Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Wymioty !

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 28 gru 2011, o 22:02

Xandor właśnie dwa razy wymiotował niczym! Nie wiem co robic! Rano już bylo coś nie tak bo strasznie głośno przelewalo mu się w brzuchu i śniadania nie chciał zjeśc, ale mu przeszło więc się zbytnio nie zmartwilam, ale znów mu się "przelewa" i wymiotuje!
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Re: wymioty !

Nieprzeczytany postprzez dariex » 28 gru 2011, o 22:09

Jesli masz to podaj mu smectę i zmuś do wypicia wody .
Jesli sytuacja się powtórzy jeszcze mimo podania leku ,to ja bym pojechała do weta.Możliwe,ze zjadł coś zakazanego ale to jeszcze maluch więc lepiej dmuchać na zimne.
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 28 gru 2011, o 22:19

No nie wiem, smecta to raczej na biegunkę. Może coś mu stoi na żołądku i ma niestrawność. Może zjadł coś ciężko stawnego,np. ryba smażona, orzechy.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 28 gru 2011, o 22:24

nie nic, tylko sucha karma chyba że zeżarł coś na ogródku :( dzwoniłam do weta i powiedział że głodówka do rana bez wody i jak wymioty ustaną to można mu dac odrobinkę wody, a jak nie to do kliniki :(
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez dariex » 28 gru 2011, o 22:28

Smecta także działa na wymioty i b.dobrze je powstrzymuje,bo jest zawiesiną i działa absorbująco.

Można dodatkowo podawać gastrolit jesli wymioty są intensywne .

P.S. Mój tata jest lekarzem ;)
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 28 gru 2011, o 23:35

O dobrze wiedzieć, dzięki :D
A psiakowi życzymy powrotu do zdrówka :friends
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 29 gru 2011, o 07:50

zadzwoniłam do innego weta bo głodówka mi się wcale nie podobał i powiedział że mam dać mu odrobinę karmy żeby mu się tam uspokoiło tak zrobiłam i cała noc bez wymiotów :-) czekam teraz na kupe bo wieczorem była biegunka, ale coś on wcale nie chce spełnić mojego życzenia :)

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 29 gru 2011, o 08:19

3mamy kciuki za kupkę ;-)
ObrazekObrazek

mój pies
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez beata1965 » 29 gru 2011, o 12:12

Jak się czuje Xandorek? :scratch
beata1965
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Boni
Imię: Beata
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 29 gru 2011, o 13:35

A może ma po prostu robaki?
U nas tak bynajmniej było..jak Daisy wymiotowała, najczęściej występuje biegunka przy robolach,ale wymioty same także;)
Karolina88
Losowy avatar

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje