Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Dziwne narośla na głowie!

Nieprzeczytany postprzez MAŁAMI » 16 cze 2014, o 23:09

Hej, młoda ma jakieś dwie dziwne grudy na głowie, jedną mniejszą drugą większą, wymiar jakiś 1x 1 cm, są to jakieś takie dziwne narośla jak tluszczaki czy jak zgrubienia po kleszczach tylko dużo większe. Mam wrażenie że jej to rośnie, nie sprawia jej to bólu jednak nie przepada jak się to dotyka. Weterynarz, cóż kazał obserwować , nie powiedział co to może być. Mam nadzieję że to nic poważnego. Czy mieliście z czymś takim do czynienia. ?
Ostatnio edytowano 17 cze 2014, o 14:15 przez MAŁAMI, łącznie edytowano 1 raz
MAŁAMI
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kiara
Imię: Agata

Re: Dziwne narośla na głowie?

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 17 cze 2014, o 13:58

Mojej koleżanki suczka ma coś takiego na główce.
Nie są to guzki zakotwiczone mocno w tkance i nie są to narośla złośliwe.
W przypadku Kiary też tak może być,acz...
Sugerowała bym ci pobranie wycinków do badania i usunięcie tego.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje