Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Karma Bosch Organic Puppy czy Acana Puppy Large Breed?

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 12 lut 2012, 18:26

Chodziło mi o to, że na rynku pojawiły się produkty nowych, niedostępnych wówczas firm - kilka z nich powinno znaleźć się w poszczególnych grupach cenowych.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Karma Bosch Organic Puppy czy Acana Puppy Large Breed?

Nieprzeczytany postprzez beata1965 » 12 lut 2012, 18:34

A mi chodziło o to żeby koleżance pokazać jaka jest klasyfikacja karm wymienionych przez nią. :)
beata1965
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Boni
Imię: Beata
Wiek: 52
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 3
Dołączył(a): 06 gru 2011, 19:40

Re: Karma Bosch Organic Puppy czy Acana Puppy Large Breed?

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 12 lut 2012, 18:40

Aha, no to wszystko się zgadza. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Karma Bosch Organic Puppy czy Acana Puppy Large Breed?

Nieprzeczytany postprzez beata1965 » 12 lut 2012, 18:42

Musi Tomaszu nam się tu wszystko zgadzać :dzięki::lool:
beata1965
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Boni
Imię: Beata
Wiek: 52
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 3
Dołączył(a): 06 gru 2011, 19:40

Re: Karma Bosch Organic Puppy czy Acana Puppy Large Breed?

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 13 lut 2012, 11:00

Bejti napisał(a):Dzięki za zainteresowanie tematem. Mój szczeniak ma nieco ponad 2 miesiące . Temat rozprawki przeczytałam i w sumie wybór padł na Acana, tylko teraz nie wiem czy puppy large breed czy puppy and junior.


Jak najbardziej large breed. My tą karmę przetestowaliśmy. Zero problemów, po prostu rewelka :ok:
Teraz jesteśmy na Adult large breed i w dalszym ciągu złego słowa na tą karmę nie powiem (no chyba tylko tyle, że mogłaby być tańsza :-P)
www.zrudzkiejwatahy.pl

Obrazek
gochadrozdek
Avatar użytkownika
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Lokalizacja: ŁÓDŹ :)
Pochwały: 9
Dołączył(a): 29 kwi 2011, 18:25

Re: Karma Bosch Organic Puppy czy Acana Puppy Large Breed?

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 14 lut 2012, 00:11

dzięki wielkie jeszcze raz za wszystkie odpowiedzi. zdecydowałam się na acana i zobaczymy, jak będzie wszystko w porządku to zostaniemy przy acanie a jak nie to będę wymyślać dalej :)mój wet polecił mi royal canin ale podejrzewam ze w Irlandii RC ma jakąś dziwna wyłączność, ze tak powiem. gdy poszłam do sklepu spytać czy będą w stanie zamówić mi eukanube czy acane to usłyszałam odpowiedz: co pani, eukanuba to nie jest dobra karma, ludzie tego nie kupują a o acana ?nigdy nie słyszałem. najlepszy RC, to najlepsza karma na świecie. wydaje mi się ze ludzie nie kupują nie dlatego ze jest niedobra tylko ze jest najzwyczajniej na świecie za droga.
pozdrawiam.

Eleganckie torebki damskie https://mybaze.com/pl/torebki-damskie/__styl-elegancki na każdą okazję.
Bejti
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Wiek: 35
Lokalizacja: Kilkenny, Irlandia
Pochwały: 15
Dołączył(a): 09 lut 2012, 23:49

Re: Karma Bosch Organic Puppy czy Acana Puppy Large Breed?

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 14 lut 2012, 08:27

Nie orientujesz się czy Acana ma dla szczeniąt karmę z innym mięsem niż kurczak?
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Karma Bosch Organic Puppy czy Acana Puppy Large Breed?

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 14 lut 2012, 09:40

Tu poczytasz o Acanie wszystko http://www.acana.com.pl/

Autor postu otrzymał pochwałę
www.zrudzkiejwatahy.pl

Obrazek
gochadrozdek
Avatar użytkownika
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Lokalizacja: ŁÓDŹ :)
Pochwały: 9
Dołączył(a): 29 kwi 2011, 18:25

Re: Karma Bosch Organic Puppy czy Acana Puppy Large Breed?

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 16 lut 2012, 15:57

Kurczę, nigdzie nie mogłam znaleźć acany w małym opakowaniu, są tylko duże wory a nie chce kupować od razu 14 kg. znalazłam purina pro plan puppy large breed 3kg, zamówiłam i zobaczymy. ( nie chce zamawiać online z jakiejs dalekiej krainy bo rożnie to bywa z czasem dostawy ) Ale tak naprawdę mam mętlik w głowie od tych karm. za dużo informacji, za dużo różnych rodzajów karm, za dużo opinii....tych złych jak i tych dobrych. ale ile ludzi tyle opinii ;)

Eleganckie torebki damskie https://mybaze.com/pl/torebki-damskie/__styl-elegancki na każdą okazję.
Bejti
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Wiek: 35
Lokalizacja: Kilkenny, Irlandia
Pochwały: 15
Dołączył(a): 09 lut 2012, 23:49

Re: Karma Bosch Organic Puppy czy Acana Puppy Large Breed?

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 16 lut 2012, 18:09

To prawda, co człowiek to inna opinia, bo i każdy pies jest inny i inaczej reaguje na podawaną karmę. Po psie będziesz widziała czy mu służy czy nie. Jeśli służy to zostaniesz przy tej którą zamówiłaś, jeśli nie to próbujesz kolejną, tak długo aż będziesz zadowolona.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post