Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: wymioty !

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 29 gru 2011, 21:10

Możesz spokojnie powiedzieć, że psiak nie może być w danym momencie szczepiony i niech się odpitolą. Na ogrodzie bardzo uważaj, żeby torfu nie podjadał. :ooops:Objawy faktycznie jak przy podrażnieniu wątroby.
Xandorek nie powinien martwić pańci swojej. Powiedz mu to i niech sobie zapamięta na zawsze :lool:
Obrazek
gochadrozdek
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA
Pochwały: 2
Dołączył(a): 29 kwi 2011, 17:25

Re: wymioty !

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 29 gru 2011, 21:30

Dzieciak mnie tak przestraszył że spać nie mogłam tylko słuchałam jak tam w jego brzuszku.. :(ale dzięki Bogu już jest dobrze a mały tryska energią i ochotą na wbijanie ząbków pańci gdzie popadnie :lool:

-- 30 gru 2011, o 15:09 --

Rano kupka była bardzo bardzo fajna, a teraz znów rozlazła :(
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek
Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 18
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 7
Dołączył(a): 14 lis 2011, 10:20

Re: wymioty !

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 30 gru 2011, 21:59

Przy okazji zróbcie badania krwi w kierunku wątroby. Lekkie uszkodzenie szybko uchwycone leczy się i wątroba szybko się zregeneruje.
Obrazek

Co każdy posiadacz psa przeczytać powinien: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Moderator
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 19:51

Re: wymioty !

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 30 gru 2011, 22:03

Chce zrobić w najbliższym czasie na wszelki wypadek. Dostaliśmy jakieś tabletki osłonne na jelita i przełyk i jeśli się nie poprawi to pon na badania wszelkie, więc kupki pod kontrolą i mam nadzieje że mały zacznie robić je na porannym spacerku a nie poooo. Wet powiedział że owczarki to śmieciojady i pewnie coś zjadł.. Jakoś jego podejście mi się zbytnio nie podobało więc na krew już idę do mojej znajomej, jednak jej bardziej ufam co do opieki nad zwierzętami.
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek
Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 18
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 7
Dołączył(a): 14 lis 2011, 10:20

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post