Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Co dziwnego lubi zjadać Wasz pies?

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 19 mar 2011, o 15:54

no właśnie słyszałam o tym i dostaje tylko kilka raz na jakiś czas (obrane ze skórki :lol: ) tak żeby chociaż smak poczuł nie żeby się objadać :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 19 mar 2011, o 16:11

To wydłubuj też pestki. A najlepiej wcale mu nie dawaj :)
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 19 mar 2011, o 16:22

jedni mówią że w ogóle nie podawać, inni że można ale ostrożnie... hmmmm
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 20 mar 2011, o 17:49

Max jst wybrdny i je tylko gdy jest pora karmienia. Moze troszke ostatnio zaczal sie uczyc zebractwa od Sabiny, ale w zasadzie skupia sie na posilkach. Natomiast Sabina zje absolutnie wszystko, w dodatku rzadko podejmujac probe gryzienia. Najchetniej lyka w calosci i dlatego musimy uwazac, co jej dajemy, doslownie wyglada jak waz polykajacy sarenke. Raz wciagnela w ten sposob korpus kurczaka, myslalam ze zejde na zawal. Wczoraj polknela w calosci 2 jajka na twardo (dwa, bo jedno ukradla Maxowi). Bardzo lubi kiszona kapuste, marchew, papryke marynowana, suchy chleb, czosnek surowy, buraczki z octu, kawe z mlekiem, oranzada tez nie pogardzi. Poza cebula zje wszystko wliczajac w to padline (w pozostalosciach sie wytarza). Kocham ja 8--)
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 20 mar 2011, o 18:14

Twoja Saba to jest bezbłędna :D , przeczytałam kiedyś dość sporo Waszego wątku... atrakcji to ona Ci dostarcza że hoho ;)

Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 20 mar 2011, o 18:27

Oj, dostarcza codziennie :) nasz watek niestety 3krotnie wcielo forum i juz nie chcialo mi sie zakladac nowego. Moze, jak sie zmobilizuje to tutaj cos wrzuce. Ja wiem, ze Saba to nie ON, ale nie znam drugigo takiego psa jak Saba, wiec sie dziele wrazeniami :D
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 3 kwi 2011, o 10:39

Bruno zajada ziemię ale tylko tą w lesie :o mój poprzedni pies robił to samo,ogólnie widzę ze psy tą ziemię wsuwają,wie ktos dlaczego ?Wydaje mi się ze mojemu psu nic nie brakuje,ze jest dobrze karmiony :scratch
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 4 kwi 2011, o 08:22

Egonek, a moze dla Ciebie to wyglada jak ziemia, to... kupy dzikow? :lol: :lol: :lol:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 4 kwi 2011, o 12:02

Moj uwielbia wsuwac ziemie z doniczki :pala -a szczegolnie lubi to robic jak sie nie zwraca na niego uwagi :ireful i wtedy powoli podchodzi do donicy i jeszcze sie ogląda i powoli schyla i palaszuje ziemie :ireful znalazl patent aby byla natychmiastowa moja reakcja ;-) i oto mu chodzi :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Rex » 4 kwi 2011, o 18:44

To mój Rexiol jakiś świentoszek jest :shock: jedynie zjada królikowi sianko wykrada ale ani piachu nie je ani kamieni bo też niektóre psy je połykają ale z drugiej strony się ciesze,że jest kochany. :lool:
Rex
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje