Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Agresja wobec psów.

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 21 kwi 2012, o 19:51

witam moja zula jak widzi inne psy a raczej małe hałaśliwe szczekające na nią psy i podbiegające bez smyczy to chce je zjeść szkacze jak pchła na sznurku szczeka i nie daje sie uspokoić prosze o rady i pomoc
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Pochwały: 3

Re: agresja

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 21 kwi 2012, o 20:07

a ile sunia ma ?
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 21 kwi 2012, o 20:56

A może to strach a nie agresja?
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 21 kwi 2012, o 22:57

zuluś ma 13 miesięcy myśle ze agresja podam przykład byliśmy u mego brata który ma sunie fifi jest mała acz hałaśliwa a zula jak ją dojrzy na podwórku tak długo będzie krąrzyć aż sie zbliży jest oczywiście w kagańcu ale nawet łapą prubuje ją wygarnąć z budy i dotego cała sie jeży .nie wiem jak oduczuć ją tego wydaje mi sie że nie akceptuje żadnych innych psów .w stosunku do ludzi jest ok
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 22 kwi 2012, o 20:07

a jak jej kontakty z innymi psami wyglądały do tej pory?
beatrx
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 22 kwi 2012, o 20:37

kontakty z innymi psami jak miała 4 miesiące to suczka sąsiada uszczypneła ją u nos a tak pozatym nie toleruje innych psów
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez dariex » 22 kwi 2012, o 21:01

Czy ona w ogole miała kontakt z innymi psami na co dzień czy "od święta"?
Piszesz,ze jak miała 4mce to inna suka uszczypnęła ją w nos ale dziś ma miesięcy 13ście.
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 23 kwi 2012, o 20:38

no dobrze może nie jestem zbyt elokwentna a kontakty z innymi psami ma ale jest jeden problem psy są małe i poprostu warczą a zula jak to zula dłużna nie jest mieszkamy w borach tucholskich mała wieś więc mowy nie ma o psim przedszkolu do weta mam35 km ale okolica piękna
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez dariex » 23 kwi 2012, o 21:11

NIe masz możliwosci socjalizowania jej ze zrównoważonymi psami?
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 24 kwi 2012, o 16:30

lepiej bym tego nie podsumowała i dlatego mam problem i prosze o pomoc jak oduczuć zule złych zachowań może jakieś rady w mojej okolicy tz.sąsiedzi twierdzą ze owczarki to mordercy czarne podniebienia agresja wrodzona itp.
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje