Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Smycz do nauki chodzenia przy nodze KARLIE LEGLEADER

Nieprzeczytany postprzez ojeja » 22 paź 2012, 17:16

Bazooka napisał(a):polmetrowa odleglosc od nogi przewodnika to nie "chodzenie przy nodze"

Chodzenie przy nodze to: lopatka psa przy nodze przewodnika. :on:

oj musisz być aż taka dokładna ;-). Chodziło mi o swobodne, iście psa na luźnej smyczy lub bez niej. Niekoniecznie "przyklejone" do nogi. To "pół metra" to taka przenośnia. Moje psy "idą przy nodze", ale ja nie wymagam od nich żeby były do mnie przyklejone, tylko wystraczy mi zupełnie jak idą obok (10/20cm (nie mierzyłam)) :lool:.
ojeja
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: leon
Imię: teresa
Lokalizacja: królewskie miasto
Pochwały: 2
Dołączył(a): 26 sie 2012, 20:39

Re: Smycz do nauki chodzenia przy nodze KARLIE LEGLEADER

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 22 paź 2012, 17:24

To o czym piszesz to chodzenie na luźnej smyczy. Chodzenie przy nodze to jednak co innego i innej nauki wymaga.
Obrazek

Co każdy posiadacz psa przeczytać powinien: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 8
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Smycz do nauki chodzenia przy nodze KARLIE LEGLEADER

Nieprzeczytany postprzez Bazooka » 22 paź 2012, 21:30

mój pies napisał(a):To o czym piszesz to chodzenie na luźnej smyczy. Chodzenie przy nodze to jednak co innego i innej nauki wymaga.



Dokladnie tak! :ok:
Bazooka
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post