Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Amiszka :)

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 20 lip 2013, o 23:56

Bo to nigdy nie było oczko wodne tylko od początku basen dla Amiszki :lool:
Jedyny materiał,którego nie podrze pazurami :lool:
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 21 lip 2013, o 11:17

A tak apropo, bo oglądam zdjęcia z Semi.... pomysłowość psio-ludzka nie zna granic... chyba mam taką samą rękawiczkę w aucie - i chyba się marnuje! :lool:

Obrazek
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 21 lip 2013, o 17:13

Ja się męczyłam z piłką Gappaya,dziwiłam się,że Amisz niechętnie na nią poluje,słabo się przeciąga.Na semi Magda pokazała mi właśnie ten wynalazek.Zrobiłam swój i teraz jest o niebo lepiej :-) (niewiele lepiej aleee lepiej :lool: )
14ruda
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 21 lip 2013, o 18:03

No tak, bo to jest bardzo mieciutkie i trwałe. A to ciekawe że nie chce się jej przeciągać, a taka skupiona na Tobie. Jak w obrazek wpatrzona! A z kimś innym też nie ma w zwyczaju się przeciągać? N też jakiś taki mało aktywny w tym temacie, ale wiem że z kimś innym potrafi, to ja go ze mną popsulam :P.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 21 lip 2013, o 20:54

Aga i N napisał(a):No tak, bo to jest bardzo mieciutkie i trwałe. A to ciekawe że nie chce się jej przeciągać, a taka skupiona na Tobie. Jak w obrazek wpatrzona! A z kimś innym też nie ma w zwyczaju się przeciągać? N też jakiś taki mało aktywny w tym temacie, ale wiem że z kimś innym potrafi, to ja go ze mną popsulam :P.

No trwałe nie jest,już menda rozerwała jak przeciągała :lool: Ona się najlepiej przeciąga wielkimi kijami :-)
Tego i gryzaka używam na zamianę,bo sucz nie oddaje aportu.
Też popsuta za młodu.Ale nic.Człowiek się na błędach uczy,z nią nie mam planów startowych ani nawet dążenia do perfekcji,bo ze względu na bioderka i kolanko nie możemy intensywnie ćwiczyć choćby zmian pozycji.
Ale kiedyś następny ON będzie miał przechlapane :lool:
Z Amiszką sobie ćwiczymy dla rozluźnienia jej psychicznego :lool:
14ruda
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 22 lip 2013, o 08:04

Taaa skąd my to znamy, tą nie chęć do oddawania aportu :D. Nazgul wręcz lubił się przeciągać po komendzie "puść". :D Ostatnio już jakoś coraz rzadziej, bo wprowadziłam mu rygor.
"Albo przynosisz mi aport prosto do ręki, albo go tracisz". Sam sobie przechlapał, bo pięknie porzuca przedmiot na komende "puść". Więc to wykorzystałam. Jak nie przynosi aportu do ręki tylko mnie omija - to słyszy "puść" i musi przedmiot upuścić i ja go przejmuję (to co się dzieje po tym tzn. czy mu ponownie rzucę, czy zabiorę i powiem biegaj, chyba raczej wpływu nie ma - jak widzę że ma jeszcze ochotę na parę razy to mu rzucę, jak widzę że już za chwilę się znudzi - to chowam). I od tego czasu, nawet i puszczanie do ręki lepiej mu idzie. :) Może i to dla Ciebie będzie jakiś trop? :)
O tak, przeciąganie kijkiem - najlepsza frajda. :lool:

Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 22 lip 2013, o 18:50

Aga i N napisał(a):Taaa skąd my to znamy, tą nie chęć do oddawania aportu :D. Nazgul wręcz lubił się przeciągać po komendzie "puść". :D

Na komendę "puść" szarpała Amisza jeszcze bardziej z wielkim warkotem :lool:
14ruda
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 22 lip 2013, o 23:22

No to witam w klubie psich rozbójników :D. A myślałam że to tylko mój tak ma... tfu, chyba miał - bo od dłuższego czasu oddaje :D.

Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 23 lip 2013, o 07:42

oo muszę ten sposób wypróbować na Sonii.. może w końcu nauczę ją przeciągać się, to byłby istny cud :roftl:
Nadal walczymy z błędami mojej młodości :mur:

A puszczanie zabawki przez Gandzika woła o pomstę do nieba :diabeł: ale czym bardziej zmęczony tym lepiej oddaje.... :D
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 28 lip 2013, o 16:50

Jesoo ale duchota :przerażenie: Słonko zaszło,ale jest ponad 30 stopni.
Z działki wygoniły nas komary.Ale Amisz co się namoczyła to jej :-)
Chłodziła się m.in.pod kwiatkiem-wariatem,którego normalnie próbuje zamordować,bo on się wygina w różne strony :-)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

czekamy na zapowiadany deszcz i burze.I jak zwykle się nie doczekamy.za to pewnie złapie mnie jutro w drodze do pracy i znów przyjdę jakbym z fontanny wyszła :lool:
14ruda
Owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje