Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Angua

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 15 gru 2011, o 15:32

Adopcyjniaki sa najfajniejsze. Z tylu psow ostaly sie u mnie wylacznie adoptowane. Nie wiem, co one maja w sobie takiego, ale kocha sie je jakby troszke inaczej :-)
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Majki » 15 gru 2011, o 18:13

Fajnie że się tak odbiła :) ślicznie wygląda
Majki
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 15 gru 2011, o 18:43

Jejku, dziękuję Wam wszystkim za tyle miłych słów, również w imieniu Angui która właśnie leży obok mnie na kanapie i memła tchwicę :)
Adopcyjniaki są zdecydowanie najwspanialsze... Agrafko, słucham jej historii bardzo uważnie. Krok po kroczku odkrywam jej przeszłośc, i w duchu cieszę się, że jest już taka zrównoważona jak na takie domniemane przejścia. Ma w sobie iskierkę no i różki już jej wyrosły ;) Jedyna sytuacja która obecnie wyzwala w niej agresję to... mężczyzna palący papierosa stojący przy otwartym aucie. Ale wtedy też nie jest to agresja na tle lęku tylko... próba obrony mnie. Staje między mną a facetem i zaczyna go intensywnie obwarkiwac. Niechętnie reaguje na komendę 'zostaw', ale da się to już opanowac.
A co mnie cieszy, to to, że również dzięki Waszym podpowiedziom jestem dla niej ważniejsza niż cała wataha bawiących się psów :yahoo
A jak tylko maluda odzyska kondycję (26,4kg a ma 62 cm w kłębie...) to zaczniemy zabawę w dog-trekking (bo ja górołaz jestem ;) ) a może i skijording? Stawy prześwietlone, dyspazji ni hu hu więc why not? ;)

A tu Niuniul w wersji górskiej:D
Obrazek
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bjorn, Ursa, Hugo
Imię: Magdalena
Pochwały: 12

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 15 gru 2011, o 20:29

madzik999 napisał(a):A jak tylko maluda odzyska kondycję (26,4kg a ma 62 cm w kłębie...) to zaczniemy zabawę w dog-trekking (bo ja górołaz jestem ;) ) a może i skijording? Stawy prześwietlone, dyspazji ni hu hu więc why not? ;)

ooo no to fantastycznie, trochę nas tu dogtrekkingowców już jest na forum, super, że będzie więcej :yahoo
zatem zbierajcie szybciutko siły na nowy sezon, który nota bene niedługo będzie miał swą inaugurację.
już 28.01 w Siedlcu na Jurze Krakowsko- Czestochowskiej

po informację odsyłam na stronę, na której stopniowo będą aktualizowane dane dotyczące nowego sezonu (póki co daty imprez są zeszłoroczne, a organizatorzy mocno dawkują nam informacje ;-) )
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 16 gru 2011, o 10:22

Ooo :D Dzięki za informację! Sądzę, że do końca stycznia Angua nabierze kondycji na tyle, żeby rekreacyjnie przejśc te 23 km :)
A jest na forum może jakiś trekkingowiec mieszkający na trasie Poznań-Siedlec? Bo można by pojechac razem albo autem (podzielic się kosztami) albo w kupie pociągiem :) (zawsze raźniej, zwłaszcza, że nie byłam nigdy wcześniej w Siedlcu)
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 16 gru 2011, o 11:13

Jest, jest, ale moja Tora jeszcze za mala na takie zawody. My na przyszły sezon będziemy gotowe :friends
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 16 gru 2011, o 11:43

no i super :) bo w kupie siła ;) zwłaszcza w pociągu!
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 17 gru 2011, o 15:28

Kilka fot z dzisiejszego spaceru. Z powodu mojego grypska miałyśmy wyjśc na maksimum godzinkę... skończyło się na trzech :roll:
Angua nie przepuści absolutnie żadnej kałuży. Zabawą numer jeden jest zabawa w pelikana, tj. przebiegnięcie przez kałużę z otwartym pyskiem a potem plucie wszystkim co się zgarnęło.
Obrazek [ponieważ pogoda dziś w Poznaniu nieciekawa to z góry przepraszam za jakośc...]
Na spacerze spotkałam znajomego z samojedem - Jambe... to głównie dlatego spacer się tak przeciągnął :D Nie obyło się i tym razem bez emocji... stadko złożone z mojej Angui, Jambe i bullteriera Ivo pobiegła za szczeniakiem Berneńczyka do Poznańskiej Areny gdzie akurat odbywał się targ świąteczny... :roll: cóż, zrobiły za główną atrakcję dnia :pala :pala
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A na koniec Jambe zamyślony ;-)
Obrazek

No i po prawie trzech godzinach nareszcie zmęczone:
Obrazek
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 17 gru 2011, o 15:52

Przefajne foty, pełne dynamiki i radości psiaków. Super dziewczyna, a jaka szczęśliwa.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 17 gru 2011, o 15:55

Dziekowac, dziękowac :)
niestety, cyfrówka nie zawsze daje radę nadążyc za psiulami. I tak większośc zdjęc wyszła rozmazana albo niewyraźna...
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje