Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o tym jak dbamy o naszego owczarka.

Re: Linienie

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 19 lut 2016, 10:05

Hera gubi swoja szczenięcą sierściuchę. Z racji durnoty w głowie podyktowanej gówniarstwem i chęcią zabawy, czesanie jest...truuuudne :lool:
Jak dotąd używałam szczoty po Ksenie takiej http://www.agamazoologiczny.pl/448-635- ... i-kota.jpg ale Hercia dorwała się do niej i znaczną część wydrzazgowała :nołobuzie:. Czas kupić więc coś nowego. Ta stara na Ksenie działał wyśmienicie, puch był wyczesany zawsze idealnie. Zaciekawił mnie jednak produkt często pokazywany na stronie naszego schrona Ezzy groom. Mieliście z tym do czynienia? Czy to faktycznie takie dobre może być? Czy może to kolejny produkt o podobnym działaniu i budowie co furminator...


Przeleciałam cały wątek ale niestety znaczna większość zdjęć czy linków do produktu nie działa... :-(
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Hera i Aria
Imię: Karolina
Lokalizacja: Osielsko/Bydgoszcz
Pochwały: 1
Dołączył(a): 15 sty 2016, 21:03

Re: Linienie

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 19 lut 2016, 13:29

Gdzieś na którejś grupie czytałam że ponoć to fajne :D

My mamy pseudo fuminator, szczotkę pudlówkę, 2 grzebyki :Di podobną szczotkę jak wstawiłaś ale prostokątną :Ddo szczenięcego puchu super jest zwykły grzebyk z przeplecioną gumką recepturką :D

Zawsze mówiłam że niema nic gorszego niż sierść Kali :Dniestety młodej jest o wiele gorsza :roftl:
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Linienie

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 19 lut 2016, 14:53

Grzebień z gumą :-Ono na to bym nie wpadła :roftl:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Hera i Aria
Imię: Karolina
Lokalizacja: Osielsko/Bydgoszcz
Pochwały: 1
Dołączył(a): 15 sty 2016, 21:03

Re: Linienie

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 19 lut 2016, 17:34

patent wyczytany na forum sznaucerów :roftl:
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Linienie

Nieprzeczytany postprzez bakus_44 » 23 wrz 2016, 09:38

Kupiłem Ezzygroom, ale nie polecam. W porównaniu do podróby furminatora, której dotychczas używałem to gó..... Grzebień wygląda jak kawałek brzeszczota... I gładzi tylko po powierzchni... Może to i dobre ale dla jamników czy bokserów.
+ za to że jest poręczych rozmiarów, bez rączki, można schować w kieszeń.
bakus_44
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Imię: Przemek
Wiek: 29
Lokalizacja: Toruń
Dołączył(a): 01 cze 2016, 10:54

Re: Linienie

Nieprzeczytany postprzez montumag » 24 lis 2016, 16:25

U nas problemy z sierścią skończyły się, kiedy zmieniliśmy żywienie i zaczęliśmy wprowadzać pokarmy odpowiednie dla diety BARF. Poprawa jest zauważalna gołym okiem. Na Twoim miejscu sprawdziłabym, czy problem z sierscią nie wynika ze złego odżywiania.
http://belloandfriends.pl/
montumag
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Imię: Antek
Wiek: 47
Lokalizacja: Wrocław
Dołączył(a): 27 kwi 2016, 11:37

Re: Linienie

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 07 gru 2016, 22:39

Polecam w 1000% kropelki BEAPHAR Laveta SUPER ... mój schroniskowy,niedożywiony DON po miesiącu ma lśniącą,czarną sierść a i preparat powoduje że kudły tak nie wypadają ... przy tym bardzo wydajny :)
Obrazek
Obrazek
trussardi
Avatar użytkownika
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Bonus i Lila
Imię: Agnieszka
Wiek: 31
Lokalizacja: Obory/Toruń
Pochwały: 1
Dołączył(a): 06 paź 2016, 14:23

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje