Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Re: Bonus odszedł od Nas ...

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 19 paź 2017, o 17:16

trussardi napisał(a):No i tak jak się spodziewaliśmy... pies ponad miesiąc leży już w chłodni, właściciel zarządzał sekcji zwłok i wytoczył nam sprawę... 9 listopada przesłuchanie

O matko! to bardzo smutne i przygnębiające...
przeżyliście tragedię i jeszcze macie przerąbane teraz, tak Wam współczuję...aż nie wierzę, że są takie osoby.
Trzymajcie się, jesteśmy z Wami, mocno kibicujemy i przesyłamy dobrą energię.
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Zgój » 24 paź 2017, o 10:33

trussardi napisał(a):No i tak jak się spodziewaliśmy... pies ponad miesiąc leży już w chłodni, właściciel zarządzał sekcji zwłok i wytoczył nam sprawę... 9 listopada przesłuchanie

Myślę że prawo jest po Waszej stronie. Wiem że to nie wróci Bonusowi życia i nie nic mu nie pomoże ale dla Niego podczas rozprawy wystąpił bym o zwrot kosztów leczenia i opieki nad nim a po wygranej sprawie wypuściłbym "latający lampion" z jego zdjęciem.
Zbój, Bonnie i Minnie
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
Zgój
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zbój & Bonnie
Imię: Paweł
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 28 paź 2017, o 12:47

Koszty leczenia były po stronie schroniska, my tylko byliśmy odpowiedzialni za żywienie i suplementy ... Ale jak Bóg mi świadkiem, jak tylko ten facet będzie mnie zaczepiać przed rozprawa lub ubliżać ... to podejdę do niego i strzele mu taką lufę że nakryj się nogami ... I chęcią zapłacę grzywnę za to ! Za wszystko co zrobił Bonusowi, za to że przez niego żył tak krótko i niegodnie!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem." - Edward Hoagland
trussardi
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Bonus[*],Lila,Gościu
Imię: Agnieszka
Pochwały: 2

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje