Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Czarne trio - Demon Hades i Syriusz

Nieprzeczytany postprzez Dorothee » 12 kwi 2011, o 10:54

Ale ładny czarne trio, i fajne dobrane imiona, trochę straszą, ale super efektowne.
Ale z charakteru chyba są kochane nie ?
Pozdrawiam
Dorothee
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Czarnewilki » 12 kwi 2011, o 11:18

Ano przywlekliśmy się aż tutaj. yes Diabełki diabelskie imiona mają i charakterki też niczego sobie. Ale pracujemy nad tym, pracujemy. Wczoraj własnie zaczęłam krótki cykl sprawdzania co też chłopaki lubią najbardziej czyli tor przeszkód (profesjonalny). Na codzień nie mamy takich niespodzianek jak miękki tunel na przykłąd a tam były. Zdjęć nie mam (nie było komu robić) :-( ale może jeszcze się uda. Na pierwszy raz zabrałam Hadeska. Wiem że on bardzo zabawowy jest i szybko się rozkręca do zabawy. I cóż ...? Pani bardzo dokładnie tłumaczyła nam każde ćwiczenie, starannie przygotowując psa do jego wykonania bez stresu. Przez tunel (taki rozsuwany) Hades przeleciał jak torpeda za pierwszym razem bez względu na jego długość (przepraszam, najpierw chciał przebiec po nim :lol: ). Przelatywał kiedy wołałam, kiedy go wysyłałam - jak kto woli.
Tunel miękki - trudniejszy stopień - za pierwszym razem trenerka z drugiej strony (na końcu) uniosła lekko płachtę żeby zobaczył wylot, każdy następny odbywał się jak w tunelu twardym :ok .Mina jaką miał po wylocie z tego szmacianego rękawa mówiła dosłownie - ha! jeste królem placu! Dla mnie to pikuś. Wymyślcie coś trudniejszego :lol: :lol: :lol:
Jestem zachwycona (pani szkoląca też). Zero stresu, zero lęku. Idealnie. Przyznam nieskromnie że tego się właśnie po nim spodziewałam. :oops:

W środę zabieram Syriusza. Tu pewnie będzie trochę więcej pracy. Się okaże.

I kilka fot całkiem świeżych. Kulanko Hadesa z Syriuszem

Obrazek

Ciągnął i ciągnął ...

Obrazek

Aż ściągnął :evil:

Obrazek

Mokre kury po kąpieli

Obrazek
Obrazek

Nasłuch - radary do tyłu

Obrazek
Czarnewilki
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Czarne Wilki
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez niya » 12 kwi 2011, o 11:35

Niesamowite psiaki, jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem, mnie czasem mój szczeniaczek wykończy po niezłej zabawie a co dopiero pomnozyc to przez 3 ;). Ale podziwiam podziwiam piękne psiaki
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez KasiaMagdalena » 12 kwi 2011, o 11:50

super psiole, wyglądają "diabolicznie", naprawdę piękne :)
KasiaMagdalena
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 12 kwi 2011, o 23:44

Kasiu jak zwykle kiedy oglądam Twoje kudlate szczęscia jestem pod wrazeniem :-) :ok pozdrawiam :hi
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 13 kwi 2011, o 06:18

Nie jestem wielkim fanem urody DONów, ale w czerni wyglądają super. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Kasia-Bari » 14 kwi 2011, o 11:42

OOOOOOOOO moja ulubiona diabelska trójca :lool: Ja to się na nie napatrzeć nie mogę ;)
Kasia-Bari
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Czarnewilki » 14 kwi 2011, o 11:48

Dziękujemy wszystkim :oops:
Czarnewilki
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 14 kwi 2011, o 12:03

Ja to jestem ciekawy jak będzie wygladać ich tegoroczne "spotkanie o świcie". 8--) 8--)
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Czarnewilki » 14 kwi 2011, o 13:07

:?: :?: :?: :?: :?:
Czarnewilki
Początkujący owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje