Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Buty dla psa

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 13 lis 2012, o 19:40

Co sądzicie i jakie macie dswiadczenia z butami ochronnymi dla psa? Pytam ,bo moja Zizi w zimę ma problemy z łapkami ; snieg kulkuje się jej pomiędzy palcami i uniemozliwia bieganie i gdy jest bardzo zimno dostaje skurczów ( zeszły sezon ) . :on: Chciałabym zapobiec tym problemom w tym roku ! Przedstawcie swoje opinie , czy ktos ich używał , opiszcie swoje doświadczenia. Bardzo proszę o pomoc! Sądzę że temat jest aktualny bo idzie zima ! :-)
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Pochwały: 3

Re: Buty dla psa

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 13 lis 2012, o 21:18

Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez malkin » 4 lut 2013, o 17:11

Moja butów używa tylko jak się skaleczy ( w celu chronienia ran) kupiłam jej firmy trixi.
Moim zdaniem to wygodne i dobra oraz praktyczna rzecz,
malkin
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez pupil » 2 kwi 2013, o 11:18

Próbowałam kiedyś przyzwyczaić mojego Tobiego do butów:) Nigdy się tak nie uśmiałam. Ruszał się kosmicznie:) Plan się nie powiódł.
pupil
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje