Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

BOS Bjorn, MIX Ursa, ON Hugo, Angua za TM

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 14 gru 2011, o 20:16

Angua została częścią naszej małej rodziny 30 października b.r. Adoptowaliśmy ją z podpoznańskiego schroniska a udało mi się ją namierzyc dzięki portalowi owczarek w potrzebie. Początkowo moją uwagę przykuła inna suczka, ale po telefonie do opiekunki okazało się, że już znalazła dom. Dziewczyna, pracowniczka schroniska powiedziała mi, że domów szukają jeszcze inne psiaki. Więc cóż, załadowałam się w auto i pojechałam... a gdy zobaczyłam Angue na własne oczy... cóż, miłośc od pierwszego wejrzenia jednak istnieje :-) Maluda wymłodniała nam w oczach :-) w schronie wyglądała na 2-3 lata... teraz wiemy już, że na pewno nie ukończyła jeszcze roku.

Proszę Państwa oto miś ze swoją dumną Pańcią: Obrazek

Fotka strasznie niewyraźna, za co przepraszam :ooops: ale strasznie lubię to zdjęcie...
zdjątko zrobione pierwszego dnia pobytu Angui u nas - pierwsze wyczesywanko ;)

A tutaj: Obrazek widac efekty kilku godzin czesanka nooo i dwóch kąpieli :-) w tle zlot bullterrierów no i "siostra" Angui czyli moja starowinka Buffy :-)

Pozdrawiam!

Pochwały przyznane za posta: 2
Ostatnio edytowano 7 paź 2015, o 19:55 przez madzik999, łącznie edytowano 7 razy
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bjorn, Ursa, Hugo
Imię: Magdalena
Pochwały: 12

Re: Angua

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 14 gru 2011, o 21:10

Wspaniała dziewczynka, jakie piękne kolorki i duże łapeczki ;-)
widać jaka szczęśliwa jest z Tobą :ok
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 14 gru 2011, o 22:07

Na pierwszej fotce wyglada na biedniutka, zmarnowana i niepewna. Na drugiej to prawdziwa pieknotka :ok
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez dariex » 14 gru 2011, o 22:25

Sliczna dziewczynka ,wielkie brawa dla Was za wielkie serducha :friends
dariex
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 15 gru 2011, o 06:57

Migiem dziewczynka doszła do siebie - różnica jest widoczna gołym okiem. :ok
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 15 gru 2011, o 07:28

Dobrze że trafiła na Ciebie.
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 15 gru 2011, o 08:58

Jeej, dziękuję Wam za miłe słowa :ooops: Heh, to ja się tutaj czuję szczęściarą, że trafiłam na nią ;)

Obrazek

A tu zdjątko z pierwszej zabawy patykiem... początki były trudne jeżeli chodzi o zabawę... gdy jej pokazałam piłkę widziałam na jej mordce wyraz absolutnego niezrozumienia 'ale co ja mam z tym zrobic?' Podobnie było z każdą inną zabawką. Na szczęście Buffy okazała się byc dla nas nieocenioną pomocą :D

ooo, a tutaj Obrazek mnie akurat nie było (praca, praca...) była u nas moja mama, która to pozwoliła sobie wziąc moje kapcie. Wyobraźcie sobie, że Angua do niej podeszła, zdjęła jej buta, położyła go sobie na dywanie i go pilnowała :lool:

Pozdrawiamy!
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Bjorn, Ursa, Hugo
Imię: Magdalena
Pochwały: 12

Nieprzeczytany postprzez beata1965 » 15 gru 2011, o 11:39

Wspaniała sunia i jej Pani. Pozdrawiamy :-)
beata1965
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Boni
Imię: Beata
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 15 gru 2011, o 12:18

ale fajnie że ją uratowałaś :)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 15 gru 2011, o 15:05

witaj, strasznie się ciesze, że jest nas (adoptujących psiaki) coraz więcej, super, że się odnalazłyście,
wielkie barwa,
zobaczysz jak z każdym dniem będziesz odkrywać coraz to głębsze jej zakamarki... a ona z każdym dniem, z każda chwilą, będzie opowiadać Ci swoją historię, trzeba się tylko nauczyć słuchać, ale chyba to w adopcyjniakach jest najpiękniejsze ;-)
pozdrawiamy, Agrafka z Szyszką i Szamanem
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje