Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Re: Fanclub Owczarka Niemieckiego - rozmnażane psy w typie r

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 06 maja 2012, 20:57

Klaudeek napisał(a):
PaulinaSzajba napisał(a):
Klaudeek napisał(a):Klub się dopiero rozwija, potrzeba trochę czasu na to aby w pełni preferował.
Co do kojarzenia psów to przecież każdy właściciel wie mniej więcej z jakiego pochodzenia
ma psa i nikt nie będzie robił bliskich skojarzeń chyba, że chce się sam oszukiwać i hodować chore psy,
ponadto nigdzie nie jest zabronione wydawanie kart zerowych, inne kluby też mogą wydawać.
Co do FANCLUBU to działa on prawnie i zgodnie z ustawą, a jeśli ktoś jest przeciwny,
to trudno, może z czasem się do niego przekona lub też nie.


PS. Czy jestem narzeczoną jednego z założycieli klubu czy też nie, to i tak mam prawo
do wyrażania swojej opinii.


tzreba być NAIWNYM żeby w to wierzyć że wszytko bedzie takie jak piszesz.No własnie i ludzie łasi na kase będa sie do fanklubu zapisywać i guzik prawda ze wiedza moga wiedziec ''TEORETYCZNIE'' - JEŚLI SAMI NIE ZOSTALI OSZUKANI .
a co do oszustw to jeden z psów załozycieli (piekny pies) ma dysplazje taką ze nie nie ma nawet wstęplowanej do rodowodu a hodowca mimo wszytko krył nim suki i to be zpapierów i szczeniaki sprzedawał opisując ze sa po kilkakrtonym zwyciezcy , sam pies za 4 tys byl wystawiony do sprzedazy a znajomym wciskane było ze przy kryciu doznał uszkodzenia jak przekładali mu lapę tylko niesety w związku mozna się dowiedziec wszytkiego o danym psie . wiec bardzo cie proszę oagrnij temat OBIEKTYWNIE . . . bo wyciagać moża wiele z niedalekiej przeszłości a chyba wszyscy tego nie chcemy . głowe dam że pozyjemy zobaczymy i słowa osób które sa przeciwko sie spłenią i beda z tego duże problemy .

co do Twojego PS - myślę że OCZYWISCIE :):) tak samo Ty jak i Ja i inni mają takie prawo Ja jestem tu takim samym lajtkiem jak TY.


Sraty Taty gacie w kraty opisywać i dopowiadać można w nieskończoność.
Widocznie Pani z Łodzi ma wielki problem nie związany ogóle z owczarkami.
Najpierw trzeba wiedzieć jak było naprawdę
a dopiero póżniej opisywać . Ktoś tu jest zazdrosny i tyle :-P
puki co odpuszczam i nie mam zamiaru przegadywać się z kimś takim jak PANI SZAJBA.

PS. Zajmij się czymś pożytecznym a nie wypisywaniem głupot.
Przemawia przez Ciebie zazdrość.... wcale nie dotycząca FanClubu...



to temat fan clubu a nie waszych prywatnych problemów.
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

ObrazekObrazek
Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 17
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 2
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Fanclub Owczarka Niemieckiego - rozmnażane psy w typie r

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 06 maja 2012, 21:23

Klaudeek napisał(a):
PaulinaSzajba napisał(a):
Klaudeek napisał(a):Klub się dopiero rozwija, potrzeba trochę czasu na to aby w pełni preferował.
Co do kojarzenia psów to przecież każdy właściciel wie mniej więcej z jakiego pochodzenia
ma psa i nikt nie będzie robił bliskich skojarzeń chyba, że chce się sam oszukiwać i hodować chore psy,
ponadto nigdzie nie jest zabronione wydawanie kart zerowych, inne kluby też mogą wydawać.
Co do FANCLUBU to działa on prawnie i zgodnie z ustawą, a jeśli ktoś jest przeciwny,
to trudno, może z czasem się do niego przekona lub też nie.


PS. Czy jestem narzeczoną jednego z założycieli klubu czy też nie, to i tak mam prawo
do wyrażania swojej opinii.


tzreba być NAIWNYM żeby w to wierzyć że wszytko bedzie takie jak piszesz.No własnie i ludzie łasi na kase będa sie do fanklubu zapisywać i guzik prawda ze wiedza moga wiedziec ''TEORETYCZNIE'' - JEŚLI SAMI NIE ZOSTALI OSZUKANI .
a co do oszustw to jeden z psów załozycieli (piekny pies) ma dysplazje taką ze nie nie ma nawet wstęplowanej do rodowodu a hodowca mimo wszytko krył nim suki i to be zpapierów i szczeniaki sprzedawał opisując ze sa po kilkakrtonym zwyciezcy , sam pies za 4 tys byl wystawiony do sprzedazy a znajomym wciskane było ze przy kryciu doznał uszkodzenia jak przekładali mu lapę tylko niesety w związku mozna się dowiedziec wszytkiego o danym psie . wiec bardzo cie proszę oagrnij temat OBIEKTYWNIE . . . bo wyciagać moża wiele z niedalekiej przeszłości a chyba wszyscy tego nie chcemy . głowe dam że pozyjemy zobaczymy i słowa osób które sa przeciwko sie spłenią i beda z tego duże problemy .

co do Twojego PS - myślę że OCZYWISCIE :):) tak samo Ty jak i Ja i inni mają takie prawo Ja jestem tu takim samym lajtkiem jak TY.



Sraty Taty gacie w kraty opisywać i dopowiadać można w nieskończoność.
Widocznie Pani z Łodzi ma wielki problem nie związany ogóle z owczarkami.
Najpierw trzeba wiedzieć jak było naprawdę
a dopiero póżniej opisywać . Ktoś tu jest zazdrosny i tyle :-P
puki co odpuszczam i nie mam zamiaru przegadywać się z kimś takim jak PANI SZAJBA.

PS. Zajmij się czymś pożytecznym a nie wypisywaniem głupot.
Przemawia przez Ciebie zazdrość.... wcale nie dotycząca FanClubu...


Spokojnie! Walki w kisielu to nie na tym forum :roftl:

Nie do końca lubię ZKwP i pokrewne ale 'regulamin' GroopiesOfGermanShepherdKlab jest śmiechu warty, nie oszukujmy się :roftl:
Pies niewiadomego pochodzenia to bomba genetyczna. Pisząc "niewiadomego" mam na myśli psa który nie ma znanych przodków co najmniej do 5 pokoleń wstecz. Do tej pory rozmnażałam tylko szczury rasowe (taak, szczury mają rasy!) a ilośc wad do wyeliminowania była mniej więcej taka jak u współczesnych owczarków - u szczurów jest oczywiście łatwiej, psów nie krzyżuje się z wilkami dla uzyskania świeżej puli genów a szczury domowe z dzikimi i owszem.
W tym momencie patrząc na teraźniejsze owczarki autentycznie obawiam się o przyszłośc tej rasy. Pomińmy niepożądane cechy psychiczne - niezrównoważenie, bojaźliwośc, etc, etc. wystarczy popatrzec na wygląd championów, powykręcane stawy, problemy z kręgosłupem, wady postawy. Przecież te psy nie nadają się do żadnej pracy! Znam psa, pięknego czarnego ONa który wygrywał każdą wystawę, teraz ma 7 lat i niedowład tylnych łap.
Sądzę, że w tym momencie nie są nam - czyli pasjonatom rasy - potrzebne dodatkowe eksperymentalne rozmnażalnie owczarków, które, jak to wspaniale ujęłaś zaczną preferowac (btw: preferowac oznacza lubic, wolic, sądzę, że miałaś na myśli słowo 'prosperowac' czyli działac, sorry, jestem językoznawcą, nie mogę odpuścic) dopiero tak naprawdę za ileś tam lat, w międzyczasie robiąc więcej złego niż dobrego. Potrzebni nam są ludzie, genetycy i kynolodzy którzy zapanują nad tym szaleństwem i przywrócą owczarkom niemieckim ich prawdziwe miejsce w świecie.
Adoptując psa ratujesz świat. Cały jeden psi świat.
madzik999
Avatar użytkownika
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Angua
Imię: Magdalena
Wiek: 23
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 8
Dołączył(a): 18 wrz 2011, 17:05

Re: Fanclub Owczarka Niemieckiego - rozmnażane psy w typie r

Nieprzeczytany postprzez PaulinaSzajba » 06 maja 2012, 21:32

Moje wypowiedzi nie odnosza się do innych tematów jak te zwiazane z Fanklubem . każda moja wypowiedź na temat pseudo moze byc poparta faktem .
Jeżeli ktoś chce podwazyć moje wypowiedzi - docelowo przedmówczyni chodzi o psiaka z dysplazją - prosze skontaktowac się klubem w sprawie psa i wszytkiego można tam sie dowiedzieć .
Nie bardzo rozumiem czego zazdrościć ? kundli ? no bo nie rozumiem ? - ale to juz nie na forum .


żeby zapanowac nad tym szalenstwem musialo by powstać kilka prawnych ustaw karnych i organizjacji zajmujących się kontrolami i pilnowaniem poprawności w rasie i działaniu w celach takich aby szło wszytko ku dobremu - a jak widac nawet nie zapowiada się poprawa :(
PaulinaSzajba
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Imię: Paulina
Wiek: 22
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 kwi 2012, 21:18

Re: Fanclub Owczarka Niemieckiego - rozmnażane psy w typie r

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 06 maja 2012, 21:49

Niestety, niestety, robi się coraz gorzej...
Po co powstają takie kluby? Żeby uniknąc nowej ustawy. Skąd ten wniosek? Bo NIGDY wcześniej nie pojawiło się TYLE nowych 'klubów' co w tym roku tj. roku od którego nowa ustawa obowiązuje.
Polska niestety pod względem świadomości kynologicznej jest ciągle niestety nieco upośledzona, mam nadzieję, że kiedyś osiągniemy poziom Holandii czy Słowacji.
Oczywiście ten GroopiesKlab działa zgodnie z prawem, i krzyż Wam na drogę. Nie wiem kogo do siebie przekonacie? Rozmnażanie psów w typie rasy? Bogowie! Sama mam adopcyjną sunię 'w typie', wspaniałą, śliczną i rogatą pannę. Miałam już trzy propozycje krycia jej, ale jest wysterylizowana. Bo pomimo całej mojej miłości do niej, jestem świadoma niepewnego ładunku genów który ma w sobie oraz jestem świadoma jak bardzo przepełnione są schrony psami w typie rasy. I jak obecnie ciężko jest ustalic w ogóle ten "typ" właśnie przez takie amatorskie rozmnażalnie.
Adoptując psa ratujesz świat. Cały jeden psi świat.
madzik999
Avatar użytkownika
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Angua
Imię: Magdalena
Wiek: 23
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 8
Dołączył(a): 18 wrz 2011, 17:05

Re: Fanclub Owczarka Niemieckiego - rozmnażane psy w typie r

Nieprzeczytany postprzez PaulinaSzajba » 07 maja 2012, 10:00

22.04 na wystawe ZONDu przyjechały 3psiaki podrostki z zaswiadczeniami fanklubu - oczywiście psiaki nie zostały dopuszczone do wystawy i wlasciciele zosatli poinformowani że posiadają psy z zaświadczeniem które nie uprawnia do niczego wartosciowego - oczywiście było ździwienie poniewaz w hodowli pod kielcami za takiego pisaka zapłacono 1600zł . cudnie prawda? Naślasku w okolicach Chełmka - Pan sobie przywiózł psa w typie z gor - wspanialy fanklub pomimo dysplazji wydał mu reproduktora ''bo jest ladny '' - z ramienia fanklubu w grudniu była 1 charytatywna wystawa , drugą zapowiadano jaki piknik także nie wiem na jakiej podstawie sa wydawane ''reproduktorki'' - bo licencją tego nazwac nie mozna . Jezeli jeszcze ktoś wypowie sie pozytywnie na temat fanklubu to ja jestem w stanie odkopac kolejne fakty - ktore jestem w stanie poprzeć faktem Bardzo gryzie mnie ten temat. Załozyciele fanklubu znaleźli kruczek który im pozwala dzialać ale mam nadzieje ze zanjdzie się jakies lekarstwo na to .
PaulinaSzajba
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Imię: Paulina
Wiek: 22
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 kwi 2012, 21:18

