Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Bajtel :)

Nieprzeczytany postprzez PaulinaSzajba » 7 maja 2012, o 18:14

Bajtel jest spełnionym moim marzeniem ... wychowana w świecie owczarków zamarzyłam sobie amstaffa ... ża tatuś psiarz taki sam jak ja i w dodatku stary wyga w szkoleniu nie mial zbyt wiele przeciw :) i o to jest Resolute Fighter Salamnaka - po mojemu Bajtel :)
Z bajtlem odwiedzamy izby dziecka , uczestniczymy w pokazach charytatywnych itp. kochamy to :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
PaulinaSzajba
Losowy avatar

Re: Bajtel :)

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 8 maja 2012, o 07:21

jakie ma mądre spojrzenie.. :-)
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez niya » 8 maja 2012, o 07:23

Naprawdę piękny pies, ale tej rasy boję się jak ognia :)tak tak ja wiem, że pewnie niegroźny, ale i tak na sam widok mnie ciarki przeszły ;)
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez PaulinaSzajba » 11 maja 2012, o 10:00

Dziękuje ślicznie :)
PaulinaSzajba
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez AM-ON » 13 maja 2012, o 12:03

Piękny pies!! :ok:
Pozdrawiamy
Aneta oraz Hot, Mini-Me, Kenny [*] & Gwen [*]

Obrazek
AM-ON
Szkoleniowiec
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ares EMiTom [*]
Imię: Aneta
Pochwały: 17

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje