niemiecki długowłosy

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 08 kwi 2012, 17:08

saacrum napisał(a):oj nie fajnie.. ale nie zapłaciłeś za chłopaka?


..... o pieniądzach to chyba tylko na priva co ;-)

Witamy malucha na naszym forum. Ares jest śliczny, niech się zdrowo chowa i żeby miał kochający i szczęśliwy domek.
Pokazuj go częściej, bo będzie szybciutko rósł i zmieniał się :-)
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 17
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: ARes - owczarek niemiecki długowłosy

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 08 kwi 2012, 17:09

Nie ładnie wspierać pseudohodowców! :negatyw:

-- 8 kwi 2012, o 18:10 --

mój pies napisał(a):
saacrum napisał(a):oj nie fajnie.. ale nie zapłaciłeś za chłopaka?


..... o pieniądzach to chyba tylko na priva co ;-)

Witamy malucha na naszym forum. Ares jest śliczny, niech się zdrowo chowa i żeby miał kochający i szczęśliwy domek.
Pokazuj go częściej, bo będzie szybciutko rósł i zmieniał się :-)


Chodziło mi o to że skoro bez rodowodu nie powinnien płacic za psa...
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 21
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: ARes - owczarek niemiecki długowłosy

Nieprzeczytany postprzez poldek » 08 kwi 2012, 17:20

wiecie ... to jest nic ! w okolicy koles chce 500zł za krótkowłosego ... i minimum 450 za długowłosego ( wszystke bez rodowodu) . znalazłem "okazję" więc mam najukochańsze psisko na świecie ^^ . nie stać mnie na rodowodowego pieska - taka jest prawda . ciesze się z mojego ( chociaż miałem wziąć ze schroniska jakiegoś bidulka ). Mam swojego pieska i jestem z niego dumny. Zobaczycie - będzie taki jak ten :
Obrazek
i mimo że kosztuje 2000 zł szczeniak tego psa - ja będę zadowolony ze swojego.


Postaram sie co niedziele wklejać nowe fotki aresa .Jak mi przedrapie ścianę albo przegryzie nogę od łóżka to też wam dam :)
poldek
Losowy avatar

Re: ARes - owczarek niemiecki długowłosy

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 08 kwi 2012, 17:25

Chodzi o to że wg. prawa ten "hodofca" nie miał prawa sprzedać Ci psa nierasowego. Mógł jedynie Ci go oddać za darmo. Ja nie popieram takiego czegoś, bo jeśli znaleźli się kupcy na te pieski to i wpadka zdarzy się jeszcze raz a psy będą rodzic się chore z wadami genetycznymi... Ale ważne żeby Ares miał się dobrze :)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 21
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: ARes - owczarek niemiecki długowłosy

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 08 kwi 2012, 17:26

ręce i nogi mi opadają........
jak można trzymać psa bez książeczki zdrowia - brak ksiązeczki zdrowia = brak obowiązkowych szczepień na wściekliznę

Czym ty myślałeś przy przygarnięciu pod swój dach psa, bo chyba nie czystością rasy tudzież zdrowiem swojego przyszłego pupila a najwyraźniej swoim egoistycznym widzimisię...

zdecydowanie nie popieram rozmnażania psów w celach handlowych niepochodzących z doświadczonych tj. zarejestrowanych Hodowli, czego zabrania znowelizowana ustawa. Adoptuj jeśli nie masz wystarczającej kwoty na psa z Hodowli, a nie wspieraj bezdomność.

-- 8 kwi 2012, o 18:29 --

I nie zasłaniaj się że ktoś w okolicy 'legalnie' łamie prawo... łamie je, póki mu się ktoś do tyłka nie dobierze. Wystarczy podać nam namiary na priv i obiecuję że sprawiedliwość go dosięgnie.

Autor postu otrzymał pochwałę
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: ARes - owczarek niemiecki długowłosy

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 08 kwi 2012, 17:31

skoro nie stać Cie na rasowego lepiej zaadoptować jakiegoś szczylka w typie ON tyle ich czeka na nowe domy :-((
a to co zrobiłeś tylko nakręca interes i nikt inny nie cierpi jak chore psy z dysplazją lub innymi chorobami...

Autor postu otrzymał pochwałę
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 21
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post