Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szczenięta rasy owczarek niemiecki.

Biały Owczarek Szwacjarski

Nieprzeczytany postprzez Willa Rosie (FCI) » 24 wrz 2012, o 17:45

Hodowla Willa Rosie (FCI) ma na sprzedaż owczarki, które swą budową są bardzo zbliżone do Owczarka Niemieckiego, ale różnią się od niego na pierwszy rzut oka kolorem- bo jak sama nazwa rasy wskazuje, są białe, ale z czarnym pigmentem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Są one równie piękne, posłuszne, zabawne, szukające kontaktu z człowiekiem, chętnie uczące się, wiecznie ciekawe otaczającego ich świata, a jednocześnie uległe, bez tendencji do dominacji, chętnie bawią się z dziećmi i są delikatne dla osób starszych.

Matką ich jest Canta Lupa (FCI) ROSEBUD, która jest po raz pierwszy mamą. Jest Młodzieżowym Championem Polski i Championem Polski.
Ojcem jest BLANC BERRY Ancilias, który jest po raz pierwszy Ojcem w Polsce, jednakże na świecie ma już swoje potomstwo. Jest on wielokrotnym Championem ( http://www.ancilia.cz/blanceng.htm )

Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.bialypies.com.pl

Nr tel: 604 978 428
Willa Rosie (FCI)
Losowy avatar

Re: Biały Owczarek Szwacjarski

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 24 wrz 2012, o 17:47

Są prześliczne :zakochany:
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 24 wrz 2012, o 17:50

gratulujemy szczeniaków :brawo: :brawo:
bardzo liczny miot :brawo:
obejrzałam stronę hodowli i jestem pod wrażeniem małych, białych kuleczek :lool: :lool:
a rodzice bardzo ładni ;)

warto tez zauważyć, że BOSy maja proste grzbiety :ok: :ok:
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Willa Rosie (FCI) » 24 wrz 2012, o 17:55

Dziękujemy :) Faktycznie, 11 szczeniaczków było dla nas wielkim zaskoczeniem :) tym bardziej, że jest to pierwszy miot :)
Willa Rosie (FCI)
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez francc » 21 paź 2012, o 19:55

napisz proszę coś o białych owczarkach jakie są róznice w charkaterze miedzy białym owczarkiem szwajcarskim a owczarkiem niemieckim
francc
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Paweł

Nieprzeczytany postprzez Volt » 21 paź 2012, o 22:12

francc napisał(a):napisz proszę coś o białych owczarkach jakie są róznice w charkaterze miedzy białym owczarkiem szwajcarskim a owczarkiem niemieckim

Ogromne - szczegolnie w przypadku znanych mi BOSów i ONów - i tu sam sie sobie dziwie - na korzyść ONów.
Volt
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 22 paź 2012, o 07:58

Szczegóły Volt, szczegóły! Każdy może napisać, że np. boksery są gorsze/głupsze/mniej nadające się do szkolenia czy domu z dziećmi niż np. dobermany. Z iloma BOSami miałeś kontakt, w jakich warunkach je widziałeś, co widziałeś, czym wg. Ciebie różnią się od ON, etc?
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Volt » 22 paź 2012, o 11:36

Tomek napisał(a):Szczegóły Volt, szczegóły! Każdy może napisać, że np. boksery są gorsze/głupsze/mniej nadające się do szkolenia czy domu z dziećmi niż np. dobermany. Z iloma BOSami miałeś kontakt, w jakich warunkach je widziałeś, co widziałeś, czym wg. Ciebie różnią się od ON, etc?

Z kilkunastoma. W Warunkach miejskich, treningów, czy zawodów. Psy po wyszkolonych rodzicach, startujących. Różnią sie przedewszystkim popędami które są zdecydowanie słabsze niż u ONa, psychiką(sa zdecydowanie dla mnie "miękciejsze" od ONka). Wiele z nich jest deliatnie mówiąc lekliwych. Zdecydowanie też sa wieksze, wolniejsze i może jednak jestem zbyt wymagający ale jakkolwiek porównywanie ich do ONów nie ma sensu. To zupelnie inna pod względem psychiki rasa. Nie mniej jednak jako pies rodzinny, taki z którym można sie pobawić, miło spędzić czas jest to rasa całkiem fajna :-)
p.s Dobermana którego psychika mi odpowiadała poznałem jednego - zdałem z nim ZTP.
p.s2 Znam jednego Boksera - mimo że zupełnie mi sie z wyglądu nie podoba, to psychicznie - ze świecą szukać nawet wsród ras typowo uzytkowych :yahoo:
Volt
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez francc » 9 cze 2013, o 15:17

Willa Rosie napisz coś o Białych Owczarkach Szwajcarskich czym różnią się od Owczarków Niemieckich
jak się szkolą czy nadają się na psy użytkowe
francc
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Paweł

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 9 cze 2013, o 19:47

Szkoleniowiec, do którego kiedyś chodziłam, twierdził, że BOSy (i owczarki belgijskie) są "histeryczne", trudne do szkolenia i do pracy. Na forach często można wyczytać, że BOSy potrafią być lękliwe. Ale na pewno nie wszystkie takie są - znam 1 szczeniaka BOSa, całkiem normalny pies. ;) Także są BOSy, które pracują, m.in. w ratownictwie. Więc chyba nie jest tak źle.

Z drugiej strony ONki potrafią być zadziorne i agresywne, a przecież wiemy, że w wielu wypadkach to "zasługa" człowieka. ;) A o mniejszym pędzie do pracy BOSów też słyszałam.

Ale jestem ciekawa, jak się na to zapatruje hodowca. :)
Nakasha
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Pochwały: 7

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje