Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Czy daliście swojego psa na tresure

Nieprzeczytany postprzez Soniaduża » 2 kwi 2018, o 09:26

Witam mam pytanie czy dajecie/daliście swojego psa na tresore
I jakie były wrażenia z tego?
Jeśli moje sunia ma 9 miesiecy to nadaje się jeszcze na tresore
Słyszalem też że te tresura psuje psa robi sie on jakiś dziwny nie usłuchany aż nie grzeczny.To jest prawda? miał ktoś kiedyś z tym styczność?
Soniaduża
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Sonia
Imię: Gracjan

Re: Czy daliście swojego psa na tresure

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 2 kwi 2018, o 20:01

Soniaduża napisał(a):Witam mam pytanie czy dajecie/daliście swojego psa na tresore
I jakie były wrażenia z tego?
Jeśli moje sunia ma 9 miesiecy to nadaje się jeszcze na tresore
Słyszalem też że te tresura psuje psa robi sie on jakiś dziwny nie usłuchany aż nie grzeczny.To jest prawda? miał ktoś kiedyś z tym styczność?

Ja osobiście nie oddałabym swojego psa na szkolenie aby z nim szkoleniowiec sam ćwiczył. My chodziliśmy sami do szkoły i sami wykonywaliśmy wszystko ze swoimi psiakami. Pozdrawiam.
Paulina K.
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 12

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 3 kwi 2018, o 08:03

Oddać psa na tresurę? Nigdy! Tylko i wyłącznie praca z właścicielem pod okiem dobrego trenera ma sens. Sam trening pod okiem fachowca,to tylko sprawdzian, co już umiecie i kolejne rzeczy do przepracowania. Są zadania domowe do odrobienia. To wspólna frajda: smaczki, piłeczki, kolejne wyzwania, małe sukcesy, trochę porażek, powtórki... Pogłębiacie wspólną więź, uczycie się siebie nawzajem, wiecie,co pasuje psu,a co Tobie.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Soniaduża » 3 kwi 2018, o 11:50

vega_bw napisał(a):Oddać psa na tresurę? Nigdy! Tylko i wyłącznie praca z właścicielem pod okiem dobrego trenera ma sens. Sam trening pod okiem fachowca,to tylko sprawdzian, co już umiecie i kolejne rzeczy do przepracowania. Są zadania domowe do odrobienia. To wspólna frajda: smaczki, piłeczki, kolejne wyzwania, małe sukcesy, trochę porażek, powtórki... Pogłębiacie wspólną więź, uczycie się siebie nawzajem, wiecie,co pasuje psu,a co Tobie.

Troche źle to napisałem chodziło mi ze z właścicielem na tresure chdziliście a tylko pod okiem fachowca sie pouczać
Soniaduża
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Sonia
Imię: Gracjan

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 3 kwi 2018, o 12:00

Soniaduża napisał(a):
vega_bw napisał(a):Oddać psa na tresurę? Nigdy! Tylko i wyłącznie praca z właścicielem pod okiem dobrego trenera ma sens. Sam trening pod okiem fachowca,to tylko sprawdzian, co już umiecie i kolejne rzeczy do przepracowania. Są zadania domowe do odrobienia. To wspólna frajda: smaczki, piłeczki, kolejne wyzwania, małe sukcesy, trochę porażek, powtórki... Pogłębiacie wspólną więź, uczycie się siebie nawzajem, wiecie,co pasuje psu,a co Tobie.

Troche źle to napisałem chodziło mi ze z właścicielem na tresure chdziliście a tylko pod okiem fachowca sie pouczać

My chodziliśmy na szkolenie grupowe, zawsze kilka psiaków było czy młodszych czy starszych :) trochę nam zeszło ze szkoleniem ale nie dlatego że nasze psy nie ogarniały co się do nich mówi tylko dlatego aby to wszystko utrwalić :)
Paulina K.
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 12

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 3 kwi 2018, o 12:07

Soniaduża napisał(a):

Jeśli o to Ci chodziło,to zdecydowanie tak,ale tylko pod warunkiem,że to będzie dobra szkółka.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 9 kwi 2018, o 08:55

Jak najbardziej polecam szkolenie :ok:
Jest to nauczenie psa posłuszeństwa, siebie jak postępować z psem, a do tego motywacja do wspólnej pracy i bardzo miło spędzony czas. Tylko bardzo starannie poszukajcie szkoleniowca i nie bójcie się o nic pytać.
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez wolfffff » 24 lip 2018, o 19:19

Nigdy w zyciu nie oddałabym wlasnego psa na tresure, nie wiemy dokładnie co może tam sie dziać. Jedynie co to poszłabym na tresure sama z psem
wolfffff
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: kacper

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje