Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Arafatka dla psa :)

Nieprzeczytany postprzez niya » 4 cze 2013, o 04:02

Aniu ja to robiłam na zwykłej hafciarce, nie mam sprzętu za grube tysiące ( niestety ;)). Jeśli chcesz taki obrazek jaki ma Amba to oczywiście mogę go zrobić, ale mogę także Ci podesłać katalog z obrazkami haftów i wyhaftować imię pupila, a Ty mi powiesz jaką wielkość arafatki chcesz, kolor chusty i ewentualnie lamówki :)
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Joan » 4 cze 2013, o 04:22

Super Ci to wyszło! :lool: I chyba ukradnę pomysł. Też mam hafciarkę, a u mnie to hurt byłby - 5 owczarów i jeden kotek, co myślę, z dumą by się obnosił z taką arafatką. No to poskanuję teraz imionka, a potem pomyślę o kolorkach. Sąsiedzi byliby zadowoleni z takiej wizualnej informacji, które może "użreć" a które raczej nie, :lool: bo oni, w tym zamęcie rozpoznają tylko Edka i Wolanda. :-)
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Woland UlaYaskaEdgar
Imię: Joanna
Pochwały: 55

Nieprzeczytany postprzez niya » 4 cze 2013, o 04:57

Joan rozśmieszyłaś mnie do łez :D, dziękuję za piękne rozpoczęcie dnia!
Obrazek
Obrazek
niya
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 4 cze 2013, o 12:08

Poproszę katalog z obrazkami. Jak dla mnie to nie potrzeba sprzętu za tysiące. Ta arafatka, którą zaprazentowałaś jest bardzo OK. Już się zastanawiam nad kolorami.
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez niya » 4 cze 2013, o 16:42

Daj mi proszę jakiś adres mailowy, załącznik jest duży
Obrazek
Obrazek
niya
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Andzik » 5 cze 2013, o 17:55

Piękna bandamka. A ja właśnie dziś szukałam w necie, żeby kupić i nie znalazłam nic fajnego... :-/
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Andzik
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dasko
Imię: Anna
Pochwały: 1

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje