Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

ATOS - wędrownik ;)

Nieprzeczytany postprzez ewa » 22 wrz 2012, o 17:03

chcieliśmy się pochwalić naszymi terenami spacerowymi ..... nawet w styczniu bez śniegu może być pięknie :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

gdzieś ukryły się i bobry :)

Obrazek
Ostatnio edytowano 8 sty 2014, o 16:22 przez ewa, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

Życie bez psa jest niczym - Elizabeth Bowen
ewa
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ATOS
Imię: ewa

Re: ATOS

Nieprzeczytany postprzez Letty » 22 wrz 2012, o 17:04

Ale jest ślicznyyy oja :D Jak takiego przystojniaka nie kochać... :D
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez ewa » 22 wrz 2012, o 17:08

:dzięki: dla mnie jest wyjątkowy:)
Obrazek Obrazek

ewa
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 22 wrz 2012, o 17:28

Witamy:) napisz coś więcej o psinie,skąd ją masz,jaki ma charakter itp. :-)
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 22 wrz 2012, o 17:55

Ewa, masz super przystojniaka :ok: Wstawiaj następne zdjęcia, daj oko nacieszyć ;-)
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 22 wrz 2012, o 17:56

Ale szybko urósł! Śliczny jest! Napisz coś o nim.
Ewa-Hunter
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez ewa » 23 wrz 2012, o 20:50

ATOSA dostałam nie długo po smierci mojego poprzedniego ONka... nie mogłam tego przebolec ,że odszedł... miałam go równe 12 lat.... nie wyobrażam sobie życia bez psiaka w domu... jak pojechałam po niego i zobaczyłam tą toczącą sie kulke....łamacz serca:)musiał być mój a na pamiątkę po byłym ...dostał imię:) największy problem było... obgryzanie rączek pańci:) na szczescie już mu przeszło:) wspomnienia z dorastania...hmmm..jak to mówią dla mnie BEZCENNE:) :yahoo:
Obrazek Obrazek

ewa
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Letty » 23 wrz 2012, o 21:13

ewa napisał(a):ATOSA dostałam nie długo po smierci mojego poprzedniego ONka... nie mogłam tego przebolec ,że odszedł... miałam go równe 12 lat.... nie wyobrażam sobie życia bez psiaka w domu... jak pojechałam po niego i zobaczyłam tą toczącą sie kulke....łamacz serca:)musiał być mój a na pamiątkę po byłym ...dostał imię:) największy problem było... obgryzanie rączek pańci:) na szczescie już mu przeszło:) wspomnienia z dorastania...hmmm..jak to mówią dla mnie BEZCENNE:) :yahoo:

Gryzienie - normalka u tych psich dzieciaczków :lool:
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Zbychu » 23 wrz 2012, o 21:22

Piękan sztuka Ci się trafila :ok:
Zbychu
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez ewa » 24 wrz 2012, o 17:07

dziękuję:) i dalej rosnę:)Obrazek
Obrazek Obrazek

ewa
Początkujący owczarkarz

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje