Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wyraź swoją opinię na temat serwisu Owczarkopedia. Dowiedz się, jakie zmiany wprowadzono na forum.

Dodaj na forum filmy Twojej produkcji i ulubione klipy.

Nieprzeczytany postprzez Marek » 20 mar 2011, o 10:07

Nakręciliście swoim psiakom filmy ze szkolenia lub zabawy i chcecie się pochwalić? Teraz jest taka możliwość, powstał specjalny, widoczny jedynie dla zarejestrowanych forumowiczów dział, dostępny TUTAJ. Można też dodawać ulubione klipy muzyczne. :)

Zachęcam do dodawania filmików.

-- 20 mar 2011, o 12:04 --

Włączyłem funkcję dodawania klipów dopiero po mojej akceptacji.
Marek
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: [*] Maciuś [*]
Imię: Marek
Pochwały: 2

Re: Dodaj na forum filmy Twojej produkcji i ulubione klipy.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 28 gru 2011, o 09:52

Zauważyłem, że użytkownicy nie mieli uprawnień do dodawania nowych filmów. :shock:

Już można dodawać: dm_video/index.php
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje