Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Dyski

Nieprzeczytany postprzez Klaudia » 3 lis 2012, o 21:26

Frisbujemy sobie okazyjnie. Mamy dyski z Trixi Activity.
Dobrze nam idzie. Ale chciała bym zakupić cos "poważniejszego"..polecacie coś ?
Klaudia
Losowy avatar

Re: Dyski

Nieprzeczytany postprzez dariex » 4 lis 2012, o 13:44

Jesli frisbujecie okazyjnie to Trixie Activity są na prawde dobre.
Możesz obejrzeć Jawz'y ,Hero,DogStar ale to już kapkę droższa impreza.
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Re: Dyski

Nieprzeczytany postprzez Klaudia » 4 lis 2012, o 20:58

No w sumie to okazyjnie. Wiem że Trixy są dobre, ale po rzutach nimi czuje nie dosyt :D Nie latają jakoś bardzo daleko. Wiem że droższe... tylko tak mnie kuusząą ! Chciała bym dyski z tych "lzejszych" czyli dobrych na dłuugie wysokie loty, dobre na flipy i overki. Ja na przyklad nie mogę wyczuc overów na dyskach activity. Polecacie coś ?

Tak mi sie zmieniło odkąd porzucałam mojemu psu takimi które po jednej sesji wykończyliśmy, ale za to zarąbiscie latały !
Klaudia
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje