Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Re: ARes - owczarek niemiecki długowłosy

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 08 kwi 2012, 18:43

Po prostu przyuwazyłam wczorajsze tudzież przedwczorajsze zachowanie na chat'cie Poldka i posklejałam wszystko do kupy, dlatego tak zareagowałam... niechciałam Ciebie urazić, moje słowa są skierowane tylko do jednej osoby.
Ja już naprawdę psychicznie nie wytrzymuję tej psiej krzywdy której wszędzie pełno i nie da się od niej odizolować, bo jak 'zejdę z kompa' to przyuważę ją na ulicy i kółko się zamyka... :-(
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: ARes - owczarek niemiecki długowłosy

Nieprzeczytany postprzez poldek » 08 kwi 2012, 18:43

mam takiego psa a nie innego.
Ale co miałam zrobić? psiak już był i nie był niczemu winien


teggo sie trzymam :)wiem o co wam chodzi. po prostu nie wiedzialem podczas kupowania . Piesek jest piękny i urośnie jak druga amba :)

Aga pies ma zapewnianą opieke i dużo przestrzeni wiec nie musisz sie tym przejmować . Jakbym psa nie kupił to pewnie koleś by go zabił . apropo ksiązeczek zdrowia - myślisz ze na wsi , osoba co ma 5 psów to do jakiegokolwiek ma książeczke ? tak jak napisała właścicielka amby - taki kraj . tego nikt nie zmieni

w niedziele nastepne zdjęcia .
poldek
Losowy avatar

Re: ARes - owczarek niemiecki długowłosy

Nieprzeczytany postprzez niya » 08 kwi 2012, 18:49

Aga i N napisał(a):Po prostu przyuwazyłam wczorajsze tudzież przedwczorajsze zachowanie na chat'cie Poldka i posklejałam wszystko do kupy, dlatego tak zareagowałam... niechciałam Ciebie urazić, moje słowa są skierowane tylko do jednej osoby.
Ja już naprawdę psychicznie nie wytrzymuję tej psiej krzywdy której wszędzie pełno i nie da się od niej odizolować, bo jak 'zejdę z kompa' to przyuważę ją na ulicy i kółko się zamyka... :-(



Kochana nie uraziłaś mnie. Nie wzięłam tego do siebie bo wiem, że nie piszesz ze złośliwości, ale z miłości do psiaków, a mój przykład opisałam Ci po to abyś wiedziała, że niektórzy ludzi ( głupi na początku) nie popełniają drugi raz tego samego błędu, a próbują nawet naprawić ten pierwszy :).

:friends
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 34
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Re: ARes - owczarek niemiecki długowłosy

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 08 kwi 2012, 18:50

poldek napisał(a):
mam takiego psa a nie innego.
Ale co miałam zrobić? psiak już był i nie był niczemu winien


teggo sie trzymam :)wiem o co wam chodzi. poprostu nie wiedzialem podczas kupowania . Piesek jest piękny i urośnie jak druga amba :)

Aga pies ma zapewnianą opieke i dużo przestrzeni wiec niemusisz sie tym przejmować . Jakbym psa nie kupił to pewnie koleś by go zabił . apropo ksiązeczek zdrowia - myślisz ze na wsi , osoba co ma 5 psów to do jakiegokolwiek ma książeczke ? tak jak napisała właścicielka amby - taki kraj . tego nikt niezmieni

w niedziele nastepne zdjęcia .


radze zbadać swojego psa w kierunku dysplazji i innych chorób dziedzicznych.
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 21
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: ARes - owczarek niemiecki długowłosy

Nieprzeczytany postprzez poldek » 08 kwi 2012, 18:52

w czwartek sie widzi z weterynażem . Zobaczymy co sie okaże. wyglada zdrowo ale nigdy nic nie wiadomo.
poldek
Losowy avatar

Re: ARes - owczarek niemiecki długowłosy

Nieprzeczytany postprzez niya » 08 kwi 2012, 18:54

Aga pies ma zapewnianą opieke i dużo przestrzeni wiec niemusisz sie tym przejmować . Jakbym psa nie kupił to pewnie koleś by go zabił . apropo ksiązeczek zdrowia - myślisz ze na wsi , osoba co ma 5 psów to do jakiegokolwiek ma książeczke ? tak jak napisała właścicielka amby - taki kraj . tego nikt niezmieni.


Poldek nie patrz nigdy na to co robią inni ludzie, rób tak aby było dobrze dla Twojego psa, dbaj o niego, chodź na szczepienia mimo tego że i cała wieś może tego nie robić.
I czytaj ze zrozumieniem, napisałam taki kraj, ale dodałam, że my sami możemy wiele zmienić, przykład Agi jest tu najlepszy bo na swoim przykładzie masz dowód jak tępi wspieranie pseudohodowli i cierpienie zwierząt.
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 34
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Re: Off-topic z tematu ARes - owczarek niemiecki długowłosy

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 08 kwi 2012, 19:04

Słuchajcie, w galerii nie prowadzimy krucjat. Temat wydzieliłem.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 37
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Off-topic z tematu ARes - owczarek niemiecki długowłosy

Nieprzeczytany postprzez niya » 08 kwi 2012, 19:09

Tomek napisał(a):Słuchajcie, w galerii nie prowadzimy krucjat. Temat wydzieliłem.




to tak jakos samo wyszlo ;)
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 34
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Re: ARes - owczarek niemiecki długowłosy

Nieprzeczytany postprzez DrA » 08 kwi 2012, 21:38

Aga i N napisał(a):ręce i nogi mi opadają........
brak ksiązeczki zdrowia = brak obowiązkowych szczepień na wściekliznę


Nie jest to prawda.

Zaswiadczenie o szczepieniu p.wsc. nie jest wpisywane do ksiazeczki.
Wydawane jest na osobnym druku.
DrA
Losowy avatar

Re: OT o kupnie psa z pseudohodowli wydzielony z tematu Ares

Nieprzeczytany postprzez dariex » 09 kwi 2012, 01:07

To chyba zależy od weta,bo nam wpisywane jest wyłącznie w książeczkę.

http://smon.pl
dariex

Zaawansowany owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 37
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 22
Dołączył(a): 24 lis 2011, 21:05

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post