Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Brak apetytu

Nieprzeczytany postprzez daro15 » 22 maja 2013, o 18:14

Witam
Czy możliwe jest ze szczeniak po 2 szczepionce stracił apetyt?
Do wczoraj zjadał wszystko a po wczorajszej szczepionce aż do dziś nie chce jeść.
daro15
Losowy avatar

Re: brak apetytu

Nieprzeczytany postprzez Aśś » 22 maja 2013, o 18:31

Możliwe, że jest to efekt szczepionki. Czasem Sparrow też tak miał.
Obrazek
Aśś
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sparrow
Imię: Asia Patryk
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez daro15 » 22 maja 2013, o 18:49

No to dobrze już myślałem że mu jedzenie nie podchodzi.ale kamykow sobie nie odmawia

-- 22 maja 2013, o 19:50 --

No to dobrze już myślałem że mu jedzenie nie podchodzi.ale kamykow sobie nie odmawia

-- 22 maja 2013, o 19:50 --

daro15
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez daro15 » 24 maja 2013, o 10:28

Dzięki za odpowiedz Aśś,jednak chyba to było wynikiem szczepionki ponieważ na drugi dzień zaczął jeść normalnie .
Jeszcze mam jedno pytanie a mianowicie gdy wychodzimy na zewnątrz pies zaczyna gryźć płytę betonowa, wygląda to tak jakby chciał sobie naostrzyć zęby.Czy to może być jakiś brak witamin czy jakaś inna przyczyna?
Mam nadzieje ze nie ostrzy ich na nas :roftl:
daro15
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 24 maja 2013, o 11:00

Mi ktoś kiedyś powiedział że mojemu psu brak wapna, ale czy to prawda?? nie mam pojęcia
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Re: Brak apetytu

Nieprzeczytany postprzez Thrima » 27 maja 2013, o 00:22

A może on tą płytę podgryza w formie zabawy?
Tak czy inaczej - spróbujcie podpytać weta, czy można uzupełnić psu dietę wapnem i witaminami.
Słyszałam, że dobrym rozwiązaniem dla psów które próbują na własną łapę "uzupełniać" sobie dietę, jest podawanie żwaczy jako przekąsek. Na pewno mu nie zaszkodzą, a psiak będzie zachwycony takim dodatkiem. Jeśli problemy z płytą ustąpią - sprawa rozwiązana. Jeśli nie - może on faktycznie uważa tą płytę jako atrakcyjny obiekt do zabawy...
Czy psiak ma w domu dostępne zabawki do gryzienia? Jeśli nie - zaopatrzcie go w takie, być może rozładuje potrzebę gryzienia na zabawce i płyta przestanie być atrakcyjna.
Blog o życiu i pracy z owczarkiem:
http://yaronwpracy.blogspot.com/
Thrima
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zorion, Yaron
Imię: Ada
Pochwały: 4

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje