Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 03 paź 2013, 06:07

Dorota - a bo w internecie na pedigree jest rodowód - ze zdjęciami :). A ja ostatnio minimalistką się robię i może dlatego tak to zabrzmiało nieładnie. No ani to do powieszenia, ani do oglądania obrazków hihi. W necie ładniejszy :).
Wkute mam do głowy babcie i dziadka od strony Majeczki, Afre Dabor i Reno z Krywlan ;).
A co do uszanowania wkładu pracy, zaangażowania, serducha - to wolę mój namacalny dowód - N :). Rodowód mam schowany w moich ważnych dokumentach, ale gdybym chciała coś spr - to przez net. Sama metryczka by mi starczyła, wszyscy wyrabiają te rodowody a ja nie chciałam - bo metryczka była taka "od Ciebie", z Twoich rąk - no wiesz - sentyment. I po niej zostało mi ksero. Ja taka bardziej sentymentalna jestem...
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul za TM :( Lila
Imię: Aga
Wiek: 34
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 43
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez minia » 03 paź 2013, 08:30

Tomek- dzięki za zdjęcia metryczki i rodowodu, pierwszy raz widziałam.
minia
Losowy avatar

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez magdalena » 05 paź 2013, 13:08

może sprawdz w twojej okolicy schroniska naprawde sama mam psa ze schronu i mimo ze ma 6lat to jest taki jakiego chchcialam spokojny ,słucha lubi dzieci i co kazdy by powiedzial a jaka przeszłość jego może boi się czegoś może agresywny ten jest bardzo pewny siebie i odważny
magdalena
Losowy avatar

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Artur_r » 05 paź 2013, 16:16

magdalena napisał(a):może sprawdz w twojej okolicy schroniska naprawde sama mam psa ze schronu i mimo ze ma 6lat to jest taki jakiego chchcialam spokojny ,słucha lubi dzieci i co kazdy by powiedzial a jaka przeszłość jego może boi się czegoś może agresywny ten jest bardzo pewny siebie i odważny

Ludzie na tym forum skutecznie mi wybili z głowy owczarka niemieckiego , bo albo nie stać mnie na weterynarza , albo to katuje psa złym jedzeniem,przez 45 lat trzy owczarki tak miałem wychowywane i każdy z nich umierał po ok 15-tu latach , tak im szkodziło to moje jedzenie że tak krótko żyły , obecna suka jest na wykończeniu dostaje leki i moje jedzenie i nadal żyje.
Artur_r
Losowy avatar

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez minia » 05 paź 2013, 16:22

Artur- nikt Ci nie wybijał z głowy owczarka i z tego, co pamiętam to nawet podrzucali Ci linki, które mogły pomóc w szukaniu i z tego co pamiętam, to je sprawdzałeś i nawet na jednego byłeś pozytywnie nastawiony, więc naprawdę nie rozumiem skąd u Ciebie znowu taka agresja?
minia
Losowy avatar

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Artur_r » 05 paź 2013, 16:59

minia napisał(a):Artur- nikt Ci nie wybijał z głowy owczarka i z tego, co pamiętam to nawet podrzucali Ci linki, które mogły pomóc w szukaniu i z tego co pamiętam, to je sprawdzałeś i nawet na jednego byłeś pozytywnie nastawiony, więc naprawdę nie rozumiem skąd u Ciebie znowu taka agresja?

Pisanie prawdy to nie agresja tylko szczerość . A co do linków i propozycji to 99% to psy ze schroniska , zastanawiam się skąd takie parcie na to żebym wziął psa ze schroniska skoro największy krzykacz Aga chwali się rodowodowym psem i wie wszystko najlepiej , wmawiając mi i innym że ja robię wszystko źle.
Artur_r
Losowy avatar

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 05 paź 2013, 17:06

tylko, ze Ty nie chcesz rodowodowego psa, stąd wysyłanie Cię do schronisk czy fundacji.
beatrx
Avatar użytkownika
Owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Wiek: 30
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pochwały: 11
Dołączył(a): 26 paź 2011, 10:14

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez minia » 05 paź 2013, 17:12

No właśnie Artur pisanie prawdy to nie agresja tylko szczerość, więc nie rozumiem czemu atakujesz tych co piszą Ci szczerze. :)
minia
Losowy avatar

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Artur_r » 05 paź 2013, 18:10

beatrx napisał(a):tylko, ze Ty nie chcesz rodowodowego psa, stąd wysyłanie Cię do schronisk czy fundacji.

Gdzie napisałem że nie chce rodowodowego ? I napisałem posta na początku z myślą że jak już jesteście fanami owczarków to gdzieś tam, czy tam u pana Zenka czy Władka oszczeniła się suka i ma do sprzedania czy oddania pieski, 1500 czy 2500 to mnie nie stać a do Providenta nie mam zamiaru dzwonić po pożyczkę na psa .
Proszę administratora usunąć ten temat bo i to jak i wszystkie inne fora w polsce to nic jak tylko ognisko kłótni i mądrowania się stałych bywalców danego forum . Gdybym tu się zarejestrował i pokazał psa z rodowodem wielkości fototapety i ilością medali niczym Gorbaczow, i karmiłbym go pasztecikami robionymi przez osobistą kucharkę psa, byłbym traktowany jako bóg owczarków niemieckich.
Artur_r
Losowy avatar

Re: Przyjmę, kupię psa.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 05 paź 2013, 18:19

U pana "Zenka" czy "Władka u którego oszczeniła się suka" nie kupisz a już tym bardzie nie dostaniesz psa z rodowodem. Za 500zł gdzie indziej też nie kupisz. Chcesz psa z rodowodem? Pogódź się z tym, że musisz zapłacić więcej. Nie chcesz płacić więcej, zapomnij o psie z rodowodem i jeśli koniecznie chcesz mieć jakiegokolwiek psa wyglądającego jak owczarek zaadoptuj sobie ze schroniska lub przyjmij od osoby prywatnej która chce pozbyć się psa. To nie jest fizyka kwantowa, prościej też tego nie da się już opisać. Frustracja i szukanie dziury w całym w niczym Ci nie pomoże.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 41
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post