Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Artur_r » 20 paź 2013, 16:14

Wadera napisał(a):Ludzie kupują psy za grubą kasę, bo mają co do nich konkretne plany szkoleniowe. I kupują szczeniaka by go od początku kształtować.
A Ty jesteś zwykłym snobem, który gardzi "kundlami", a chce psa prawie za darmo, ale z papierami żeby się pokazać.
Życzymy powodzenia - ja i mój kundel z lasu. :on:

Ludzie kupują psy z rodowodem bo takiego ma sąsiadka czy koleżanka , i jedna od drugiej nie chce być gorsza. Ja od początku pisałem że nie chce psa z rodowodem , ale ma to być owczarek a nie kundel , NIE Z RODOWODEM !!!, ale dla was każdy kto sprzedaje psa bez rodowodu to kryminalista i powinien te szczeniaki pozabijać a nie sprzedać. Kupiliście psiaki za grubą kasę i teraz każdy kto ma okazję kupić taniej to Wam dupę ściska i żal bierze że przepłaciliście i wciskacie jakieś coś co przypomina psa ze schroniska innym . Dziś niedziela to na spacerek do schronu i każdy z Was niech weźmie po dwa psiaki .Stać Was , bo z tego co wnioskuję to mieszkacie na hektarach specjalnie dla psa , gotujecie mu ciasteczka z wątróbki i jesteście bezrobotni skoro macie po kilka godzin dziennie czas na wyścigi z psem.
Artur_r
Losowy avatar

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 20 paź 2013, 16:22

Artur_r napisał(a):Ludzie kupują psy z rodowodem bo takiego ma sąsiadka czy koleżanka , i jedna od drugiej nie chce być gorsza.


Ręce i nogi opadają!!! :stop:

Po czymś takim, nawet nie mam ochoty czytać dalszej wypowiedzi, bo pewnie znajdą się w niej inne "byzydury". :mur:

P.S. Mój sąsiad ma/miał psa bez rodowodu. Innym niestety w papiery w segregatorach nie zaglądałam, włamywaczem nie jestem. :lool:
Taka to era nastała, żeby zaglądać innym ludziom do portfeli???... i w co jeszcze??? Co kogo obchodzi co kto z kim i gdzie??? Jakie to prostackie i wieśniackie!!! :negatyw::mur:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 20 paź 2013, 16:39

Artur_r napisał(a):
Wadera napisał(a):Ludzie kupują psy za grubą kasę, bo mają co do nich konkretne plany szkoleniowe. I kupują szczeniaka by go od początku kształtować.
A Ty jesteś zwykłym snobem, który gardzi "kundlami", a chce psa prawie za darmo, ale z papierami żeby się pokazać.
Życzymy powodzenia - ja i mój kundel z lasu. :on:

Ludzie kupują psy z rodowodem bo takiego ma sąsiadka czy koleżanka , i jedna od drugiej nie chce być gorsza. Ja od początku pisałem że nie chce psa z rodowodem , ale ma to być owczarek a nie kundel , NIE Z RODOWODEM !!! , ale dla was każdy kto sprzedaje psa bez rodowodu to kryminalista i powinien te szczeniaki pozabijać a nie sprzedać. Kupiliście psiaki za grubą kasę i teraz każdy kto ma okazję kupić taniej to Wam dupę ściska i żal bierze że przepłaciliście i wciskacie jakieś coś co przypomina psa ze schroniska innym . Dziś niedziela to na spacerek do schronu i każdy z Was niech weźmie po dwa psiaki .Stać Was , bo z tego co wnioskuję to mieszkacie na hektarach specjalnie dla psa , gotujecie mu ciasteczka z wątróbki i jesteście bezrobotni skoro macie po kilka godzin dziennie czas na wyścigi z psem.


Ale Owczarek bez rodowodu to jest KUNDEL. Weź to zaakceptuj, a nie próbuj nam wmawiać, że tak nie jest.
Nie chcesz psa z rodowodem, po czym Ty szukasz Owczara z rodowodem i aby był jak najtańszy,. Przecież nie będziesz przepłacać.. Już się pogubiłam czego Ty tak naprawdę chcesz...

U mnie na osiedlu nie ma ŻADNEGO ONka z rodowodem, nikt z znajomych nie ma ONka z rodo, więc komu mam zazdrościć?


Proszę Cię, masz kompleksy i próbujesz je leczyć psem.. nie tędy droga.... :negatyw:
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 27
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 20 paź 2013, 16:57

Ludzie ta debata z tym panem nie ma sensu bo kręci za przeproszeniem jak diabeł słońcem.Itakie jest moje zdanie niech kupi psa i tyle itak zrobi jak chce i według swojej pokręconej logiki
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Wiek: 41
Lokalizacja: k-pomorskie
Pochwały: 3
Dołączył(a): 20 sty 2012, 20:20

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 20 paź 2013, 17:18

Podziękujemy już Arturowi za obecność na forum. Nie przekonaliśmy go przez 12 stron, 12 kolejnych też pewnie nic nie da. Jedyne co mu wychodzi to obrażanie nas.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 20 paź 2013, 18:45

Artur_r napisał(a):wole dac te 300 za takiego niż 100 za kundla ze schroniska .
Ps. Jak tak każdemu wciskacie na chamca psy ze schroniska to dla czego sami macie kupione za gruba kasę? Przecież każdy z was mógł zabrać kundla ze schroniska, no tak czy nie ?

Żenada :mur:
A Ty dlaczego nie kupisz psa za 100 zł tylko za 300?I dlaczego wybrałeś psa z rodowodem?
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Wiek: 35
Lokalizacja: Zielona Góra
Pochwały: 14
Dołączył(a): 01 cze 2012, 21:57

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez minia » 21 paź 2013, 07:23

Tomek- masz rację, chyba należy Panu podziękować, nie wiem jak Wy, ale ja lubię dyskusje, które jednak coś wnoszą, nie oczekuję od rozmówcy, że będzie przytakiwał, a nawet jak ma odmienne zdanie to lepiej, bo dyskusja jest konstruktywna, ale nie znoszę kiedy ktoś nie umie przedstawić swoich racji w inny sposób jak tylko poprzez obrażanie innych, dla mnie osobiście jest to żenada i brak jakiejkolwiek ogłady- no chamstwo po prostu!

Artur- tą sukę powinieneś dostać za darmo, bez żadnych "kosztów utrzymania" i wtedy byłoby ok. A tak po prostu kupujesz psa z pseudohodowli i jeszcze nie umiesz się do tego przyznać- dziecinada, a udajesz takiego odważnego i wyluzowanego.
minia
Losowy avatar

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 21 paź 2013, 08:17

Mnie zdziwiło, że ta osoba jeszcze wczoraj miała coś do powiedzenia na tym forum ;-).
Jesteśmy forum pasjonatów ONków, a nie tablicą do ośmieszania nas i pasji.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 21 paź 2013, 08:31

Artur_r napisał(a):Ps. Jak tak każdemu wciskacie na chamca psy ze schroniska to dla czego sami macie kupione za gruba kasę? Przecież każdy z was mógł zabrać kundla ze schroniska, no tak czy nie ?


ależ proszę : shila-t2362.html

nie była za stówkę, ale za darmo (z własnej nieprzymuszonej woli przekazaliśmy karmę oraz lek, którego wówczas schron potrzebował)
adoptowany dorosły pies - w 100% do ułożenia wg mojego widzimisię
obawiam się, że drugiego tak wspaniałego (plastycznego) psa już mieć nie będę.

Kolejnego zamierzam kupić - i tak być może za dużą kasę. Ale pies ten ma mieć konkretne cechy i szczeniaki nie będą z przypadkowego krycia suki Zenka psem Staszka.
Gdyby miał to być kolejny pies towarzysz spacerów na 100% byłby z adopji.
Obrazek Obrazek
Carmella
Avatar użytkownika
Kociara, która zeszła na psy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Lokalizacja: Podbeskidzie
Pochwały: 11
Dołączył(a): 16 cze 2011, 13:12

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 21 paź 2013, 09:53

On już raczej nic więcej nie przeczyta bo dostał bana ;)
ObrazekObrazek
Kalten
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert
Wiek: 37
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Dołączył(a): 25 cze 2012, 08:37

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post