Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przyjmę, kupię, zamienię, sprzedam lub oddam - ogłoszenia drobne forumowiczów.

Kupię Boomer ball

Nieprzeczytany postprzez Alfa 2014 » 17 gru 2014, 19:46

Witajcie wszędzie próbuje znaleźć tą piłkę ale bezskutecznie - potrzebowałabym rozmiar 25 cm ma ktoś jakieś namiary :-)-raczej pilne gdyż syn piłkarz stracił już kilka swoich piłek :mur:
Alfa :)

Obrazek
Alfa 2014
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ALFA
Imię: Katarzyna
Wiek: 35
Lokalizacja: Opolskie
Dołączył(a): 13 paź 2014, 20:34

Re: kupie Boomer ball

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 17 gru 2014, 20:17

Proszę :D

http://furkidz.eu/pl/p/Boomer-Ball-niezwykla-pilka/402

http://toys4dogs.pl/jolly-push-n-play-2 ... id231.html
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 26
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 10
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: kupie Boomer ball

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 18 gru 2014, 00:59

Weronika, na fukrkidz produkt jest chwilowo niedostępny. :P

Natomiast piłka, która nie daje się nigdy złapać jest jak światełko lasera dla psa, czy kota. Nie zafundowałabym jednak (choć był moment, że zastanawiałam się nad kupnem jaja, zanim zrozumiałam) tego żadnemu swojemu zwierzakowi. Taka zabawka bazuje na chęci pogoni, popędzie łupu, NIGDY go nie zaspokajając. Zwierzę nie ma możliwości spełnienia, frustracja rośnie, a niespełnienie rozbuchanego popędu może, zupełnie niespodziewanie dla właściciela, doprowadzić do zachowań kompulsywnych, nerwicy, czy nerwicy natręctw u psa.
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Wiek: 47
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 29
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:11

Re: kupie Boomer ball

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 18 gru 2014, 14:21

mi sie pokazuje po wybraniu 10" że są dwie sztuki :D
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 26
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 10
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: kupie Boomer ball

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 18 gru 2014, 15:08

Brawurka ma absolutną rację! Piłka, której nie da się złapać, podobnie jak nieuchwytne światełko, prędzej czy poźniej musi prowadzić do ciężkiej nerwicy u zwierzęcia.

Zofia
Zofia
Avatar użytkownika
Sędzia próby pracy
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Imię: Zofia
Wiek: 76
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 127
Dołączył(a): 20 mar 2012, 07:26

Re: kupie Boomer ball

Nieprzeczytany postprzez Alfa 2014 » 18 gru 2014, 20:12

Ja nie chciałam tej piłki żeby pies sam sie nią bawił i nabawił sie nerwicy :negatyw:tylko podczas zabawy z synem żeby kolejna piłka nożna jego nie była pęknięta :-(. Nasza Alfa uwielbia się kiwać jest prawdziwym zawodnikiem szkoda mi było jak każda ich świetna zabawa kończyła się :-((płaczem . Mam nadzieję że ta się sprawdzi :-)
Alfa :)

Obrazek
Alfa 2014
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ALFA
Imię: Katarzyna
Wiek: 35
Lokalizacja: Opolskie
Dołączył(a): 13 paź 2014, 20:34

Re: kupie Boomer ball

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 19 gru 2014, 15:33

Co jakiś czas nie zaszkodzi :-). Moim zdaniem warto już po zabawie niezniszczalną pilką rzucić psu zabawkę, którą może złapać i przynieść do rąk.

Zofia
Zofia
Avatar użytkownika
Sędzia próby pracy
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Imię: Zofia
Wiek: 76
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 127
Dołączył(a): 20 mar 2012, 07:26

Re: kupie Boomer ball

Nieprzeczytany postprzez Alfa 2014 » 20 gru 2014, 09:41

Dzięki za informację koniec końców zdecydowałam się na troche inną piłkę

boomer ball okazał się twardą piłką coś jak plastik więc dla syna do kopania nie bardzo. http://www.zdaniempsa.eu/2013/05/test-j ... -play.html .
Ta którą wybrałam jest miękka i do złapania
opis - http://toys4dogs.pl/jolly-bounce-n-play ... id230.html
Co prawda trochę mała bo tylko 20 cm średnicy ale póki Alfa jest mniejsza myślę że będzie ok :-)
Ale szczerze mówiąc mam nadzieję że syn będzie lepszy i Alfa nie będzie mogła mu odebrać tej piłki :yahoo:
Alfa :)

Obrazek
Alfa 2014
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ALFA
Imię: Katarzyna
Wiek: 35
Lokalizacja: Opolskie
Dołączył(a): 13 paź 2014, 20:34

Re: kupie Boomer ball

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 20 gru 2014, 10:20

Alfa 2014 napisał(a):Dzięki za informację koniec końców zdecydowałam się na troche inną piłkę

boomer ball okazał się twardą piłką coś jak plastik więc dla syna do kopania nie bardzo. http://www.zdaniempsa.eu/2013/05/test-j ... -play.html .
Ta którą wybrałam jest miękka i do złapania
opis - http://toys4dogs.pl/jolly-bounce-n-play ... id230.html
Co prawda trochę mała bo tylko 20 cm średnicy ale póki Alfa jest mniejsza myślę że będzie ok :-)
Ale szczerze mówiąc mam nadzieję że syn będzie lepszy i Alfa nie będzie mogła mu odebrać tej piłki :yahoo:

My tą mamy ;)
tylko 15cm, dla najmniejszego psa w stadzie ;)

Ja bym mimo wszystko nie demonizowała aż tak tej zabawki. Przy czym właśnie raz na jakiś czas pies może dostać, u mnie to tak raz w miesiącu jest. I do tego nie jest to jedyna zabawka, a jedna z wielu :ok:

To jest ta piłka, której nigdy nie można złapać. Jolly Bounce-n-Paly.
Obrazek
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 30
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Kupię Boomer ball

Nieprzeczytany postprzez Alfa 2014 » 22 gru 2014, 17:43

i znalazłam prawie idealną ale może bliżej lata ją dopiero kupimy :lool:
http://toys4dogs.pl/jolly-bounce-n-play ... id230.html

ma może ktoś z was taką :-)
Alfa :)

Obrazek
Alfa 2014
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ALFA
Imię: Katarzyna
Wiek: 35
Lokalizacja: Opolskie
Dołączył(a): 13 paź 2014, 20:34

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post