Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Dobry sprawdzony patent

Nieprzeczytany postprzez malkin » 1 cze 2013, o 15:37

http://img2.stylowi.pl//images/items/o/ ... 153084.jpg

gumowa skrobaczka do szyb samochodowych - po zetknięciu z dywanami cz meblami zbiera nam cała sierść naszych pupili ! na prawde - to działa.

Autor postu otrzymał pochwałę
malkin
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Pochwały: 2

Re: dobry sprawdzony patent

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 1 cze 2013, o 16:20

Nigdy bym nie wpadła na pomysł żeby użyć ściągaczki do wody do czyszczenia dywanu z kłaków :D Wypróbuję jutro :D Zdam relację, jak mi poszło :D
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Re: dobry sprawdzony patent

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 1 cze 2013, o 20:52

sama jestem ciekawa ;-)
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Re: Dobry sprawdzony patent

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 9 cze 2013, o 10:59

Ja sprawdziłam!!! To działa !!! :yahoo: :yahoo: :yahoo: Polecam !!! Tylko lekko zwilżyłam ściągaczkę wodą.
Ten chodnik leży tymczasowo, bo łapy się rozjeżdżają na panelach a nie ma jeszcze barierek przy schodach :-)
Obrazek
I tak mało sierści jak na cztery psy ;-)
Obrazek
I .... efekt końcowy !
Obrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez BarbaraS » 10 cze 2013, o 20:41

Trzeba zastosować :)
Ja mam labradorkę, właściciele tych psów wiedzą, jak trudno jest usunąć sztywne labkowe igły np. z tapicerowanych mebli czy fotela w aucie. Na labkowym forum swego czasu ktoś zaproponował sposób na pozbywanie się kłopotliwego włosa - taśma klejąca. Oczywiście to dość żmudne zajęcie ale jak ktoś jest zmuszony (np. chce sprzedać samochód) to jakieś wyjście to jest :) Wyczyściłam w ten sposób dywan i sofę, samochodu się jeszcze pozbywać nie zamierzam :)
BarbaraS
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Barbi/Figa
Imię: Barbara
Pochwały: 6

Nieprzeczytany postprzez Ruta » 11 cze 2013, o 06:37

Malkin, śliczne dzięki za patent z ściągaczką a'la MacGyver, pozbyłam się wszystkich kocich i psiowych kłaczków, wielkie dzięki:)
Ruta
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez malkin » 2 lip 2013, o 21:01

Super ze wam się patent podoba ale ja sama to podejrzałam w necie, na klepce tez można stosować.
malkin
Początkujący owczarkarz
Pochwały: 2

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje