Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Czernienie Kennelu

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 4 paź 2013, o 15:30

Mam problema :-( wujek google mi nie pomógł :nea:
Mamy od początku lipca klatkę Double Door z zooplusa, dzisiaj przypadkowo zauważyłam że na prętach zaczęły wyłazić plamy i stają się matowe :-( Wie ktoś może dlaczego tak zaczęło się robić? Klatka wybitnie używana nie jest :nea: Kala spała w niej ze 2 razy, nie pokochała klateczki i moja mama jej(klatki) wybitnie nie lubi więc jest obecnie rozkładana w razie konieczności :-) jest przechowywana w moim pokoju więc to nie przez wilgoć :-) Miał ktoś może podobny problem i ma jakiś pomysł by coś z tym fantem zrobić? przynajmniej na razie :-) brat się zaoferował że jak by co na wiosnę chętnie ją pomaluje na każdy kolor jaki sobie zamarzę :D

Nawet niechce myśleć jakby teraz klatka wyglądała gdybym posłuchała mamy i wyniosła ją do piwnicy :mur:
xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Re: Czernienie Kennelu

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 4 paź 2013, o 17:51

jeżeli klatka jest ocynkowana to poleciłbym znaleźć firmę która takie rzeczy robi dzisiaj właśnie odebrałem klatkę dla kanarków ,też była obskurna ,zardzewiała i wygląda teraz tak
Obrazek ;-)
tatanka
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: SAXO

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje