Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Re: Bruno

Nieprzeczytany postprzez aferzystka » 3 mar 2011, o 18:17

Witamy Bruńcika :)
aferzystka
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 3 mar 2011, o 18:22

wow a któż to nasze skromne progi odwiedził,czesc Gosiaczku :P witaj Kasia :D
że mój pies jest ''inny''to wiedziałam,ale ze aż tak inny to nie wiedziałam :D Mielismy w bloku obok trzy cieczkujące sunie, żadna panna nie była jednak na tyle atrakcyjna żeby mój pies stracił dla niej głowe,ale.....teraz gdy już po cieczce kawałek zakochał się w jednej z tych panien :shock: Siedzi bidak przy balkonie i patruje w jej klatke,czy aby nie wychodzi :lol: gdy się tylko pojawi pies na równych nogach aż nie zniknie z pola widzenia,wstaje,siada,mlaska itd :lol: Ale ta miłosc słaba chyba jeszcze ,bo żarcia nie odmawia ;) Do główki mojego psa wszystko chyba z opóznieniem dochodzi :lol:
egonek5
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 3 mar 2011, o 19:20

tylko żeby Bruncio swej wybranki zębiskami nie wystraszył... :) ...no chyba, ze lubi twardzieli.... :D
ewachw
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 3 mar 2011, o 19:42

mój pies już chyba dorasta....od jakiegos tygodnia jest normalnie grzeczny i mało szczeka :shock:
egonek5
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez aselka » 4 mar 2011, o 10:56

szatan szatan, ale nie ma drugiego takiego, który wywoływałby szeroki uśmiech na mej twarzy. bo jak się nie śmiać, jak bruniasty sam się ze zdjęć szczerzy?
Więcej zdjęć!!
aselka
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Donka » 6 mar 2011, o 03:40

Witajcie :D A ten jego wsławiony uśmiech pokazywałam komu tylko mogłam bo tak mi się podoba,jest rewelacyjny i nikt go w tym nie przebije :lol:
www.trojangold.pl
Donka
Świeżak

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 3 kwi 2011, o 16:30

wiosna już pasowałoby cos ''ciepłego''pokazać :D jest tak cieplutko,że nawet chlapu-chlapu robic można :lol:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
egonek5
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 3 kwi 2011, o 16:41

przyjemne fotki, chlapu chlapu...musimy też się wybrać do naszego Boszkowa zanim się sezon zacznie.. :)
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 9 kwi 2011, o 15:36

Obrazek

Cześć jajcarzu :lool: Brunonku. Słonko świeci, może by tak zabawa z cieniem ;)

Miziaki posyłam :D
mamurda
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Fram [*]
Imię: Barbara
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez agaton85 » 9 kwi 2011, o 17:01

Bruniuńku, jak ja uwielbiam Twoje minki :yahoo
agaton85
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje