Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Hodowla Primo Grande

Nieprzeczytany postprzez polaklg » 19 mar 2012, 16:32

Ma moze ktos pieska lub informacje nt tej hodowli? Napisalem do tej pani maila do tej pani i dowiedzialem sie ze wszystkie psy maja zrobione przeswietlenia w niemczech jak rowniez potwierdzone DNA. Wiem ze jest z zwiazku kynologicznego w Polsce. Sa wolne pieski ze skojarzenia Dala -Fulz. Moze Aga ty mozesz cos powiedziec nt hodowli i tej pani wkoncu mieszkasz niedaleko :)czekam na pomoc. pozdrawiam http://www.primogrande.pl
polaklg
Losowy avatar
Świeżak
Owczarek niemiecki: ...
Imię: arek
Wiek: 22
Lokalizacja: trojmiasto
Dołączył(a): 14 mar 2012, 02:22

Re: Primo Grande

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 19 mar 2012, 18:58

Kojarzę właścicielkę, dośc chyba zabiegana kobita która wie czego chce i mocno stąpa po ziemi ;)ale o samej Hodowli niestety nie wiem nic.
Wiesz, ja kiedyś założyłam wątek na dogomania.pl "top 10 polskich hodowli" ON'ków i Hodowle jakie tam forumowicze polecali to te, promujące psi sport... ja tym tropem poszłam, jestem zadowolona :)
Mam nadzieje że ktoś coś wie na temat tej Hodowli?
Im więcej przebywam z ludźmi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Aga i N
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 19
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Primo Grande

Nieprzeczytany postprzez polaklg » 19 mar 2012, 22:38

Wiem sprawdzalem ten ranking, skacze po forach sprawdzam, szukam. Ale najbardziej polecane hodowle sa na poludniu kraju. Problemem jest ze ja nie do konca zmotoryzowany jestem bo nie posiadam jeszcze wlasnego auta. Do hodowli np. De-Bes mam 500km, znalesc kogos kto pozyczy mi auto lub pojedzie ze mna nie jest takie proste. I musial bym 2 razy jechac najpierw wybrac szczeniaka z miotu a pozniej odebrac. Wiec ze wzgledow ekonomicznych tez nie wychodzi to dobrze. Zalaczam filmik o ojcu http://www.youtube.com/watch?v=YNeHDSd1H4c
polaklg
Losowy avatar
Świeżak
Owczarek niemiecki: ...
Imię: arek
Wiek: 22
Lokalizacja: trojmiasto
Dołączył(a): 14 mar 2012, 02:22

Re: Primo Grande

Nieprzeczytany postprzez pumagr » 16 kwi 2012, 22:53

Jeśli jeszcze cię to interesuje to ja ci odpowiem tak : Jeśli miała bym wybierać skąd chce szczeniaczka to poza kikoma innymi hodowlami byłaby też ta hodowla , psy ze wszystkimi uprawnieniami wedłóg wymogów SV , doskonale prowadzione , w czołówce na wystawch , mądre i przemyślane krycia psami w Niemczech , w hodowli nie byłam ale mogę wnioskować że tam wszystko jest ok a poza wszystkim hodowczyni naprawde kocha swoje psy :on:
pumagr
Losowy avatar
Hodowca
1 rok członkostwa
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:44

Re: Hodowla Primo Grande

Nieprzeczytany postprzez sapeli » 18 kwi 2012, 21:14

Byłem w tej hodowli pani Beata mieszka niedaleko mnie super kobitka psiaki ma naprawdę bardzo dobrego pochodzenia zna się na tym co robi , wie czego chce i kocha te psiaki po prostu pełen profesjonalizm bardzo polecam zresztą pumagr ujęła to w lepszy sposób
sapeli
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Roman
Wiek: 38
Lokalizacja: RACIĄŻEK
Dołączył(a): 15 kwi 2012, 20:05

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post