Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Duta

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 18 lut 2011, o 19:17

Moja pierwsza kotka...Ida z czasem przekształciło się w Duta...odeszła w sierpniu 2008, jak można zauważyć Szmurek jest do niej podobny, a bo jest od tej samej mamy...

na desce..

Obrazek

potrafiła bezszelestnie przemykać, zeby Lena (szczeniak wtedy) jej nie zauwazyła...

Obrazek

była bardzo zaprzyjaźniona z Miniusiem (czego nie można powiedzieć o Szmurku)

jedyne wspólne zdjęcie..

Obrazek
ewachw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Re: Duta

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 18 lut 2011, o 20:18

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Dla Duty v. Idy czemu tak szybko odchodzą ????
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 18 lut 2011, o 21:05

Duta odeszła przedwcześnie, któregoś dnia znalazłam ją leżącą w trawie niedaleko domu, była bardzo słaba, nie wiem czy nie miała siły, żeby dostać się do domu, czy nie chciała...w każdym razie okazało się po badaniach zatrucie toksynami - albo coś zjadła, albo ktoś coś jej podał (słyszałam o takich przypadkach), walczylismy kilka dni, leki, kroplówki, ale ona nie jadła i nie piła. Przyszedł piątek, który miał byc dniem, w którym mieliśmy zadecydować aby pomóc jej odejść - odeszła sama z czwartku na piątek w nocy.. eh..
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez AgataM » 2 maja 2011, o 18:49

[*] Ludzie bywają wredni. :(
AgataM
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Agnieszka » 2 maja 2011, o 19:07

Serducho się kraje, jak się coś takiego czyta :cry:
Agnieszka
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Agnieszka

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje