Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Czym karmicie?

Nieprzeczytany postprzez julakula123 » 1 kwi 2012, o 20:48

Ja karmię mojego psa karmą Josera. Jest świetna i pies ją chętnie zjada. Polecam!
julakula123
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez myszo1skoczek » 3 kwi 2012, o 06:25

a my obecnie RC maxi junior
myszo1skoczek
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Monika

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 3 kwi 2012, o 07:42

Ja swojego poprzedniego ONka karmiłam Puriną Pro Plan i Dog Chow. Żył zdrowo 16 lat, trzymał wagę, miał przepiękną sierść i ząbki, więc mogę polecić, choć opinie o tej karmie są różne...
Podobno lata temu Purina była znacznie lepsza a z czasem, po zmianie "producenta" znacznie się popsuła...ale to tylko zasłyszane opinie, więc nie mogę się pod nimi podpisać.

Arię karminy Royalem Maxi junior. Zajada ją ze smakiem, wygląda zdrowo, więc może już przy niej zostaniemy.

Druga sunia Roxy - kundelek również je Royala, ma 1,5 roku i wygląda wspaniale. Próbowaliśmy Acany, ale niestety...mała miała straszne biegunki, więc wróciliśmy do Royala.
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez szarik&saba » 3 kwi 2012, o 18:31

Ja kupuję moim owczarkom szarikowi i sabie Royal canina german sheperd dog czasami też BRITA ale mieszam to z karmami z puszek np. carno jedna pucha na dzień i 500gram karmy suchej + witaminka i pieski są zadowolone. Sierść jest ładna pieski ważą swoje.
szarik&saba
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 3 kwi 2012, o 19:11

Tora jest na Pro Plan Large z jagnięciną, bardzo sobie ja chwali, jest zdrowa, wyniki badań bardzo dobre więc chyba wszystko ok.
Dodatkowo dostaje cały czas uzupełniająco, zgodnie z zaleceniem weta, fosforan wapnia. Torcia jest z tych bardzo szybko rosnących i musiała mieć dodatkowo więcej tego wapnia.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez Candy48 » 8 kwi 2012, o 09:33

Ja od poczatku prawie karmie RC German Shepherd i wszystko w jak najlepszym porzadku:)Polecam!
Candy48
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez amir » 10 kwi 2012, o 11:08

ORIJEN PUPPY LARGE BREED
piękna sierść, małe kupki - bo brak wypełniaczy w karmie, pies zdrowy, radosny
czasami mięso, często owoce, marchew itp.
amir
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Schatz
Imię: Amir

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 10 kwi 2012, o 11:10

mój pies napisał(a):Tora jest na Pro Plan Large z jagnięciną, bardzo sobie ja chwali, jest zdrowa, wyniki badań bardzo dobre więc chyba wszystko ok.
Dodatkowo dostaje cały czas uzupełniająco, zgodnie z zaleceniem weta, fosforan wapnia. Torcia jest z tych bardzo szybko rosnących i musiała mieć dodatkowo więcej tego wapnia.

a mozesz mi rozwinąć jak pies moze sobie chwalić karmę???:) :lool: nie ze sie czepiam po prostu rozbawiła mnie ta wypowiedź :-)
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez karola » 15 kwi 2012, o 12:57

Ja ostatnio zainteresowałam się karmą koebers. Skład ma ciekawy i cenowo jest nieźle :-) Próbki zamówione, zobaczymy czy będzie psiakom smakować. Czy ktoś może ją kupował? http://www.koebers.pl/karmy.html
karola
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Flower
Imię: Karolina
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez DrA » 15 kwi 2012, o 19:55

Koebers - masakryczne, za przeproszeniem, sraczki u obu moich psow. I z tego co wyczytalem w necie sporo opinii z podobymi objawami.

Obecnie :
Stefan - Purina Veterinary Gastro EN
Kazik - Gilpa Kennel
DrA
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje