Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Dry Bed

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 26 lis 2012, o 11:11

Miał to może ktoś? i może się podzielić opiniami?

No bo zima się zbliża, więc trzeba budę Gandzikowi ocieplić.. Sonia będzie mieć słomę, tak jak w tamtym roku..
Ale Gandi.... on słomę będzie próbował zjeść.. :negatyw:

Więc kombinuję i myślę i jak go gu zabezpieczyć przed zimą.. :scratch :scratch
wpadłam na pomysł z tym Dry Bedem, ale nie mam pojęcia czy to się sprawdzi, a jak nie to co w zastępstwie słomy??
będę też myślała, aby zabezpieczyć mu budę z każdej strony styropianem... bo w doopkę musi mieć ciepełko :ok:
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Re: Dry Bed

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 26 lis 2012, o 11:34

My mamy, ale w domu, nie wiem jak się sprawdzi w budzie, obawiałabym się że w końcu namoknie. Co prawda szybko wysycha (czasem kładziemy Lenie na schodach przed domem). Jedynym minusem jest to, że ta guma która jest pod spodem pod wpływem ciepła leżącego psa przyklejała nam się do paneli, podłożyłam kawałek starego prześcieradła.
ewachw
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 30 lis 2012, o 22:32

No tak myslałam, że do domu to się nada.. ale do budy to już nie koniecznie....

Zrobiłam dzisiaj prowizoryczne legowisko.. wzięłam taki duży wór od ziemniaków, nakładłam słomy, zawiązałam i uformowałam...
Jak na razie to G. ciągle na tym leży i widać, że mu się podoba ;)

Zobaczymy jak długo wytrzyma...
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez dariex » 2 gru 2012, o 12:16

No i bardzo dobrze,taki siennik to super sprawa,tylko musisz co jakiś czas wymieniać zawilgocona słomę :)
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje