Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Dobre i te trochę gorsze sklepy z akcesoriami

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 20 kwi 2011, o 05:48

Faktycznie e-karma spadła na psy, coraz trudniej jest kupić dobrą holistyczną karmę.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Magdalena » 20 kwi 2011, o 11:42

Oooo to i ja się dopiszę do niepochlebnych opinii o Krakvecie :twisted:

Obrożę rogza i zwykłe metalowe miski hiltona zamawiałam tydzień przed wzięciem psa. Dostałam po miesiącu. I to jeszcze obroża przyszła inna niż zamawiałam - za duża. Ale w sumie dobrze. Młoda jednk do niej dorosła i już nie reklamowałam. Miski nie doszły w ogóle - gdybym miała na nie czekać, to bym do dzisiaj zamówienia nie otrzymała...

Karusek - super. Jestem z nich bardzo zadowolona. Zamawiam u nich żwirek drewniany dla kota, karmę kocią i środki pielęgnacyjne oraz drobne akcesoria psie. Nigdy nie czekałam dłużej niż trzy dni robocze (w przypadku dostawy kurierem), zawsze wszystko przychodzi porządnie zapakowane. A jak kiedyś nie było żwirku dla kota w 10l workach, to zaproponowali, że wyślą w trzylitrowych, ale cena łączna będzie ta sama.

Ipo-sklep - świetnie. Jak mała wymieniała zęby to szukałam miękkich piłek na sznurku, żeby chętnie je trzymała i żeby nie trzeba było nauki aportu odkładać. Zadzwoniłam do nich, zapytałam o asortyment, a bardzo miły pan wszystko mi opowiedział i powiedział, żebym mu zaufała, że konkretny produkt to będzie ten. Wysyłka błyskawiczna. Byłam bardzo zadwolona, na pewno nie raz tam coś jeszcze kupię.

Karmę zamawiałam dotychczas przez zooexpress - jestem zadowolona. Tanio i szybko.

Smakołyki Maced i saszetkę na smakołyki zamawiałam przez Allegro. Bodajże "Strefa zwierzaka". Bardzo zadowolona byłam.

Generalnie nigdy więcej nie zamówię na Krakvecie i nie polecam.
Magdalena
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 20 kwi 2011, o 16:46

Tomek napisał(a):Również nie polecam Krakvetu, praktycznie niczego z internetowej oferty nie mają na stanie. :evil:

hmm.. dziwne, bo już parokrotnie od nich zamawiałam i zdarzyło mi się jeden jedyny raz żeby czegoś nie mieli. Więc ja jestem z nich jak na razie zadowolona ;-)

edit. i zawsze z Krakowa do Gda szło nie dłużej niż 3 dni, a czasem nawet na następny dzień miałam dostawę. Najwyraźniej mam szczęście..

Karmę zamawiałam też w sklepie Świat Karm i polecam, bo szybko, sprawnie i bez problemów.
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 4 maja 2011, o 19:19

Kay'owa, rzeczywiście masz szczęście. Ja wprawdzie zamawiając w Krakvecie dostawę miałam najpóźniej trzy dni po złożeniu zamówienia. Z reguły robiłam zamówienia zbiorowe dla psów i kotów, raz się zdarzyło, że nie było piasku dla kotów, to dosłali w późniejszym terminie na ich koszt. Ale ... tylko za pierwszym razem wszystko było ok, później zawsze dostawałam w uszkodzonych opakowaniach, rozdarte worki z karmą, worki z piaskiem. Nie polecam.
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 6 maja 2011, o 21:15

Brawurka napisał(a):Kay'owa, rzeczywiście masz szczęście. Ja wprawdzie zamawiając w Krakvecie dostawę miałam najpóźniej trzy dni po złożeniu zamówienia. Z reguły robiłam zamówienia zbiorowe dla psów i kotów, raz się zdarzyło, że nie było piasku dla kotów, to dosłali w późniejszym terminie na ich koszt. Ale ... tylko za pierwszym razem wszystko było ok, później zawsze dostawałam w uszkodzonych opakowaniach, rozdarte worki z karmą, worki z piaskiem. Nie polecam.

hmm.. fakt sposób pakowania przez nich pozostawia wiele do życzenia.., ale nic uszkodzonego nie miałam, zawsze wszystko w jednym kawałku do mnie docierało, a jak zamawiam to tez zawsze zbiorowo..
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 21 maja 2011, o 17:44

Ja w sumie do Krakvetu nic nie mam, regularnie tam kramy zamawiam i przychodzi szybko (nawet następnego dnia - tylko, że ja w Krakowie mieszkam, to dlatego chyba ), dowożą za darmo i jeszcze do domu wnoszą, czasem jakiś gryzak dorzucą. Więc ok ;)

IPO-sklep - super :D

Z Karuska internetowego nie zamawiam, bo mamy na miejscu :)
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 21 maja 2011, o 18:37

Tomek napisał(a):Faktycznie e-karma spadła na psy, coraz trudniej jest kupić dobrą holistyczną karmę.

no i mam problem - naszych zapasów starczy nam na jakieś 2 tygodnie, a nasza karma ma być przełom maj/czerwiec.....mam nerwa... :-x
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 21 maja 2011, o 21:03

ewachw napisał(a):
Tomek napisał(a):Faktycznie e-karma spadła na psy, coraz trudniej jest kupić dobrą holistyczną karmę.

no i mam problem - naszych zapasów starczy nam na jakieś 2 tygodnie, a nasza karma ma być przełom maj/czerwiec.....mam nerwa... :-x

Skąd ja to znam. :roll:
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 21 maja 2011, o 21:16

Ewa a nie możesz zamówić z innego sklepu?
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 21 maja 2011, o 21:25

Próbowałam znaleźć w innych sklepach - nie ma, te karmy są zza oceanu i podejrzewam, że wszystkie sklepy czekają na ten sam statek z dostawą..oby dotarł na czas.... :geek:
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje