Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Czym karmić szczeniaczka owczarka niemieckiego dlugowlos

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 28 sty 2016, 12:04

dawaj jej lepsze jedzenie. lepsze jedzenie = wszystkie składniki dostarczone, czyli nie trzeba dokupować żadnych witamin ani innych wspomagaczy, bo pies to wszystko dostaje z pożywieniem. jak już koniecznie musisz suchą karmę podawać to coś lepszego jak britt.
beatrx
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Wiek: 28
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pochwały: 11
Dołączył(a): 26 paź 2011, 10:14

Re: Czym karmić szczeniaczka owczarka niemieckiego dlugowlos

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 28 sty 2016, 14:56

Dharma od szczyla dostawała Josera Emotion Kids, najpierw dla suk karmiących i szczeniąt, potem już junior, do tego caniviton forte. Okazało się jednak, że ma trochę za wysoki poziom fosforu we krwi, więc zamiast canivitonu dostaje CaniAgil. Ważne czy podajesz węglan wapnia czy fosforan wapnia. O ile się nie mylę, to Mikita ma właśnie fosforan, więc uważaj. Moja łobuziara nigdy nie obgryzała ścian :-P
Smaczki treningowe fajne ma właśnie Britt, takie małe serduszka, miękkie, specjalnie dla szczeniaków. Możesz też podawać parówki drobiowe. Kluska daje się za nie "pokroić", chociaż z uwagi na problemy z fosforem do treningów używam teraz wyłącznie suchej karmy. Ważne, by pies przed treningiem nie dostał pełnej michy jedzenia, to będzie ładnie pracował.
Sanszajn
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dharma :)
Imię: Hania
Wiek: 35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 6
Dołączył(a): 17 cze 2015, 07:37

Re: Czym karmić szczeniaczka owczarka niemieckiego dlugowlos

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 28 sty 2016, 16:38

W naszym zoologu z lepszych smakołyczków treningowych mają tylko te http://tukarma.pl/userfiles/grafika/Mac ... kow_r5.jpg nr 2 ze zdjęcia.

W necie znalazłam właśnie brita, że też mają takie fajne małe I jeśli w przeciągu tygodnia nie znajdę sklepu internetowego, który będzie miał i karmę i przysmaczki brita to wypróbujemy te yorkowe.

Ech, pozostaje mi chyba przestudiować skład karmy i tych preparatów, żeby nie przedobrzyć, no i badanie krwi za jakiś czas.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Hera i Aria
Imię: Karolina
Lokalizacja: Osielsko/Bydgoszcz
Pochwały: 1
Dołączył(a): 15 sty 2016, 21:03

Re: Czym karmić szczeniaczka owczarka niemieckiego dlugowlos

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 28 sty 2016, 17:22

Karolina łapaj :Dhttp://zoozone.pl/pk363-brit-1.html są i smaczki i wsie wersje britowych karm :)

Autor postu otrzymał pochwałę
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Czym karmić szczeniaczka owczarka niemieckiego dlugowlos

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 28 sty 2016, 19:40

O! Dzięki! A ja po allegro już latałam i sprawdzałam czy sprzedawcy karmy mają u siebie przysmaki również!

Wcześniej w telekarmie kupowałam ale mają sklep całkiem pusty teraz :negatyw:! Wszystkie karmy dla większych psów są niedostępne. Nie wiem o co chodzi. :głupol:


O! I smycze mają! Takie jakie chciałam!
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Hera i Aria
Imię: Karolina
Lokalizacja: Osielsko/Bydgoszcz
Pochwały: 1
Dołączył(a): 15 sty 2016, 21:03

Re: Czym karmić szczeniaczka owczarka niemieckiego dlugowlos

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 28 sty 2016, 20:15

w razie czego uderzaj do mnie, swego czasu miałam range eksperta akcesorii wszelakich :roftl::roftl:
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Czym karmić szczeniaczka owczarka niemieckiego dlugowlos

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 28 sty 2016, 23:55

Co do smaczków treningowych,to zmieniałabym od czasu do czasu na coś extra. I tak: serduszka indycze,wołowinka, domowe ciasteczka wątróbkowe, serek żółty- pokrojone w kostkę, taką wielkości paznokcia kciuka, a nawet mniejszą.
Dobrze jest zmieniać i zaskakiwać, dzięki temu motywacja wzrasta, bo zwierzak nie wie czym i kiedy go zaskoczysz.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 22
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post