Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Dobre i te trochę gorsze sklepy z akcesoriami

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 2 cze 2011, o 07:17

No nic musiałam kupic inna Nutrę niz dotychczas...ale mam jeden pozytyw dla e-karmy :D - zamawiałam też jedzenie dla kocurów, po złożeniu zamówienia okazało się, ze nie ma już dużych worków (7,5 kg) w związku z tym po uzgodnieniu telefonicznym, wysłali nam 2 worki po 3 kg i "do pełna" miały byc próbki...no i było ich tyle, ze w sumie mamy 10,5 kg karmy zamiast 7,5... :whistle
ewachw
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 2 cze 2011, o 08:23

A my polecamy sklep Apet.pl
Jak dla mnie jeden z tańszych sklepów z szerokim asortyment :)
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Onka » 25 sty 2012, o 20:21

Plecam:
Futrzakowo,
Kuchnia Pupila,
Petity
"PSY NIE SĄ NASZYM CAŁYM ŻYCIEM< ALE SPRAWIAJĄ, ŻE JEST ONO PEŁNIEJSZE"-Rogel Caras

Obrazek
http://schronisko.info.pl/
Obrazek
Onka
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Edyta

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 3 sie 2012, o 18:33

Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez maxlancut » 1 lis 2012, o 09:49

Szczerze polecam IPO-sklep oraz sklep p1es. W pierwszym zamawiałem kaganiec a w drugim szelki, szybkość realizacji zamówienia, mały gratis w postaci próbek karmy. Także ja nie mam żadnych uwag :)
maxlancut
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 23 lis 2012, o 14:31

Tomek napisał(a):Również nie polecam Krakvetu, praktycznie niczego z internetowej oferty nie mają na stanie. :evil:

Owszem, często się to zdarza. Co prawda ceny najniższe, zwłaszcza karm, ale za każdym razem czegoś nie ma.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez dariex » 17 sty 2013, o 14:30

To ja jeszcze polecę sklep sport-dog - bardzo fajne ,profesjonalne akcesoria :

http://sport-dog.pl/
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 17 sty 2013, o 15:42

Od wczoraj jestem zachwycona sklepem zooexpres z Gdańska.
Zamówiłam Falkuchowi jedzonko jakoś koło 11, a o 19 kurier zapukał do moich drzwi.
Najważniejsze,że to, co widnieje jako dostępne, to faktycznie jest. I na dodatek mają bardzo dobre ceny.
Natomiast w krakvecie na stronie mieli,że karma jest,a jak złożyłam zamówienie, to do mnie oddzwonili i powiedzieli,że żarełko będzie ale za 5 dni. Zrezygnowałam z zamówienia.
Powiem szczerze,że zooexpres mnie zachwycił.
Pytałam o wysyłkę na całą Polskę, to powiedzieli mi,że dostawa w ciągu 24 h.
Polecam.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 17 sty 2013, o 16:00

vega_bw napisał(a):Od wczoraj jestem zachwycona sklepem zooexpres z Gdańska.
Zamówiłam Falkuchowi jedzonko jakoś koło 11, a o 19 kurier zapukał do moich drzwi.
Najważniejsze,że to, co widnieje jako dostępne, to faktycznie jest. I na dodatek mają bardzo dobre ceny.
Natomiast w krakvecie na stronie mieli,że karma jest,a jak złożyłam zamówienie, to do mnie oddzwonili i powiedzieli,że żarełko będzie ale za 5 dni. Zrezygnowałam z zamówienia.
Powiem szczerze,że zooexpres mnie zachwycił.
Pytałam o wysyłkę na całą Polskę, to powiedzieli mi,że dostawa w ciągu 24 h.
Polecam.

Już ponad 2 lata robię u nich zakupy. Jeszcze mnie nie zawiedli. Ceny dobre i paczka w ciągu 24h-to jest super!
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 1 lut 2013, o 15:13

To się ciesz, że telekarma dostarcza Ci w 2 dni. Ja długo u nich kupowałam, przymykałam oczy na jedno czy dwudniowe opóźnienia. Ale ostatnio, po tygodniowym oczekiwaniu na karmę zrezygnowałam z zakupów w tej firmie.
Szpak
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje