Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Shila

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 20 maja 2012, 14:01

Po 3 miesiącach od odejścia naszego pieska - koktajlowca Maxa na drugą stronę tęczowego mostu naszą uwagę przykuło ogłoszenie z takim oto zdjęciem.
Obrazek

Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw zdecydowaliśmy się na adopcję suczki, około 2 letniej ze schroniska w Dyminach (de facto z DT działającego przy schronisku).

Sunia stała się członkinią naszej rodziny 19 lutego 2011 r i od pierwszego wejrzenia pokochaliśmy ją. Byliśmy pełni obaw jak zareaguje na nasze 3 koty. Okazało się, że nie jest źle. Mordu w oczach nie miała.

Niektórzy nas znają z innego psiego forum, chciałam jednak i tu przedstawić.

Pochwały przyznane za posta: 2
Obrazek Obrazek
Carmella
Avatar użytkownika
Kociara, która zeszła na psy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Lokalizacja: Podbeskidzie
Pochwały: 11
Dołączył(a): 16 cze 2011, 13:12

Re: Shila

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 20 maja 2012, 14:04

fajnie, że wspomogliście schroniskowego psiaka ! :ok:
prosimy o więcej zdjęć suni ! :)
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Wiek: 17
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 1
Dołączył(a): 25 mar 2012, 15:29

Re: Shila

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 20 maja 2012, 14:10

Zdjęć mam dużo, postaram się nadrobić i uzupełnić braki tu ;)
Obrazek Obrazek
Carmella
Avatar użytkownika
Kociara, która zeszła na psy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Lokalizacja: Podbeskidzie
Pochwały: 11
Dołączył(a): 16 cze 2011, 13:12

Re: Shila

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 20 maja 2012, 15:59

A która śliczność to Wasza sunia? Ale miała szczęście, że znalazła dom! :-)Czekam na fotki ;-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Lokalizacja: Warszawa/Żelechów
Pochwały: 16
Dołączył(a): 19 mar 2012, 18:46

Re: Shila

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 20 maja 2012, 16:53

Ja też kiedyś adoptuję pieska, jak dorobię sie swojego domu z ogródkiem
Raspberrydream
Losowy avatar

Re: Shila

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 20 maja 2012, 16:56

Shila to ten pierwszy pies. Wpatrzona w piłkę. Piłka to jej druga miłość. Pierwsza to Pan. Ja jestem po piłce ;)

Zdjęcie z wczorajszej wystawy :)Chciała zacałować maskotkę sklepiku z karmami ;)

Obrazek
Obrazek Obrazek
Carmella
Avatar użytkownika
Kociara, która zeszła na psy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Lokalizacja: Podbeskidzie
Pochwały: 11
Dołączył(a): 16 cze 2011, 13:12

Re: Shila

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 20 maja 2012, 17:15

Widziałem Shilę z jej pierwszą miłością. :DRozpoznaję ją po czerwonej chuście. Plusik za adopcję.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Shila

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 20 maja 2012, 17:32

Faktycznie całuśna z niej istota, ciekawe czy z nagłej sympatii do maskotki czy może maskotka pachniała żarełkiem :roftl:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Lokalizacja: Warszawa/Żelechów
Pochwały: 16
Dołączył(a): 19 mar 2012, 18:46

Re: Shila

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 20 maja 2012, 17:57

Shila zawładnęła naszymi sercami od pierwszego wejrzenia. Bałam się adopcji owczarka, bo zawsze bałam się dużym psów. Po odejściu naszego Maksia chciałam adoptować małego pieska, takiego do przytulania na kanapie. Mam dużego pieska do przytulania na kanapie, bo Shila jest bardzo całuśna i miziasta. Jarek się śmieje "chciałaś kanapowca, to masz kanapowca". Nie mamy z nią żadnego problemu jeżeli chodzi o codzienność. Problemem były inne psy. Spacery były mordęgą, bo rzucała się na każdy płot gdzie za bramką był jakiś pies; a jak już tamten ujadał to w oczach miała "zagryźć". Zresztą przed tym ostrzegali nas już przy adopcji. Na szczęście udało nam się ją wyleczyć z tej agresji. Teraz ma swoich psich przyjaciół (najlepszy to nowofundland Morfeusz). Zawsze te jej kontakty z innymi psami są na początku nadzorowane, bo choć ona sama z siebie nie zacznie rozróby, to gdyby inny jej pokazał ząbka to ona dłużna nie pozostanie.

Shila i Morfeusz

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek
Carmella
Avatar użytkownika
Kociara, która zeszła na psy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Lokalizacja: Podbeskidzie
Pochwały: 11
Dołączył(a): 16 cze 2011, 13:12

Re: Shila

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 20 maja 2012, 18:20

haha, super wygląda ze swoim kolegą :D
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Wiek: 17
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 1
Dołączył(a): 25 mar 2012, 15:29

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post