Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: Jakie zajęcie dla psa który kocha pasienie?

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 25 lut 2014, 14:53

pastuszkowo - pytałam kiedyś ciebie o uczestnictwo w obozie z pasieniem owiec i uzyskałam odpowiedź, że jeżeli nie będziemy pasać regularnie to taki obóz nie ma sensu. Dlatego odpuściłam, choć moim marzeniem było sprawic psu przyjemność, tym bardziej, że jest oswojona z owcami, które w liczbie sztuk trzech mieszkały na naszym Hipodromie.
Niestety jeżdżenie regularne ponad 100 km na zajęcia jest dla mnie niewykonalne, a zabawa z piłkami wydaje mi się być dla psa ciekawym zajęciem.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Jakie zajęcie dla psa który kocha pasienie?

Nieprzeczytany postprzez pastuszkowo » 25 lut 2014, 17:11

sorki, nie przypominam sobie pytań o obóz z ONkiem aczkolwiek tak uważam, że to nie ma sensu i to nawet nie ze względu na psa (bo chcesz mu zrobić przyjemność) ale chociażby ze względu na owce, to dla nich ciężka praca i nie są dla przyjemności psów ;)

Nie ma dla mnie problemu kiedy ktoś przyjeżdża na treningi kilka razy w roku tylko (bo nie ma możliwości) ale ma jakiś cel (zdanie HWT, starty w zawodach) czy też po prostu chce sietego nauczyć. Bo wbrew pozorom to człowiek ma więcej tu do nauki niż pies...

Ja nie piszę abyś jeździła 100km, podałam Ci hodowlę z Poznania
a moja wypowiedź dotyczyła tylko przyrównywania toczenia piłek do zaganiania wg mnie to nadinterpretacja.
pzdr
Ola
pastuszkowo
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Lokalizacja: Jesionka gm. Szczawin Kościelny
Dołączył(a): 17 maja 2011, 12:09

Re: Jakie zajęcie dla psa który kocha pasienie?

Nieprzeczytany postprzez CanisFamiliaris » 25 lut 2014, 19:04

No to kiepsko z pamięcią, bo ja też, poprzez Waszą stronę zadałam pytanie o możliwość uczestnictwa z psem w takim obozie... I nie dla zdania HWT, nie dla zawodów, nie z postanowieniem że mój pies i ja się tego nauczymy - tylko, żeby spróbować czy moja suka się do tego nadaje. Bo na zawołanie, dojeżdżając z centrum Krakowa komunikacją miejską w przeciągu 15 min., mam stado ok. 200 owiec - do wyboru, do koloru - wrzosówki, czarnogłówki, kameruńskie, POG, olkuskie... Tylko gdzieś, pod czyimś okiem, chciałam się dowiedzieć, czy my się do tego w ogóle nadajemy.

Ale cóż - pamięć ludzka bywa za wo dna.
CanisFamiliaris
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bura Won Do Domu :)
Imię: Marzena
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 33
Dołączył(a): 08 kwi 2013, 07:33

Re: Jakie zajęcie dla psa który kocha pasienie?

Nieprzeczytany postprzez pastuszkowo » 26 lut 2014, 08:50

poprzez stronę? ja nie mam opcji na stronie wysyłania wiadomości
kiedy to było?
zwykle na wszystkie maile odpowiadam i mam archiwum, sprawdzę - nie ma dla mnie problemu
chciałabym to wyjaśnić - może być na forum może być PW
pzdr
Ola
pastuszkowo
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Lokalizacja: Jesionka gm. Szczawin Kościelny
Dołączył(a): 17 maja 2011, 12:09

Re: Jakie zajęcie dla psa który kocha pasienie?

Nieprzeczytany postprzez CanisFamiliaris » 26 lut 2014, 09:18

Co nie zmienia faktu, że jak kliknę w Wasz adres mailowy, to automatycznie przekierowuje do Outlok'a lub Thunderbirda ( w zależności z czego korzystam) - nie potrzebuję więc formularza kontaktowego.

Myślę, że to były początki Waszej działalności, pewnie '09. I strasznie w tedy zafascynował mnie Blue - zmienił mi się pogląd na szetlandy.
CanisFamiliaris
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bura Won Do Domu :)
Imię: Marzena
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 33
Dołączył(a): 08 kwi 2013, 07:33

Re: Jakie zajęcie dla psa który kocha pasienie?

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 26 lut 2014, 09:20

Ja rok temu wysłałam e-mail z zapytaniem, czy możemy przyjechać z naszymi czarnymi. Odpowiedź była natychmiast, pojechaliśmy i "wsiąknęliśmy" w ten klimat. Nie było problemu z kontaktem. :-)
I zasadniczo odbiegamy od tematu ;-)
www.zrudzkiejwatahy.pl

Obrazek
gochadrozdek
Avatar użytkownika
Hodowca
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Lokalizacja: ŁÓDŹ :)
Pochwały: 9
Dołączył(a): 29 kwi 2011, 18:25

Re: Jakie zajęcie dla psa który kocha pasienie?

Nieprzeczytany postprzez CanisFamiliaris » 26 lut 2014, 09:22

Czyli jednak tych zapytań było więcej :D

Faktycznie, przeciez na stronie z Rudzkiej Watahy tez chyba macie zdjęcia z pasienia ? :D
CanisFamiliaris
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bura Won Do Domu :)
Imię: Marzena
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 33
Dołączył(a): 08 kwi 2013, 07:33

Re: Jakie zajęcie dla psa który kocha pasienie?

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 26 lut 2014, 09:23

Staramy się regularnie jeździć z psami na pasienie.
www.zrudzkiejwatahy.pl

Obrazek
gochadrozdek
Avatar użytkownika
Hodowca
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Lokalizacja: ŁÓDŹ :)
Pochwały: 9
Dołączył(a): 29 kwi 2011, 18:25

Re: Jakie zajęcie dla psa który kocha pasienie?

Nieprzeczytany postprzez pastuszkowo » 26 lut 2014, 10:04

bo o obóz nie było :pMałgosia przyjeżdża w weekendy raz w miesiącu na treningi
2009, zaraz biorę się za przekopywanie archiwum, wtedy obozy były z Tomkiem i on decydował o doborze ale z czystej ciekawości co odpisałam

Edit: w 2009 jedyne co znalazłam to zgłoszenie na warsztaty jednego ONka - była zresztą rezygnacja właścicielki więc nie dojechał

a poza tym to akurat w latach 2009-2011 było kilka ONków u mnie właśnie na sprawdzenie instynktu... więc jakoś mi się nie kroi to, że akurat Twojemu odmówiłam

zresztą nieważne, chcesz to wyjaśnijmy to na PW (fora nie są od tego), chcesz udawadniać ,ze nie zapraszam ONków do siebie - Twoje prawo
pzdr
Ola
pastuszkowo
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Lokalizacja: Jesionka gm. Szczawin Kościelny
Dołączył(a): 17 maja 2011, 12:09

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post