Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Dobre i te trochę gorsze sklepy z akcesoriami

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 1 lut 2013, o 17:42

Tomek napisał(a):O Krakvecie:
http://i.imgur.com/Pf8bN.jpg

co racja, to racja. Kiedyś byłam w krakecie osobiście odebrać karmę i az mnie zatkało. Raz ,ze ta paskudna szklarnia, w ktorej karmy się smażą , a dwa - okropne warunki pracy. Jednak nie wiedziałam, ze to aż tak źle wwygląda.
Za to jetem mile zaskoczona zooplusem :on:
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 13 mar 2013, o 16:24

Fajnie się kupuje w zooplusie. Mają sporo promocji (np. zabawka gratis do karmy). Niestety ceny są trochę wyższe. Nasza sucha karma droższa jest o 20 zł. Skończyły się kupony z rabatami to wróciłem do Krakvetu. Niestety tym razem przesadzili.

Zamówiłem suchą karmę i puszki. Dostałem maila, że karma została wysłana, a puszki doślą w późniejszym terminie bo czekają na dostawę. Zawsze najpierw dzwonili jak czegoś nie było, a tym razem tego nie zrobili. Puszki doszły dziś. Jeszcze ich nie rozpakowałem. Przed chwilą zadzwoniła pani z Krakvetu z pytaniem czy 4 brakujące puszki mają dosłać w innych niż zamówiłem smakach czy chcę zwrot pieniędzy (płacę zawsze z góry). Jak to?? Nie przyszły wszystkie, które zamawiałem?? No i pojedzie do mnie trzecia przesyłka (kurierem), tym razem zaledwie z czterema puszkami. Wystarczyło tylko do mnie zadzwonić zanim poszła pierwsza przesyłka bo mogłem poczekać na całość, albo ostatecznie przy tej drugiej żeby nie puszczać trzeciej paczki.

Przy okazji zapytałem miłą panią o te ciągłe braki różnych artykułów. Okazało się że to co jest na ich stronie to tylko propozycja i nie znaczy, że mają daną rzecz w magazynie. Musiałem się ugryźć w język żeby nie parsknąć śmiechem. Podobno jest to wyjaśnione w regulaminie sklepu, ale kto by to czytał :lool:
Na koniec oczywiście zostałem przeproszony i pani powiedziała, że ma nadzieję, że przyszłości się to nie powtórzy. Oczywiście, że się nie powtórzy bo wracam do zooplusa. Jakoś może sobie zrekompensuję te wyższe ceny gratisami i punktami Payback i tymi zooplusowymi. Przynajmniej wszystko do mnie dotrze. Do Krakvetu wyślę tylko pożegnalnego maila z opisem ostatniego zamówienia. Ciekawe czy w ogóle coś na mnie zarobili? Musieli wydać pewnie kilkadziesiąt złotych na trzy wysyłki kurierem, a wystarczyło zadzwonić co by kosztowało może złotówkę :mur:
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 13 mar 2013, o 16:36

Na zooplusie się nie zawiodłam, zamawiam tam od roku prawie i to dość często (ok. 10 zamówień),przeważnie zamawiam jak jest jakaś promocja, lub biorę dwupaki, co w danym momencie się bardzziej opłaca.. podoba mi się też zooexpress - b.dobre ceny karm, niestety nie ma tam wszystkich.
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 13 mar 2013, o 22:07

Hubert, a co ma payback do zooplusa? Ten payback https://www.payback.pl/? Czy ten zooplusowy?
Ja tam jestem zadowolona z zooplusa, robię zapasy karmy jednorazowo na 4-5 miesięcy to i rabaty fajne.
Ostatnio się kurier pytał jakiego mam dużego psa i na ile czasu mu te ~60kg karmy starczy :roftl: .
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 13 mar 2013, o 22:15

Tak, ten payback. Od niedawna można zbierać punkty za zakupy w zooplusie: LINK
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 13 mar 2013, o 22:24

No no no :ok:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 13 mar 2013, o 23:21

W Krakvecie zamawiałam,ale ostatnio 2 razy zdarzyło się,że nie mieli mojej karmy.Tam się zaznacza przy zamówieniu czy mają dzwonić przy braku towaru czy mają wysłać inny.Dzwonili,że nie ma mojej karmy.I mam czekać tydzień.Zrezygnowałam i zadzwoniłam do telekarmy. Zamówienie na drugi dzień miałam w domu.

Co do Ipo-sklepu-po kaganiec pojechaliśmy osobiście na miejsce z psem.Pani obejrzała psa,wyniosła 3 kagańce,przymierzyliśmy i kupiliśmy. :-)
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 14 mar 2013, o 06:17

No właśnie skasowali tą opcję i już nie można zaznaczyć żeby zadzwonili.
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 26 cze 2013, o 14:13

A zamawialiście może w sklepie e-torro?? Dziś przypadkowo weszłam na ich stronkę i parę rzeczy które mnie interesuję jest w tańszej cenie
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje