Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Brak cieczki

Nieprzeczytany postprzez bolek169 » 30 maja 2014, o 16:24

Witam, Sara ma już 15 miesięcy, rozwija się prawidłowo, już dawno osiągnęła wzorcowe wymiary, mimo że to mieszanka belga z niemieckim, trochę mnie to nie pokoi ;/ Jest czym się martwić ?(wizyty kontrolne u weterynarza odbyte, ale powiedział że jak i u ludzi jedna dziewczynka ma pierwszy okres w wieku 12 lat inna w 14, ale jednak, pies to pies)
bolek169
Losowy avatar
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sara
Imię: Bolesław

Re: Brak cieczki

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 30 maja 2014, o 19:12

Weterynarz ma rację. Spokojnie poczekajcie. Moja dostała pierwszą cieczkę w 18 miesiącu.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 30 maja 2014, o 21:24

Witaj Bolku,dawno Ciebie nie bylo na forum,popatrz jak ten czas leci,niedawno takie szczeniole byli,a i Kora 1.06 skończy juz 19 m-cy.A cieczką się nie martw,tak jak wet powiedzial każda sunia inna jest,np. moja Kora miala 1 cieczkę jak miala 8,5 m-ca.Pozdrawiam i mizianko dla Sary,a Kora podaje lapke Tobie.
danuta waniek
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 3 lip 2014, o 12:52

Nasza Shira miała pierwszą cieczkę w wieku ok 9 miesięcy. :) Ale zdarza się, że trwa to dłużej.
Nakasha
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Maansa » 27 sie 2014, o 11:19

A Santa znowu szaleje i nie chce dostać cieczki...

Pierwszą dostała ok 13 mara 2013.
Drugą ok. 25 sierpnia 2013.
Trzecią 12 marca 2014.
Jakby z obliczeń powinno wynikać, ze cieczka powinna nadjeść pod koniec sierpnia.. A tu ani widu ani słychu :/
Maansa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Santa
Imię: Marta

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje