Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez myszo1skoczek » 16 lut 2012, 10:18

Dante ( Ghost Hexenland )...z rodziny Hexenland.
Jest może na forum ktoś z rodziny? :-)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
trzymaj się mocno swoich chmur
http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=1320466
myszo1skoczek
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Monika
Wiek: 35
Lokalizacja: Świdnik
Dołączył(a): 16 lut 2012, 09:29

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez karolina_M20 » 06 mar 2012, 16:54

Hi Sami znajomi ;)Witam wszystkich ;)
Moje psiaki pochodzą z hodowli ze Skalnego Wzgórza,
karolina_M20
Losowy avatar

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 14 cze 2012, 21:45

Moja psica kupiona w Arkona Park z przydomkiem Lubiatowo Ness po Casablance Arkona Park i Kobi Mavic.
Następny pies niue wiem skąd będzie.Skłaniam się ku De Bes lub Haus Tchorz.
http://schronisko.avx.pl/
14ruda
Avatar użytkownika
Owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha
Imię: Joanna
Wiek: 32
Lokalizacja: Zielona Góra
Pochwały: 12
Dołączył(a): 01 cze 2012, 21:57

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 15 cze 2012, 10:10

gochadrozdek napisał(a):Aria jest z hodowli Czar Podkowy z Falenicy pod Warszawą. Tam już napewno nie będę szukała kolejnego szczeniaka. Myślę, że hodowca nie wszystko powiedział nam o matce Arii. :ooops:

Zulus jest z czeskiej hodowli Krasnoocko. Hodowla ma zarówno eksteriery jak i użyteczki. Użyteczki oprócz fajnych kojarzeń psychicznych super eksterierek. :lool:
www.zrudzkiejwatahy.pl

Obrazek
gochadrozdek
Avatar użytkownika
Hodowca
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA & ZULUS
Imię: Małgorzata
Lokalizacja: ŁÓDŹ :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 29 kwi 2011, 18:25

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez jaruś » 25 cze 2012, 13:30

14ruda napisał(a):Moja psica kupiona w Arkona Park z przydomkiem Lubiatowo Ness po Casablance Arkona Park i Kobi Mavic.
Następny pies niue wiem skąd będzie.Skłaniam się ku De Bes lub Haus Tchorz.


CARO Mir-Pol, matka CONI Rodiaz, ojciec LEO Mavic.
jaruś
Losowy avatar
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Caro
Imię: Jarek
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź
Dołączył(a): 30 maja 2012, 21:42

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 03 lip 2012, 15:20

Karolina88 napisał(a):WALDDINGO,

niestety, pseudohodowla... facet przyłapany na nielegalnych interesach zamienił hodowlę na "Centrum Pogrzebowe Pupil" aż strach pomyśleć, co zrobił z tymi wszystkimi szczeniaczkami, a zniknęły one nagle...
Moja Kaja jest z hodowli "Z Iglastego Lasku" z Chełmu Śl. Jesteśmy zadowoleni z wyboru :D
Obrazek
8 kółek 4 łapy <3
ObrazekObrazek
Raspberrydream
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kaja
Imię: Michalina
Wiek: 20
Lokalizacja: Myslowice
Dołączył(a): 30 sty 2012, 21:53

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 07 cze 2013, 22:42

gochadrozdek napisał(a):Aria jest z hodowli Czar Podkowy z Falenicy pod Warszawą. Tam już napewno nie będę szukała kolejnego szczeniaka. Myślę, że hodowca nie wszystko powiedział nam o matce Arii. :ooops:


Odświerzam trochę wątek. Miałam telefon od hodowcy, czemu tak napisałam? W czasie bardzo długiej rozmowy telefonicznej, wiele spraw się wyjaśniło. Ja miałam swoje argumenty jako nabywca, a hodowca swoje. Prawda jest taka, że czytając różne fora przed kupnem psa, miałam pewną wizję jak to powinno wyglądać. Czyli, jako nabywca szczeniaka wchodzę na hodowlę, mam możliwość obserwowania wszystkiego, łącznie z zachowaniem suki samej i ze szczeniętami, że hodowca mi wszystko opowie etc. Stąd mój "zawód", że przy odbiorze szczeniaka nie miałam możliwości obejrzenia hodowli "od środka". I to było moje odczucie jako nabywcy. Ale hodowca przedstawił mi swoją rację, tą "drugą stronę medalu". Jeżeli w tym samym czasie ma kilka miotów w różnym wieku, to ryzykownym jest wpuszczanie osób z zewnątrz na teren gdzie przebywają wszytkie psy. Nie wszystkie szczenięta są już szczepione, niektóre mają jeszcze kwarantannę. Faktycznie hodowca powiedział mi o zdrowiu matki, o prześwietleniach, o testach. Stwierdził, że skoro więcej nie pytałam to nie wiedział co jeszcze ewentualnie mnie interesuje. A ja nie zadałam pytania "jaka ona jest?". Pochłonęło mnie przytulanie czarnej, rzucanie jej piłki, przekierowałam się ;-)na obserwowanie jej zachowań i tak naprawdę chciałam być już jak najszybciej w domu.
Ja - nabywca o tym nie myślałam i przyznaję, że hodowca może mieć obawy o zdrowie swoich szczeniąt.
Wracam do tematu, bo tak naprawdę, to każdy hodowca ma prawo tak postępować dla dobra swojej hodowli i jednak nie mnie to oceniać.
Dowiedziałam się też, że niestety mama Arii już jest za TM. Przykre. :-(
Reasumując przyjmowanie za pewnik wszystkiego co czyta się na różnych forach ma swoje dobre, ale i złe strony. O ile te dobre nie szkodą, to te złe mogą wprowadzić nas w błąd. Ot i tyle, co chciałam napisać. :-)

Autor postu otrzymał pochwałę
www.zrudzkiejwatahy.pl

Obrazek
gochadrozdek
Avatar użytkownika
Hodowca
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA & ZULUS
Imię: Małgorzata
Lokalizacja: ŁÓDŹ :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 29 kwi 2011, 18:25

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez baby245 » 08 cze 2013, 07:05

Devil z Grodu Smoka :-)
baby245
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Devil
Imię: Ewa
Wiek: 31
Lokalizacja: Wilkowice
Dołączył(a): 26 sty 2013, 14:11

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez Andzik » 08 cze 2013, 10:54

Dasko z Mylnej Gromady :-)
ObrazekObrazek
Andzik
Avatar użytkownika
Owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Dasko
Imię: Anna
Wiek: 29
Lokalizacja: Swarzędz
Pochwały: 1
Dołączył(a): 24 mar 2013, 12:40

Re: Z jakiej hodowli macie psa?

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 08 cze 2013, 21:58

A ja musze sie pochwalic kupiłam moja sunie własnie z hodowli ZE STYCZNIOWEJ ULICZKI w zawierciu-Łazach sunia jest okazem zdrowiakiedy ja kupiłam miala 3 i pol m-ca jest bardzo ulozona reaguje na podstawowe komendy i musze dodac ze po przeswietleniuRTG w kierunku dysplazji a ma obecnie 7 i poł m-ca wynik grupa A czyli wolna od dysplazji gdybym jeszcze raz miała wybierac zdecydowanie ta sama hodowla.
danuta waniek
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Wiek: 58
Lokalizacja: slaskie
Pochwały: 1
Dołączył(a): 20 mar 2013, 21:06

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post