Re: Fanclub Owczarka Niemieckiego - rozmnażane psy w typie r

Nieprzeczytany postprzez MarzenaG » 07 maja 2012, 13:03

PaulinaSzajba napisał(a): Załozyciele fanklubu znaleźli kruczek który im pozwala dzialać ale mam nadzieje ze zanjdzie się jakies lekarstwo na to .


Lekarstwo jest, jedno jedyne - BRAK POPYTU.
Pozdrowienia

Marzena
MarzenaG
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Fabiola K-9 BU
Imię: Marzena
Wiek: 44
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 7
Dołączył(a): 16 kwi 2012, 13:01

Re: Fanclub Owczarka Niemieckiego - rozmnażane psy w typie r

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 07 maja 2012, 13:10

O jeżu kolczasty.
Nienawidzę rozmnażaczy. Naciągaczy, kłamców i kombinatorów.
I normalnie w szoku jestem, że ludzie dają się nabierać, płacą taką ciężką kasę, te klubowe pseuduchy wciskają im kity, że mają psa z papierami. Ludzie wierzą. A tu zonk.

A ja to głupia jestem jednak. Wycięłam Shilę, a taka piękna sunia z niej. Że trochę przerośnięta to co - owczarek ma być niedźwiedziowaty, że ma alergię to co, że nie wiadomo kto matka, kto ojciec, gdzie brat - to co? Ważne, że można by zarobić na szczeniakach. Dorobić do pensji trochę. A nie darmozjada trzymać, kasę wydawać. Trzeba było się do klubu zapisać. Ale kto to wiedział rok temu, że Polak potrafi - tak się cieszyłam, że ustawa przeszła i zakaz handlu nierasowymi zwierzętami jest. Ale jak widać da się wszystko ominąć.
Carmella
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Lokalizacja: Podbeskidzie
Pochwały: 3
Dołączył(a): 16 cze 2011, 13:12

Re: Fanclub Owczarka Niemieckiego - rozmnażane psy w typie r

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 07 maja 2012, 22:30

Znam kilka psów tej hodowli. Dwa są zdrowe i bez zastrzeżeń. Jednym z nich jest Rohan, którego wychowałam i uważam że jest świetnym psem.
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

ObrazekObrazek
Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 17
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 2
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Fanclub Owczarka Niemieckiego - rozmnażane psy w typie r

Nieprzeczytany postprzez alinalukas » 08 maja 2012, 00:47

Witam
Proszę Cie o usunięcie Twego tematu oraz o nie kontynuowanie bezpodstawnej treści jaką reprezentujesz na łamach tego forum.
ObrazekROHAN WALD-DINGO

-- 8 maja 2012, o 05:31 --

http://www.chijas.dk/ pozdrawiam
alinalukas
Losowy avatar

Re: Fanclub Owczarka Niemieckiego - rozmnażane psy w typie r

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 08 maja 2012, 07:08

Wątek nie zostanie usunięty. Natomiast za chwilę usunę użytkowniczkę alinalukas za złamanie regulaminu tj. posiadanie więcej niż jednego loginu na forum. W tym konkretnym przypadku chodzi o alinalukas, alinalukas1. Pomijam już podanie nieprawdziwych danych w jednym z profili, za co również grozi usunięcie z forum.

Korzystając z okazji, przypominam osobom które przeglądają forum bez zalogowania, że warto zapoznać się z regulaminem przed rejestracją aby uniknąć późniejszych nieporozumień. Osoba usunięta z forum nie ma prawa do ponownej rejestracji.
Tomek
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Tomek
Wiek: 34
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwały: 25
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post