Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 25 lut 2011, 10:26

Jestem ciekawy skąd macie psiurka i czy będąc na kupnie szczeniaka ponownie wybralibyście właśnie tą hodowlę? Mój Viggo urodził się w czeskiej hodowli "ze Stříbrného kamene". Pomimo jego choroby, właśnie tam szukałbym kolejnego ONka.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 37
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 25 lut 2011, 11:20

Temperton :)

aaaa i jeszcze wybrałabym ponownie...
Ostatnio edytowano 25 lut 2011, 19:34 przez ewachw, łącznie edytowano 1 raz
ewachw
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Wiek: 41
Lokalizacja: Włoszakowice k/ Leszna
Pochwały: 5
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:12

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez Wyjątek » 25 lut 2011, 15:18

z Leśnego Potoku.
Ale muszę szczerze powiedzieć, że wybór hodowli nie był mój i był przypadkowy :oops:Związane to jest z historią, jak Gama się u mnie w ogóle znalazła, którą już gdzieś opisywałam..
Zapewne gdy będę szukała kolejnego ON-ka, mocno się zastanowię nad wyborem hodowli.
Wyjątek
Losowy avatar

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez Basia W » 25 lut 2011, 18:27

Schila jest z hodowli z Atarova Dvora, gdybym miała jeszcze raz wybierać, to wybrałabym ją ponownie, dla mnie jest super pod każdym względem - charakterek extra, wesoła, odważna, pewna siebie, zero agresji, przyjazna do wszystkich,ma pasję do szkolenia, aportowania ale przy okazji nie jest wariatem nie do opanowania, a wszyscy mnie tak właśnie straszyli, że użytki są trudne w codziennym życiu. Może nie jest najpiękniejsza (budowa burka)i na wystawie nie miałaby szans, to dla mnie okazała się w 100% taka jak chciałam
Basia i Schila z Atarova Dvora
Obrazek
Obrazek
Basia W
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Schila
Imię: Basia
Wiek: 40
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 13 lut 2011, 11:42

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 25 lut 2011, 18:35

Basia W napisał(a):Może nie jest najpiękniejsza (budowa burka)i na wystawie nie miałaby szans, to dla mnie okazała się w 100% taka jak chciałam

Nie pitol, jest piękna. I zapewniam Cię, że nie jestem jedynym który gustuje właśnie w takich "burkach".
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 37
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 25 lut 2011, 18:57

Parys jest z hodowli Wierny Druh w Przyszowicach a jeśli się zdarzy że będę szukał jeszcze raz towarzysza to tylko tam.
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Wiek: 56
Lokalizacja: Ruda Sląska
Pochwały: 11
Dołączył(a): 13 lut 2011, 11:58

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 26 lut 2011, 11:45

Hikari jest z hodowli Wilcze Serce -jechalismy sporo kilometrrow po niego i jak zona dojechala na miejsce przyniesiono maluchy chlopców :Dna cztery pieski trzy sie rozbiegly a nasz Hikari usiadl i wpatrywal sie w przyszla Pancie zabierz mnie :Dwiec i tak zostal z nami :Dsam wybral uparciuch jeden :Dslyszalem na innym forum o tej hodowli dziwne opinie
ale my nie mamy zlych relacji z wlascielami ,jak prosilismy pisemnie lub telefonicznie o udzielenie informacji nigdy nie odmowili,a pieski z tej hodowli bardzo sie nam podobaly,info mielismy z internetu i na tej podstawie wybralismy hodowle,i nie zalujemy :Dpies jest charakterny ale w pozytywnym znaczeniu, opinie treserow ze jest bardzo chetny do nauki , ze chetnie wspolpracuje itd a ze czasem musi przemyslec co Pancio od niego wymaga ;)to juz inna opowiesc :D
Obrazek
Hiku27
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Lokalizacja: GDAŃSK
Pochwały: 8
Dołączył(a): 21 lut 2011, 00:23

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez AgataM » 26 lut 2011, 13:14

Mój jest z pseudohodowli więc nie ma przydomku, ale następny będzie już z rodowodem...
AgataM
Losowy avatar

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez holi » 27 lut 2011, 14:58

Od 7 dni mamy naszego maluszka ,sunie o imieniu FIJA . Nasza DONka ma 9tyg.. 7.3kg jest niesamowita pociecha i mamy ją z norweskiej hodowli TRINENTO .
holi
Losowy avatar

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 27 lut 2011, 15:04

Gratuluję Holi!
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 37
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post