Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Sunia forumowiczki Siva - wątek wydzielony z innego tematu

Nieprzeczytany postprzez Siva » 03 kwi 2012, 18:19

A więc tak moi drodzy .... barrrrrdzo chcę wszystkim mocno podziękować za zainteresowanie! Wiem że nie popieracie kupowania psiaków u pseudo hodowców ... stało się ... mam już maluśką Sabunie! Nie było żadnych ogłoszeń ani nic...ot kartka na ulicy . Psina kosztowała tyle co nic i jest już zaszczepiona. Ojciec jej postawne psisko,mamusia już drobniejsza.

ps.poszukując tego psiaka , nie zdawałam sobie sprawy że są one tak drogie i na dodatek na drugim końcu Polski . A tu masz Ci los...mój ukochany wracał z pracki (32km od domu) ... przyuważył tą kartkę/karton z napisem "owczarki-szczeniaki" ... i wrócił już z psiną :)
Ehhh...jakaż ja szczęśliwa...mimo wszystko :)

oczywiście podaję fotki :)http://www.garnek.pl/marr78
Siva
Losowy avatar

Re: 10-11 tyg czarny maluszek szuka domku!

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 03 kwi 2012, 18:26

Ehhh. Nie ma wytłumaczenia dla świadomego kupna psa bez papierów. :negatyw:800zł za psa z rodowodem to jest dużo? To co ty zrobisz jak psina (odpukać w niemalowane) zachoruje i same badania diagnozujące chorobę będą kosztować 1000zł? Uśpisz, bo wyjdzie taniej kupić nowego?

Wszystkiego dobrego dla suni, niech się zdrowo chowa.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 37
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: 10-11 tyg czarny maluszek szuka domku!

Nieprzeczytany postprzez Siva » 03 kwi 2012, 19:15

Więc uważasz drogi Tomaszu że wspieram czarny rynek bo wszystkie moje psiaki , które widnieją na fotkach w "garnku" były kupowane od ludzi za symboliczne kwoty? Pomijam Punie...sama się przypałętała . ....mam wielką nadzieję że nie przydarzy mi się sytuacja,gdy trzeba podjąć decyzję o uśpieniu bo nie ma już ratunku (jak było z Szarikiem).
Moje psiaki...wszystkie po kolei czasem zachorowały...nie patrzyło się na kasę ani porę dnia czy nocy...waliło się do drzwi weterynarza. Więc proszę Cię bardzo...nie pisz takich rzeczy o opłacalności leczenia w stosunku do zakupu nowego psa...to nie rzecz! A żywe stworzonko z serduszkiem!
Siva
Losowy avatar

Re: 10-11 tyg czarny maluszek szuka domku!

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 03 kwi 2012, 19:30

Siva napisał(a):Więc uważasz drogi Tomaszu że wspieram czarny rynek bo wszystkie moje psiaki , które widnieją na fotkach w "garnku" były kupowane od ludzi za symboliczne kwoty? ...

Dokładnie tak uważam i co więcej, potępiam. Nie chcesz płacić za psa z rodowodem, udaj się do schroniska i daj dom bezpańskiemu psu. Nie wspomagaj rozmnażaczy.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 37
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: 10-11 tyg czarny maluszek szuka domku!

Nieprzeczytany postprzez dariex » 03 kwi 2012, 19:33

Siva,Tomkowi chodzi jedynie o to,że lepiej adoptować psa,niż wspierać pseudohodowle,bo jeśli będą miec popyt to nadal beda "produkować" szczeniaki.
Kupiłaś,masz,kochaj oczywiście ale niestety dzięki takim "kartkom" mamy w schroniskach po 200 psów i więcej :(

http://smon.pl
dariex

Zaawansowany owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 37
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 22
Dołączył(a): 24 lis 2011, 21:05

Re: 10-11 tyg czarny maluszek szuka domku!

Nieprzeczytany postprzez Siva » 03 kwi 2012, 20:00

...po tych aferach "smalcowych" to ja już nawet w schroniska nie wierze! Gdy moja Nala poszła za tęczowy mostek,byłam w schronisku szukać psiaka...to co tam zobaczyłam po nocach mi się śniło ! W moim regionie nie ma uczciwego schroniska,które faktycznie się opiekuje tymi psiakami jak należy.
Siva
Losowy avatar

Re: 10-11 tyg czarny maluszek szuka domku!

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 03 kwi 2012, 20:08

Tym bardziej trzeba je stamtąd zabierać.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 37
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: 10-11 tyg czarny maluszek szuka domku!

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 03 kwi 2012, 20:37

Wszystkiego dobrego dla waszej ślicznej sunieczki, niech rośnie zdrowa i wesoła.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 17
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: 10-11 tyg czarny maluszek szuka domku!

Nieprzeczytany postprzez Siva » 10 kwi 2012, 16:52

Saba ostatecznie przechrzczona na "Niki" od Nikity :)...myślę że tak już zostanie :)
Psina jest nad wyraz milusińska,grzeczna ; takie jeszcze maluśkie psie dziecko...przytulić się,po miziać :)
Jednocześnie nie jest tak całkiem głupiutka ... chodzi krok w krok za swoją Panią ; więc Niki biega po podwórku bez smyczy . Reaguje już na imię a jak się cmoknie do niej to już "sprzedana".
Cudowna psinka...aż chce się z nią bawić .

Podaję link do dzisiejszych fotek : http://www.garnek.pl/marr78
Siva
Losowy avatar

Re: 10-11 tyg czarny maluszek szuka domku!

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 10 kwi 2012, 16:55

Siva napisał(a):Podaję link do dzisiejszych fotek : http://www.garnek.pl/marr78

zapraszamy do założenia jej wątku w galerii i tam dodawanie jej wiele fot :ok::ok:
byśmy mogli na bieżąco ją podziwiać :ok:
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 26
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 13
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post