Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Adopcje.

2 wilkowate szczeniaczki szukają domów! /3-miesięczne

Nieprzeczytany postprzez AnetaWu » 22 sie 2016, o 20:32

Witam Państwa bardzo serdecznie,

Jestem nowa na forum i swój pierwszy temat rozpoczynam ogłoszeniem adopcyjnym. Mam nadzieję, że to nie jest niegrzeczne..
Jeżeli o mnie chodzi to jestem właścicielką trzech psów w tym jednej suki w typie ON (uderzające podobieństwo, znalazłam ją na ulicy, nie ma tatuażu ani chipa)

Poszukuję domów dla dwóch maluchów: suczki i pieska o imionach Nelka i Raban.
Maluchy są bardzo zaciekawione otoczeniem. Bardzo lubią się bawić zarówno zabawkami jak i same ze sobą i z ludźmi. W tej chwili mają 3 miesiące (Urodzone mniej więcej 28.05.2016r).

Edit:
Pieski należą formalnie do schroniska: Azyl Pod Psim Aniołem w Warszawie. Ja będę dla nich stanowić Dom Tymczasowy w Warszawie. W przypadku adopcji któregoś ze szczeniąt podpisana zostanie umowa adopcyjna. Odbiór szczeniąt tylko osobisty.

Raban - piesek ma jaśniejszy pyszczek. Nie boi się nowych doświadczeń, kocha ludzi i chce obcałować wszystkich dookoła. W głębi duszy jednak śpi w nim charakter swojego taty - nie wchodzący w zatargi, nie stawiający się, ustępujący starszym.

Nelka - suczka o podpalanej maści i wyrazistszych kolorach. Jest nieco spokojniejsza i zrównoważona ale wydaje się, że to ona dominuje nad swoim większym i silniejszym bratem. Chętnie się bawi, jest niezwykłą przylepą i również kocha poznanych ludzi z całych swoich sił.

Maluchy są zaszczepione. Będą duże. Zwłaszcza piesek - wydaje się mieć posturę po ojcu. Zdjęcia niżej.
Zarówno maluchy jak ich rodzice nie wykazują agresji ani do innych psów ani do ludzi.

Ojciec szczeniąt to potężny pies o gołębim sercu. Zrównoważony i przylepny będący wspaniałym stróżem.
Matka jest spokojna, nieco nieśmiała ale chce zaufać ludziom i po chwili się przymila.

Ani rodzice ani maluchy nie należą do mnie tylko do mojego wujka, który jest starszym człowiekiem mieszkającym samotnie na wsi. Jego psy co prawda nie mieszkają w domu ale (o co walczymy wspólnie z mamą) nie mieszkają na łańcuchu i towarzyszą właścicielowi w codziennym życiu. Suka przyszła do niego któregoś dnia znikąd - podejrzewamy wyrzucenie z samochodu - i po prostu sobie z nim zamieszkała jednocześnie nie pozwalając do siebie podejść. Już się to zmieniło i zostanie przez nas wysterylizowana, być może też jej będziemy szukać domu ale to inna historia..

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o telefon do pracownika fundacji, Pani Joanny: 509 117 723
Ja i moje mama również odbieramy telefony 669 246 624 lub 601 151 412 oraz odbieramy maile awolska0519@gmail.com jednak ja i tak przekierowuję kontakt do Pani Joanny.
Pieski znajdują się w Warszawie i stąd tylko mogą być odebrane.

Obrazek
Fota z tatą:
Obrazek
Obrazek
Mama:
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 5 wrz 2016, o 15:29 przez AnetaWu, łącznie edytowano 4 razy
AnetaWu
Nowy forumowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Imię: Aneta

Re: 2 wilkowate szczeniaczki szukają domów! /3-miesięczne

Nieprzeczytany postprzez AnetaWu » 24 sie 2016, o 09:55

Albo czy ktoś z Państwa zna fundację która pomogłaby mi w znalezieniu im domów?
AnetaWu
Nowy forumowicz

Re: 2 wilkowate szczeniaczki szukają domów! /3-miesięczne

Nieprzeczytany postprzez AnetaWu » 5 wrz 2016, o 15:18

Szanowni Państwo,

Przypominam się z wątkiem! Co nowego?

Szczeniaczki stają się formalną własnością schroniska: Azyl pod Psim Aniołem. Ja staję się ich Domem Tymczasowym - w najbliższy weekend przywiozę je do Warszawy i rozpoczynamy naukę czystości, chodzenia na smyczy...
Chciałabym sprostować dwie sprawy.
1. Ponieważ teraz adopcja szczeniaczków odbywa się według zasad fundacji, nie ma możliwości dowiezienia piesków do domu nowych właścicieli. Przepraszam za zamieszanie ale ufam fundacji i ich doświadczeniu dlatego osoby zainteresowane adopcją mogą odebrać pieski osobiście z Warszawy, z mojego domu. Podpisywana jest również umowa adopcyjna.
Dla mnie zasada jest prosta - jeżeli ktoś chce pieska i mu zależy na adopcji to proszę po niego przyjechać. Ja dowożę szczeniaczki do Warszawy i czeka mnie podróż 3h w jedną stronę :)

2. W sprawie piesków proszę kontaktować się z pracownikiem fundacji, Panią Joanną - kontakt: 509 117 723
Ja również odbieram telefony i maile ale finalnie i tak przekierowuję do Pani Joanny :)
AnetaWu
Nowy forumowicz

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje