Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez Donka » 28 lut 2011, 17:21

Moje psiurki kupione są całkowicie przypadkowo :)
Zottelka i Axiulkę wypatrzyłam w ogłoszeniu na Allegro a Miranda i Yackulka zostały sprowadzone z Niemiec :DNigdy nie planowałam więcej jak 2 psy w domu ale wyszło inaczej i powiem wam że nigdy tego nie żałowłlam bo im nas więcej tym jest weselej :lol:
Zottel jest z hodowli vom Frankengold,Axa z Kasztanowej Alei,Miranda z vom Holtkamper Hof,Yacki z vom Butjenter Land. I jeśli miałabym jeszcze raz wybierać powtórzyłabym swój wybór bez mrugnięcia okiem ;)
www.trojangold.pl
Obrazek
Donka
Avatar użytkownika
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Wiek: 39
Lokalizacja: Warszawa
Dołączył(a): 15 lut 2011, 18:56

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez 19krzychu21 » 01 mar 2011, 09:22

ja mam Beje z Częstochowskiej hodowli ARIZONA
19krzychu21
Losowy avatar

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez pumagr » 02 mar 2011, 19:54

moja Roxi jest z hodowli De-Marko i jest wspaniałym owczarem z cudownym charakterem , zdrowa i silna mimo swoich 10 lat sunia zachowuje się niemal jak szczeniaczek ,a Witch z niemieckiej hodowli zur Worringer Rheinaue ale ja nie będę już kupować z innej hodowli , mam w planach długowłosą sunie po Witch :P- mam nadzieje że kiedyś urodzi długowłosą :lol:
pumagr
Losowy avatar

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez doglov » 03 mar 2011, 08:42

Ja nie mam psa z rodowodem ale jeżeli uda nam sie kupić dom to wezme jeszcze jednego pieska z hodowli wolf lake urzekła mnie uroda ich piesków ;)
doglov
Losowy avatar

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez Jali-Pat » 04 mar 2011, 06:49

De-Bes ;)
pozdrawiam
Pat
Jali-Pat
Avatar użytkownika
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Lokalizacja: wroclaw; jelcz-laskowice, wieden
Pochwały: 1
Dołączył(a): 14 lut 2011, 14:58

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez aferzystka » 04 mar 2011, 08:15

Ja mam z hodowli Kamabeda i przy niej zostanę bo wiem od dosyc długiego czasu jaki dany szczeniak ma charakter i jestem z nimi dzień w dzień.
Jak bym miała wybierac to jeszcze brałabym pod uwagę psa z hodowli Hexeland i De-Marko :D
aferzystka
Losowy avatar

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez pumagr » 06 mar 2011, 21:47

aferzystka napisał(a):Ja mam z hodowli Kamabeda i przy niej zostanę bo wiem od dosyc długiego czasu jaki dany szczeniak ma charakter i jestem z nimi dzień w dzień.
Jak bym miała wybierac to jeszcze brałabym pod uwagę psa z hodowli Hexeland i De-Marko :D



Z hdodwlą Hexenland tworzę Team :P
pumagr
Losowy avatar

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez aferzystka » 07 mar 2011, 08:06

pumagr napisał(a):
aferzystka napisał(a):Ja mam z hodowli Kamabeda i przy niej zostanę bo wiem od dosyc długiego czasu jaki dany szczeniak ma charakter i jestem z nimi dzień w dzień.
Jak bym miała wybierac to jeszcze brałabym pod uwagę psa z hodowli Hexeland i De-Marko :D



Z hdodwlą Hexenland tworzę Team :P

Ja w pewnym sensie również bo mam pod opieka i cwicze z jedna sunia z Hexelandu od jakiegoś czasu a widziałam i poznałam prawie wszystkie Kasi psy :D
aferzystka
Losowy avatar

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez Zbójini » 07 mar 2011, 14:49

Mój Boss jest z hodowli Avax Hof.
zanim kupisz kota w hodowli Sopocisko -przeczytaj

http://sopocisko.eu/
Zbójini
Avatar użytkownika
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Lokalizacja: Straszyn k. Gdańska
Dołączył(a): 28 lut 2011, 15:49

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez Kilche » 07 mar 2011, 19:34

Dżaki z Thunder.
Jeśli chodzi o drugiego owczarka to poważnie zastanowiłabym się nad wyborem hodowli. Jednak na pewno nie byłaby to już ta, między innymi dlatego, że nie hodują tam użytków ;)
Kilche
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post