Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: ~ ChIvAs ~ Owczarek Niemiecki :)))

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 26 sty 2015, o 19:19

Wydaje mi się, o ile dobrze dojrzałam na filmiku, że Chivas przed kwadratem niemal usiadł na pachołku. Albo to wytrąciło go z rytmu pracy, albo - jak nie on jeden - pobiegł w kierunku wcześniejszego wyrzucenia aportu. Bardzo podobalo mi sie, że nie pobudzasz go między ćwiczeniami i bardzo ladnie sama akcentujesz sportowo zatrzymanie się gdy odchodzisz od psa i zwroty bez psa - niby mała rzecz, a zmienia obraz pracy! Szkoda tego kwadratu, ale wiadomo co ćwiczyć.

Ogromne brawko:-)))

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 26 sty 2015, o 19:50

Fajni jesteście!
Jeszcze raz gratuluję! :brawo:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez dariex » 26 sty 2015, o 21:08

Pachołek był przy mojej prawej nodze :) - od czasu kiedy notorycznie wprowadzałam psa na pachołek i dostawałam o to opeer ;) to pilnuję bardzo,żeby pachołek był zawsze po mojej prawej.

Ewidentnie coś mu się pomyrdoliło. Dzien wczesniej na oficjalnym treningu kwadrat ustawiony w tym samym miejscu,pies zrobił go dwa razy i dwa razy w 100% wybiegał w kierunku kwadratu :) Może zapomniał gdzie ten kwadrat leżał,a może już za dużo było dla niego,a może faktycznie popyrtolił z aportem ( rzeczywiscie,nie on jeden) :) Trochę szkoda ,fakt,bo na serio ostatnio to miał taki ubaw przy kwadracie,że aż żal że nie poszło jedno z jego ulubionych ćwiczen. Muszę wprowadzić przedkomendę,zeby już go naprowadzić wzrokiem na kwadrat.Moze tego własnie zabrakło :) Dziękujemy za gratulacje :)
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez dariex » 5 mar 2015, o 23:46

U nas z nowości tylko tyle,ze Chiv od kilku dni ma malinowego brata :)

Przedstawiam Jock'a from Mike's Place po domowemu zwanego Ori.
Obrazek

Chłopaki całkiem nieźle sobie radzą ze wspólną rzeczywistością.Tutaj odpoczywają po powrocie z treningu.
Obrazek
dariex
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 6 mar 2015, o 08:10

Coś tu nam się robi malinowo:-)

Maliniaki - te, które znałam i znam - potrafią bardzo szanować, już jako dorosłe, psa-wychowawcę.

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez Nanami » 6 mar 2015, o 17:44

O, ale fajny brzydalek :lool: Niech się zdrowo chowa :-)
Anka & Kaza ['] (15.06.2003-11.07.2016)
Nanami
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kaza
Imię: Anka
Pochwały: 27

Nieprzeczytany postprzez dariex » 7 mar 2015, o 22:38

Malinowe życie to zupełnie inne życie niż dotychczas. Jedyny problem,który mamy to oswajanie się z kennelem. Z racji naszych częstych wyjazdów oraz faktu,że szczeniaczek póki co chodzi ze mną do pracy uczymy się odpoczywania w kennelu. Dziś udało się aby Orinek przespał swoje cztery drzemki w mieszkanku,niestety jak tylko sie obudzi wydziera się niemiłosiernie. To i tak spory nasz dzisiejszy sukces.Poza tym dzis pierwszy kwadrat (wstęp do tropienia sportowego) - poszło doskonale :)

Chiv za tydzien za to ma kolejne swoje zawody.Tym razem Swiebodzice. Oby rozumku nie zabrakło,bo obecność w domu małego,obudziła drzemiącego w nim szczeniaczka :roftl:
dariex
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez dariex » 10 mar 2015, o 19:46

U nas - jak to ze szczeniakiem - trochę więcej ambarasu w domu.
Chłopaczek chodzi ze mną do pracy,bo nie mogę go przeciez zostawić w domu,dzieki temu można mu nad głową skakać,a on spokojnie sobie śpi i ma wszystko w nosie - np tak śpi ;)

Obrazek
dariex
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 15 cze 2015, o 17:16

Halo, halo ! Co tam u Was? Maluch Cię zamęczył? Nowe fotki plisss :)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez dariex » 17 cze 2015, o 00:13

NIe,nie zamęczył ale niestety nabawiłam się poważnej kontuzji kolana :(
Wypadła rzepka,naciągnięte więzadła i troczki,ogólnie noga w stabilizatorze :/
Orix jest wspaniały,Chivas mega cierpliwy.

Fotki z weekendu majowego

Orinek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Chivasek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

oraz oszołomki dwa w kąpieli ( widać jak szczeniaczek urósł - fotka z przed 4 dni)

Obrazek
dariex
Zaawansowany owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje