Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Re: Pseudohodowla z Wesołej / Fanclub Owczarka Niemieckiego

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 06 maja 2012, 18:48

Klaudeek napisał(a):Wszyscy wypowiadają się negatywnie na temat FANCLUBU ,a nikt nie zwróci uwagi na pozytywne strony.
Regulamin jest bardzo przejrzysty i zbliżony prawie do takiego jak w związku kynologicznym.
Na dzień dzisiejszy klub ma najzdrowsze psy pod względem dysplazji, a wynika to z tego ,iż klub
przyjął sobie dwie kategorie A i B. Inne kluby maja ich ,aż kilka np: KHRON.
Wszystkie psy w klubie mają pełne uzębienie a testy przechodzą tylko te psy które posiadają predyspozycje.
Dla mnie osobiście pierwsze liczy się zwierze a później papier.
Wielki szacunek dla założycieli, szczególnie dla kierownika sekcji hodowlanej za trud i prace włożoną
w ten klub.

PS. pozdrawiam wszystkich miłośników oraz hodowców owczarka

Nie ma żadnych pozytywów. Masz pełne prawo do własnego zdania ale bardzo Cię proszę nie wypisuj bredni.

Również pozdrawiam.
Tomek
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Tomek
Wiek: 34
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwały: 25
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Pseudohodowla z Wesołej / Fanclub Owczarka Niemieckiego

Nieprzeczytany postprzez PaulinaSzajba » 06 maja 2012, 18:53

a co powiesz a temat wdrążania psów bez rodowodów i późniejszym kojarzeniu ich z innymi psami Klaudio - dziewczyno człowieka od sekcji szkolenia w on.fanklub. Co do klubów nie można porównać ich z fanklubem . w klubach pochodzenia każdego psa są znane - i nie sa podstawami tylko uzębienie i dysplazja - tylko korzenie z których każdy moze dowiedzieć się czegoś o genetyce zwierzęcia np. dysplazji w uprzednich pokoleniach , osadzeniu ucha czy mozliwych innych wad bądź cech charakteru jakie posiadają przodkowie i jakie mogą kiedyś dziedziczyć ich potomkowie . Natomiast w fanklubie najgorszą rzeczą do której można się przyczepić jest KARTA ZEROWA .Moim zdaniem gdyby nie tatuowano psów ''w typie'' fanklub byłby całkiem nie-zla oragnizacja .
a tak nie czarujmy się - akceptowana jest kazda dzika hodowla której psy spełniają wymienione przez ciebie warunki .
PaulinaSzajba
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Imię: Paulina
Wiek: 22
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 kwi 2012, 21:18

Re: Pseudohodowla z Wesołej / Fanclub Owczarka Niemieckiego

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 06 maja 2012, 18:54

Klaudeek napisał(a):Na dzień dzisiejszy klub ma najzdrowsze psy pod względem dysplazji, a wynika to z tego ,iż klub
przyjął sobie dwie kategorie A i B.

no to jak na B im się kończy to nic dziwnego, ze mają 'najzdrowsze' psy...
beatrx
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Wiek: 23
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Dołączył(a): 26 paź 2011, 10:14

Re: Pseudohodowla z Wesołej / Fanclub Owczarka Niemieckiego

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 06 maja 2012, 19:19

Klaudeek napisał(a):Wszyscy wypowiadają się negatywnie na temat FANCLUBU ,a nikt nie zwróci uwagi na pozytywne strony.
Regulamin jest bardzo przejrzysty i zbliżony prawie do takiego jak w związku kynologicznym...

Wielki szacunek dla założycieli, szczególnie dla kierownika sekcji hodowlanej za trud i prace włożoną
w ten klub.


Klaudeek, przeczytaj ten regulamin jeszcze raz - szczególnej uwadze polecam punkt ósmy i przemyślenie konsekwencji, jakie może ta praktyka za sobą nieść. A potem zastanów się nad tym co napisałaś. LITOŚCI! :głupol:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
http://www.youtube.com/watch?v=T2iISWltdzc
Brawurka
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon
Imię: Aneta
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 6
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:11

Re: Fanclub Owczarka Niemieckiego - rozmnażane psy w typie r

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 06 maja 2012, 19:38

ludzie a gdzie tak mozna to Spajderowi rodowód wyrobimy:)dzieciaki brednie wypisują idioci kluby zakładają i kaska do kabzy leci a gdzie tu są psy te nowe wyprodukowane na chybcika z byle kim i byle jak?Spajder jest z takiej pseudo niby czysto niby ładnie wszystko wyglądało ale okazuje się ze matka bez papierów pokryta reproduktorem,pies alergik z agresją lękową od malucha borykający sie z różnymi problemami zdrowotnymi i pomyśleć ze w dzisiejszych czasach miałabym psa z papierami tylko czy warto by było?????
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Avatar użytkownika
Owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Wiek: 39
Pochwały: 2
Dołączył(a): 08 maja 2011, 18:44

Re: Fanclub Owczarka Niemieckiego - rozmnażane psy w typie r

Nieprzeczytany postprzez Klaudeek » 06 maja 2012, 20:00

Klub się dopiero rozwija, potrzeba trochę czasu na to aby w pełni preferował.
Co do kojarzenia psów to przecież każdy właściciel wie mniej więcej z jakiego pochodzenia
ma psa i nikt nie będzie robił bliskich skojarzeń chyba, że chce się sam oszukiwać i hodować chore psy,
ponadto nigdzie nie jest zabronione wydawanie kart zerowych, inne kluby też mogą wydawać.
Co do FANCLUBU to działa on prawnie i zgodnie z ustawą, a jeśli ktoś jest przeciwny,
to trudno, może z czasem się do niego przekona lub też nie.


PS. Czy jestem narzeczoną jednego z założycieli klubu czy też nie, to i tak mam prawo
do wyrażania swojej opinii.
Klaudeek
Avatar użytkownika
Nowy forumowicz
Imię: Ivetta
Wiek: 19
Lokalizacja: Kraków
Dołączył(a): 04 maja 2012, 19:23

Re: Fanclub Owczarka Niemieckiego - rozmnażane psy w typie r

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 06 maja 2012, 20:08

:roftl::roftl::roftl:
:mur::mur::mur:
:hahaha:

Tyle lat już żyję na tym świecie, a życie wciąż mnie zaskakuje ...
W tym momencie się poddaję, nie mam nic więcej do dodania.
:rozejm:

Ps.
Ja blondynka jestem, więc proszę o wytłumaczenie, co to znaczy:
Klaudeek napisał(a):Klub się dopiero rozwija, potrzeba trochę czasu na to aby w pełni preferował.
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
http://www.youtube.com/watch?v=T2iISWltdzc
Brawurka
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon
Imię: Aneta
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 6
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:11

Re: Fanclub Owczarka Niemieckiego - rozmnażane psy w typie r

Nieprzeczytany postprzez PaulinaSzajba » 06 maja 2012, 20:15

Klaudeek napisał(a):Klub się dopiero rozwija, potrzeba trochę czasu na to aby w pełni preferował.
Co do kojarzenia psów to przecież każdy właściciel wie mniej więcej z jakiego pochodzenia
ma psa i nikt nie będzie robił bliskich skojarzeń chyba, że chce się sam oszukiwać i hodować chore psy,
ponadto nigdzie nie jest zabronione wydawanie kart zerowych, inne kluby też mogą wydawać.
Co do FANCLUBU to działa on prawnie i zgodnie z ustawą, a jeśli ktoś jest przeciwny,
to trudno, może z czasem się do niego przekona lub też nie.


PS. Czy jestem narzeczoną jednego z założycieli klubu czy też nie, to i tak mam prawo
do wyrażania swojej opinii.


tzreba być NAIWNYM żeby w to wierzyć że wszytko bedzie takie jak piszesz.No własnie i ludzie łasi na kase będa sie do fanklubu zapisywać i guzik prawda ze wiedza moga wiedziec ''TEORETYCZNIE'' - JEŚLI SAMI NIE ZOSTALI OSZUKANI .
a co do oszustw to jeden z psów załozycieli (piekny pies) ma dysplazje taką ze nie nie ma nawet wstęplowanej do rodowodu a hodowca mimo wszytko krył nim suki i to be zpapierów i szczeniaki sprzedawał opisując ze sa po kilkakrtonym zwyciezcy , sam pies za 4 tys byl wystawiony do sprzedazy a znajomym wciskane było ze przy kryciu doznał uszkodzenia jak przekładali mu lapę tylko niesety w związku mozna się dowiedziec wszytkiego o danym psie . wiec bardzo cie proszę oagrnij temat OBIEKTYWNIE . . . bo wyciagać moża wiele z niedalekiej przeszłości a chyba wszyscy tego nie chcemy . głowe dam że pozyjemy zobaczymy i słowa osób które sa przeciwko sie spłenią i beda z tego duże problemy .

co do Twojego PS - myślę że OCZYWISCIE :):) tak samo Ty jak i Ja i inni mają takie prawo Ja jestem tu takim samym lajtkiem jak TY.
PaulinaSzajba
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Imię: Paulina
Wiek: 22
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 kwi 2012, 21:18

Re: Fanclub Owczarka Niemieckiego - rozmnażane psy w typie r

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 06 maja 2012, 20:40

Klaudeek napisał(a):PS. Czy jestem narzeczoną jednego z założycieli klubu czy też nie, to i tak mam prawo
do wyrażania swojej opinii.
Ostatnio edytowano 07 maja 2012, 22:24 przez saacrum, łącznie edytowano 1 raz
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

ObrazekObrazek
Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 17
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 2
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Fanclub Owczarka Niemieckiego - rozmnażane psy w typie r

Nieprzeczytany postprzez Klaudeek » 06 maja 2012, 20:49

PaulinaSzajba napisał(a):
Klaudeek napisał(a):Klub się dopiero rozwija, potrzeba trochę czasu na to aby w pełni preferował.
Co do kojarzenia psów to przecież każdy właściciel wie mniej więcej z jakiego pochodzenia
ma psa i nikt nie będzie robił bliskich skojarzeń chyba, że chce się sam oszukiwać i hodować chore psy,
ponadto nigdzie nie jest zabronione wydawanie kart zerowych, inne kluby też mogą wydawać.
Co do FANCLUBU to działa on prawnie i zgodnie z ustawą, a jeśli ktoś jest przeciwny,
to trudno, może z czasem się do niego przekona lub też nie.


PS. Czy jestem narzeczoną jednego z założycieli klubu czy też nie, to i tak mam prawo
do wyrażania swojej opinii.


tzreba być NAIWNYM żeby w to wierzyć że wszytko bedzie takie jak piszesz.No własnie i ludzie łasi na kase będa sie do fanklubu zapisywać i guzik prawda ze wiedza moga wiedziec ''TEORETYCZNIE'' - JEŚLI SAMI NIE ZOSTALI OSZUKANI .
a co do oszustw to jeden z psów załozycieli (piekny pies) ma dysplazje taką ze nie nie ma nawet wstęplowanej do rodowodu a hodowca mimo wszytko krył nim suki i to be zpapierów i szczeniaki sprzedawał opisując ze sa po kilkakrtonym zwyciezcy , sam pies za 4 tys byl wystawiony do sprzedazy a znajomym wciskane było ze przy kryciu doznał uszkodzenia jak przekładali mu lapę tylko niesety w związku mozna się dowiedziec wszytkiego o danym psie . wiec bardzo cie proszę oagrnij temat OBIEKTYWNIE . . . bo wyciagać moża wiele z niedalekiej przeszłości a chyba wszyscy tego nie chcemy . głowe dam że pozyjemy zobaczymy i słowa osób które sa przeciwko sie spłenią i beda z tego duże problemy .

co do Twojego PS - myślę że OCZYWISCIE :):) tak samo Ty jak i Ja i inni mają takie prawo Ja jestem tu takim samym lajtkiem jak TY.


Sraty Taty gacie w kraty opisywać i dopowiadać można w nieskończoność.
Widocznie Pani z Łodzi ma wielki problem nie związany ogóle z owczarkami.
Najpierw trzeba wiedzieć jak było naprawdę
a dopiero póżniej opisywać . Ktoś tu jest zazdrosny i tyle :-P
puki co odpuszczam i nie mam zamiaru przegadywać się z kimś takim jak PANI SZAJBA.

PS. Zajmij się czymś pożytecznym a nie wypisywaniem głupot.
Przemawia przez Ciebie zazdrość.... wcale nie dotycząca FanClubu...
Klaudeek
Avatar użytkownika
Nowy forumowicz
Imię: Ivetta
Wiek: 19
Lokalizacja: Kraków
Dołączył(a): 04 maja 2012, 19:23

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post